Používateľské meno

Heslo

RC PORTAL

autor správa
Thinky
modelár

Príspevkov: 1008

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 10. 2. 2017 o 19:42 | odkaz na príspevok
JiriF ano ale s vlastnej skusenosti viem ze raceband pri stretku maju tak maximalne dvaja
Bydlisko: Martin ( 36 rokov )
JiriF
modelár

Príspevkov: 184

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 10. 2. 2017 o 20:02 | odkaz na príspevok
Jasne, tiez som to zazil, tu , uz len najst sposob iny ako v tom videu
Bydlisko: Hlohovec ( 50 rokov )
-mio-
modelár

Príspevkov: 292

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 12. 2. 2017 o 16:46 | odkaz na príspevok
Ospravedlnujem sa za zavadzanie o par prispevkov vyssie. Toto je moja QX90 s cervenymi RacerStar motormi a 65mm vrtulami...


Edit: pocit z lietania ako ked sa prejde z dvojlistov+3s na trojlisty+4s..
Bydlisko: Bratislava ( 44 rokov )
poison
modelár

Príspevkov: 3389

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 13. 2. 2017 o 21:37 | odkaz na príspevok
Nazdar lietam tie vrtule kazdy den okolo domu je to najsamlepsi simulator je to rychle obratne tiche nerusi sousedov a vidim aj ked lietam s velkou ze sa vdaka malej pustam nizsie a presnejsie k zemi ja som z tej malej vyskereny tak ako z velkej. FB90 hlboke sklamanie po prerabke bomba.

Tie racestar idu lepsie ako klasika Ta strieborna?

Mam 8520 motory tieto Eachine Tiny QX100 Micro FPV Racing Quadcopter Spare Parts 8520 8.5x20mm Coreless Motor
https://banggood.app.link/NvBrjr3ZJA

Toto su lepsie ? 4X Racerstar 8520 8.5x20mm 53500RPM Coreless Motor for Eachine QX80 DIY FPV Quadcopter
https://banggood.app.link/9k6QxhSZJA
Bydlisko: Madunice ( 46 rokov )
mimimimik
modelár

Príspevkov: 783

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 13. 2. 2017 o 22:52 | odkaz na príspevok
-mio-:
Ospravedlnujem sa za zavadzanie o par prispevkov vyssie. Toto je moja QX90 s cervenymi RacerStar motormi a 65mm vrtulami...


Edit: pocit z lietania ako ked sa prejde z dvojlistov+3s na trojlisty+4s..


Porarilo sa ti pouzit 65mm vrtule na QX90? Nie su privelke, nemusel si ich skracovat? Lebo povodne sa mi zdaju ze maju dost maly tah a su dost hlucne a mierne aj vybruju. Chcem tam dat casom nejake ine.
Bydlisko: Tisovec ( 33 rokov )
-mio-
modelár

Príspevkov: 292

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 14. 2. 2017 o 00:04 | odkaz na príspevok
@poison: Ked som tie motory skusal s rovnakymi vrtulami ako setove motory, rozdiel bol citit, ved maju o 10000 otacok viac. Ty ale budes mat problem ze su len na 1s. Su manici co lietaju 1s motory s 2s baterkami, lebo 1s a 2s brushed motory su vlastne rovnake, len 1s maju vyssie kv. Takze na 2s maju vacsi vykon, ale zaroven trpi zivotnost. Osobne by som tie racerstary na 2s neskusal, dost sa hreju aj na 1s, a myslim ze v kombinacii 2s so 65kami vrtulami by sa do minuty upiekli. Ale keby ich mali v akcii, mozes ich skusit kupit a ukoncit "sezonu mikrokopter" jednym velmi kratkym ale aj velmi intenzivnym letom..

@mimimimik: Neskracoval som, naklonil som motory. Toto bol len taky moj experiment. Ked lietas doma v byte, jednoznacne ber tie ladybirdy, s nimi si bohate vystacis. Toto je fakt masina len do haly, telocvicne alebo podzemnej garaze. Pomer max. tahu a vahy je podla testov tych motorov a vrtul na rcgroups okolo 3:1.
Bydlisko: Bratislava ( 44 rokov )
palogabris
modelár

Príspevkov: 13

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 14. 2. 2017 o 08:17 | odkaz na príspevok
Este otazka na vrtule Ladybird a tie cervene motory. Je to dobra kombinacia ?
Bydlisko: Trencin
marwi
modelár

Príspevkov: 215

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 14. 2. 2017 o 08:25 | odkaz na príspevok
toto je nieco co idem prave testovat. len to este neprislo planujem povodne motory na mojej QX80 vymenit za cervene a ladybird vrtule. podla testov na youtube by mali mat citelne vacsi vykon tak som zvedavy.
Bydlisko: Martin ( 37 rokov )
palogabris
modelár

Príspevkov: 13

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 14. 2. 2017 o 09:02 | odkaz na príspevok
Uhm... takze motory objednam tiez a vrtule keby si potreboval este jednu alebo dve sady k dispozicii...
Bydlisko: Trencin
marwi
modelár

Príspevkov: 215

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 14. 2. 2017 o 09:12 | odkaz na príspevok
dikz vrtul mam snad 10 sad. niekto mi povedal ze tie musim nakupit vela lebo sa to mina. za celu zimu som znicil 2
Bydlisko: Martin ( 37 rokov )
palogabris
modelár

Príspevkov: 13

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 14. 2. 2017 o 09:14 | odkaz na príspevok
Minaju sa tie povodne. Tie lietaju lepsie ako ako cela koptera a potom sa nadaju najst a ked som pouzil tie Ladybird tak som banoval ze som tie povodne vobec hladal
Bydlisko: Trencin
-mio-
modelár

Príspevkov: 292

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 14. 2. 2017 o 09:21 | odkaz na príspevok
Ladybird + racerstar = <3
Ale vazne, je to citit, 10000 otacok resp. rozdiel cca. 3000kv spravi svoje. A cim mensia vzletovka koptery tym lepsie to je. Akurat sa trochu viac hreju tie motory, takze treba dlhsie chladit medzi baterkami. Najlepsie je mat dve brushed koptery, to sa lieta nonstop.

Tie povodne vrtule som ani neskusal, mam ich odlozene na spodku krabice s nahradnymi dielmi...

Aj ja mam kopu ladybirdov doma, za ten cas som jednu zlomil a na jednej sa vyheglala diera takze uz nedrzi. Zaujimave je ze obe boli oranzove... S propguardom sa vrtule moc nenicia. Zato kameru uz mam tretiu...

Inak len tak pre zaujimavost, kto chce fakt extrem a ma aj extremne plnu penazenku, moze skusit toto az to bude na sklade: https://micro-motor-warehouse.com/collections/all-motors/products/cl-0820-18
Bydlisko: Bratislava ( 44 rokov )
jojak
modelár

Príspevkov: 78

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 15. 2. 2017 o 13:28 | odkaz na príspevok
aku mate priemernu hmotnost koptery?

ja mam ram martian220 s gopro3+ + 1500 4s baterka je to 689g sa mi to zda celkom moc ci je to v norme?
Bydlisko: Prievidza
Thinky
modelár

Príspevkov: 1008

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 15. 2. 2017 o 15:42 | odkaz na príspevok
je to dost veru daj sem foto hned ti poviem co mas zbytocne
Bydlisko: Martin ( 36 rokov )
palogabris
modelár

Príspevkov: 13

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 15. 2. 2017 o 16:14 | odkaz na príspevok
Ehm... ja budem mat este chvilu monotemu QX90. Vcera som lietal vonku bez kamery. Uz sa dalo ist na hranicne hodnoty od plynu az po klopenie. Narazil som na dost zvlastny problem. Ked som siel proti vetru(co bol vanok 2m/s) tak pri ostrom otoceni ako keby som zatiahol rucnu brzdu a nepredvidano koptera zastavovala az cuvala. Bola to len kratka chvila a potom vsetko ok. Jednoducho pri ostrych obratoch sa to spravalo nepredivadavo. Po vetre to bolo ako tak normalne. Predpokladam ze je to nastavnie PIDov a mam tam FW este robeny cez Cleanflight. Nerobil som upgrade FW cez Betaflight co teda je podla vsetkeho jednoznacne ze to spravim(hned ako zacne vonka prsat) ale to co som popisalasi uz niekto zazil ked ladil PIDi ? Vedeli by ste my apni povedat aka je to chyba ?
Bydlisko: Trencin
  • Odpovedať
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodná stránka
  • 155 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 2 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelov
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galérie
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazár
  • 13 inzerátov za posledných 24 hodín.
Podujatia
  • 2 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: petras,