Používateľské meno

Heslo

RC PORTAL

autor správa
Altmann
modelár

Príspevkov: 12

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 4. 8. 2015 o 13:27 | odkaz na príspevok
Zdravím všechny.
Prosím o radu. Zakoupil jsem si model DG-1001M s motorovou jednotkou na trupu. Jednotka se má zaklapnout do trupu. Bohužel nejsem z návodu pro připojení k přijímači moudrý. V návodu je popis připojení na Futabu kanál 3 a 5 a to mě, maje Spektrum, nic neříká.
Pokud někdo může pomoci, předem děkuji
macil
modelár

Príspevkov: 1092

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 4. 8. 2015 o 15:01 | odkaz na príspevok
3- je motor, 5- je akýkoľvek iný kanál, ovládaný najlepšie prepínačom, napr. podvozok.
https://www.youtube.com/watch?v=J5uGS6UxMJU
Bydlisko: KE - Furča
johnf
modelár

Príspevkov: 104

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 4. 8. 2015 o 15:14 | odkaz na príspevok
ja som mal DG-100 a ktomu bol mix v lietadle ktory nedovolil pustiť motor kym nebol vysunuty
Bydlisko: Spišská Nová Ves ( 68 rokov )
Altmann
modelár

Príspevkov: 12

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 5. 8. 2015 o 11:02 | odkaz na príspevok
Všem díky za rady. Budu se snažit je využít. Až začne (doufám) éro lítat ozvu se.
VladoVrancik
modelár

Príspevkov: 1757

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 5. 8. 2015 o 11:57 | odkaz na príspevok
Správné vyklápění pylonu řídí elektronický sekvencér, který koordinuje činnost serva vyklápějícího pylon a regulátoru otáček. Sekvencér může pracovat ve dvou režimech:
automaticky – vyklápění pohonné jednotky i otáčky motoru jsou řízeny prostřednictvím ovladače plynu na vysílači – to umožňuje model ovládat i tou nejobyčejnější čtyřkanálovou RC soupravou. Malým přidáním plynu (vychýlením ovladače plynu z dolní polohy o cca 2-5°nahoru) se pylon s motorem nejprve pomalu vyklopí. Jakmile je ve vzpřímené poloze, začíná fungovat normální ovládání otáček motoru. Naopak, pokud ovladač plynu stáhnete zcela dolů, motor se zastaví, vrtule je zabržděna ve svislé poloze a po malé prodlevě se pylon sklopí do trupu. Přesné koncové polohy ve vysunuté i zasunuté poloze je možno nastavit pomocí trimrů na sekvencéru.
ručně – pohonná jednotka se vyklápí na povel daný přepínačem na vysílači, ovladač plynu řídí pouze otáčky motoru.
Bydlisko: Nove Zamky ( 53 rokov )
  • Odpovedať
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodná stránka
  • 129 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelov
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galérie
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazár
  • 7 inzerátov za posledných 24 hodín.
Podujatia
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: