Používateľské meno

Heslo

RC PORTAL

autor správa
poison
modelár

Príspevkov: 3389

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 2. 1. 2016 o 23:03 | odkaz na príspevok
Chlapci pekne videjko ste dali. Aj my sme lietali indoor dnes renderuje sa.
Bydlisko: Madunice ( 46 rokov )
Thinky
modelár

Príspevkov: 1008

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 2. 1. 2016 o 23:08 | odkaz na príspevok
+10 waiting for that video.
Bydlisko: Martin ( 36 rokov )
poison
modelár

Príspevkov: 3389

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 2. 1. 2016 o 23:16 | odkaz na príspevok
Nechodte este spat. Hehe

Uploaduje pise 14 min dedinske dsl. To je moja verzia udajne aj Peter maka na videjku.
Bydlisko: Madunice ( 46 rokov )
neclovek
modelár

Príspevkov: 942

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 2. 1. 2016 o 23:28 | odkaz na príspevok
ThinkPad:
inac uz ste videli nove emaxi? zevraj cobra killer chad nowak ich uz testuje..
http://silver-drone.com/collections/motors/products/emax-rs2205-motor-for-fpv-racing-pre-order?variant=13868626819

Pecka, čo by to asi robilo s 6" vrtuľou?
Bydlisko: Bratislava ( 27 rokov )
poison
modelár

Príspevkov: 3389

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 2. 1. 2016 o 23:51 | odkaz na príspevok
Bydlisko: Madunice ( 46 rokov )
Thinky
modelár

Príspevkov: 1008

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 2. 1. 2016 o 23:56 | odkaz na príspevok
ale sa vam bude trenovat ked napadne sneh! pekne!
Bydlisko: Martin ( 36 rokov )
poison
modelár

Príspevkov: 3389

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 3. 1. 2016 o 00:00 | odkaz na príspevok
Doobeda sme padali do snehu museli sme susit copta sa sem tam rozhodla robit prvky len tak sama.
Bydlisko: Madunice ( 46 rokov )
peter1207
modelár

Príspevkov: 313

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 3. 1. 2016 o 00:47 | odkaz na príspevok
Thinky viem co je expo-exponencialy.
Znizuju citlivost kniplov na zaciatku a zvysuju-dobehavaju rate ku koncu drahy knypla.
Trottle mid je pani hodnota ktorou si nastavite polohu plynu resp od akej polohy knyplu by mal plyn zaberat...zaujimave thinky mne trottle mid funguje aj bez expa, ked ho uberiem plyn zabera od spodku ked pridam zabera vyssie...
Je to nieco ako expo na plyn ktory tam aj je...
Dalsia vec je ze som to pisal pre mode acro nie pre horizon...
A pisal som to ako odrazovy mostik....
Bydlisko: Trnava ( 34 rokov )
Thinky
modelár

Príspevkov: 1008

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 3. 1. 2016 o 01:09 | odkaz na príspevok
peto ja som cerpal otialto http://blog.oscarliang.net/rc-roll-pitch-yaw-rate-cleanflight/
THROTTLE MID is default at mid throttle, but in my opinion this should be set to a value where your quad hovers. If you have to raise your throttle stick past the centre to hover, increase it. If your quad has higher power-to-weight ratio than 2, (hover at less than 50% throttle), you might want to drop it, so it’s easier to control your altitude. You need to use this with some throttle expo, otherwise it won’t do anything. If you set Expo = 0, you can ignore throttle mid.
v poslednej vete pise ze to musis pouzit s nejakym expo inak to nebude robit nic.. ak mas expo 0 tak mozes ignorovat throttle mid ..tak potom neviem ako to myslel :-/ ..kazdopadne ja som to hovoril skor neclovekovi nech vie co vlasne nastavuje
Bydlisko: Martin ( 36 rokov )
neclovek
modelár

Príspevkov: 942

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 3. 1. 2016 o 01:27 | odkaz na príspevok
Vedel som...teraz už ani tak nie Robí to teda niečo či nie?
Inak neviem prečo každý mód reaguje ináč, ten na videu je obyčajný autolevel, to ako vidíte reaguje ako blesk (a teraz so zvýšenými rate to asi spraví čiernu dieru), keď však prepnem na acro, tak to ide ako babka z kostola, existuje nejaký spôsob ako to zrýchliť v acro móde tak aby to nezrýchlilo v autolevel móde? Potom je tu ten nový horizon či čo to je, že na kraji kniplov by to malo flipovať, to mi vôbec nefunguje Tiež je to oproti angle strašne pomalé a keď dám knipel úplne na kraj tak namiesto flipu sa snaží poooooomaličky otočiť, proste úplný fail To kým by spravilo flip, tak by som potreboval zhruba 150m výšku
Bydlisko: Bratislava ( 27 rokov )
Mafi
modelár

Príspevkov: 93

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 3. 1. 2016 o 10:09 | odkaz na príspevok
Chalani poraďte prosím, neviem sa rozhodnúť pre najvhodnejšie VTx, VRx + antény. Moja predstava je dosah cca 1 km.
Veci sú neustále v pohybe a vyvíjajú sa, mnohé čo bolo (aj na tomto fóre) napísané, dnes už neplatí alebo už existuje lepšie riešenie.
Mám v tom trošku zmätok... Niektorí tvrdia, že výkon Tx 600mW je zbytočný (drahé, ťažké a veľmi sa hreje), že stačí 200mW a investovať je treba hlavne do prijímacej antény... a na prvej stránke tohoto vlákna je odporúčaný vysielač s 600mW výkonom...
Čo sa týka značiek, tak Boscamy a im podobné sú údajne "old technology" a treba sa sústrediť na nové, napr. Aomway (je to pravda alebo google bonmot ???). Kdesi som videl video, kde 200mW Aomway úspešne konkurovalo iným značkám s 600mW výkonom... Taký istý guláš mám s prijímacími a vysielacími anténami...
Takže hľadám spoľahlivé a fungujúce riešenie, s optimálnym pomerom cena / výkon, nemusí byť najlacnejšie, ale ani najdrahšie, takú zlatú strednú cestu.
Ďakujem za rady a skúsenosti.
Bydlisko: Bratislava
Thinky
modelár

Príspevkov: 1008

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 3. 1. 2016 o 11:41 | odkaz na príspevok
ja osobne si myslim ze cim viac mw tym lepsi signal.. immersion je jedna z najlepsich znaciek, mam doma immersion 25mw vtx a v porovnani z obycajnym TS5823 200mw za 10€ sa to nedalo porovnat.. 200vka bola ovela silnejsia.. teraz mam lumenier 600mw a tak isto sa absolutne neda porovnat s tou 200vkou.. a vaha? ta 600vka mi vazi 9g.. 200mw vazi 8g.. no keby mi mala 600vka vazit aj 30g ajtak by som na ukor tej vahy siel do toho a sral na celu vahu pretoze nieje nic horsie ako ked ti vypadne video za hustymi stromomami alebo krikmi pripadne murom budovou a pod.. a este ak ti ma padnut do nejakeho chrastia alebo ostat nieke vyset na stromoch alebo rozbyt to o mur tak dakujem racej si tam dam aj 30g vtx.. osobne neverim tomu ze nieco co ma silu 200mw sa vyrovna niecomu co ma silu 600mw.. bavym sa teraz o kvalitnych veciach pri ktorych mas zarucene tie mw pretoze nejaky neznackovy cinan si moze tiez vyrobit 600mw no moze to byt iba napisane cislo a potom je to nekorektne porovnavat zo slabsou 200mw.. znackove veci (treraz nohovim len o vtx ale vseobecne) si nemozu dovolit vypustit blbost alebo odrb ktora nebude fungovat pretoze by hned prisli o svoje meno a kazdy by nanich sral! kazda porianda znacka predtym ako nieco vypusti to mesiace testuje predtym ako nieco pusti do predaja! preto ma kazda znacka svoju hodnotu pod ktorou sa skryva naozaj zaruka kvality! cize ja osobne by som siel do immersion 600mw alebo lumenier 600mw.. ten lumenier kury ale len ked je pod stavou a quad nehybne stoji.. pokial lietas tak neni horuci vobec.. a siel som do lumenieru aj preto lebo je lahsi a mensi ako immersion..
samozrejme ze sa da v pohodicke lietat aj s TS5823 ale s nejakym aomway 200mw ale nedovolis si s nim tolko co zo 600mw..
co sa tyka anten tiez pouzivam spironet od immersion.. nemal som s inymi skusenosti no rovnako verim znacke a paci sa mi ze su chranene klobucikom.. bez neho by som ich uz asi davno potrhal..
toť moj osobny nazor..
Bydlisko: Martin ( 36 rokov )
peter1207
modelár

Príspevkov: 313

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 3. 1. 2016 o 11:51 | odkaz na príspevok
Panstvo, ospravedlnte moju kameru je trosicku chora.
Zaroven vas tymto videom vsetkych pozyvam na mensi race do tejto haly v TT.
Termin sme este nestanovili takze je to na dohode medzi nami, halu mam k dyspozicii a je to dohodnute.
Ja rozmyslam o termine niekedy okolo 23.1. alebo 30.1. pripadne 6.2.-13.2.
Ale kludne piste co by vam vyhovovalo viac.

odkaz na Vimeo


A chcem sa podakovat Poisonovy za vrtule ktore uplne vychytal a poskytol. Lietalo sa tam s nimi bezkonkurencne a tiez za radu ohladne Vegasa
Bydlisko: Trnava ( 34 rokov )
Thinky
modelár

Príspevkov: 1008

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 3. 1. 2016 o 12:10 | odkaz na príspevok
pekne peto.. uz ma aj napada ako by sme sa tam mohli zabavit.. stopky do ruky spravit start/ciel a slalom okolu kazdeho stlpu na cas ako v autach pomedzi kuzele ja mam vikendy volne mozno by som dosiel niektory
Bydlisko: Martin ( 36 rokov )
poison
modelár

Príspevkov: 3389

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 3. 1. 2016 o 12:19 | odkaz na príspevok
Toto je u mna best. Genialny malinky lahucky uzasne funkcny.
Vysielac Boscam TS5828 RC FPV Mini 5.8Ghz 600mW 32 Channels Wireless A/V 5km range transmitter - http://www.aliexpress.com/item/Boscam-TS5828-RC-FPV-Mini-5-8Ghz-600mW-32-Channels-Wireless-A-V-5km-range-transmitter/32299796347.html


Anteny 1 Pair 5.8G Right Angle SMA Female Antenna Gains FPV - http://www.aliexpress.com/item/Hot-Sale-1-Pair-5-8G-Right-Angle-SMA-Female-Antenna-Gains-FPV-Aerial-Photo-RC/32391554775.html

Aj tieto mam max. spokojnost Aomway 5.8GHz FPV 4 Leaf Clover AV Transmission RHCP Antenna 1 Pair : http://www.banggood.com/Aomway-5_8GHz-FPV-4-Leaf-Clover-AV-Transmission-RHCP-Antenna-1-Pair-p-961730.html

Prijimac pre fatshark v okuliaroch od firmy black sheep 32 kanal.
Bydlisko: Madunice ( 46 rokov )
  • Odpovedať
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodná stránka
  • 119 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelov
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galérie
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazár
  • 2 inzerátov za posledných 24 hodín.
Podujatia
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: Patiko,