Používateľské meno

Heslo

RC PORTAL

autor správa
TRIBAL66
modelár

Príspevkov: 6

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 21. 7. 2016 o 09:10 | odkaz na príspevok
Ahojte som tu nový. S kamošom sme si kúpili Tamiya RC onroad autá a hľadáme ľudí z okolia Šaštína na spoločné jazdenie prípadne radu kde by sa dalo jazdiť na záhorí. Máme jedno miesto kde sa dá ako tak jazdiť.
Zemo
modelár

Príspevkov: 65

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 21. 7. 2016 o 10:45 | odkaz na príspevok
Ahoj a vitaj, ake tamiye ste kupili?

Najblizsia draha je v Trnave, chodime tam pravidelne jazdit. Ked mate dvaja rovnake auta tak to mate uplne idealne na zavodenie navzajom. Ta draha je sice trosku dalej, ale je to fakt ovela vacsia zabava ako niekde na parkovisku alebo len na volnej ploche. A takisto tam chodi vela ludi co ti poradia, velakrat sa aj dostanes k veciam za dobru cenu alebo dokonca zadarmo. Ja ked som zacinal minuly rok tak som tam dostal zopar sad pouzitych zavodnych gum a to bolo hned ine jazdenie ako s tym co som mal dovtedy. Jazdime v stredu poobede, je tam aj elektrina, stoly, zakryte depo, draha sa pekne pozameta a nacukruje aby to dobre drzalo. Mozes si tam pekne rozlozit veci a vyjazdit sa do sytosti. Stoji to za vyskusanie. Niekedy sa jazdi aj v soboty, to ale podla zaujmu a ci niesu niekde preteky.
Bydlisko: Bratislava ( 44 rokov )
TRIBAL66
modelár

Príspevkov: 6

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 21. 7. 2016 o 11:30 | odkaz na príspevok
Ďakujem za odpoveď. Kúpili sme obaja TT01E. Dobre sa na tom blbne hlavne keď to ide tak isto jednému aj druhému. Nejazdíme len tak to by ma nebavilo. Nakreslíme si vždy trať a jazdíme si. Nemáme práve ideálne miesto ale dá sa to. Kde presne je tá trať v Trnave ? Ak by si mi vedel dať nejaký link tak by som bol veľmi rád.
Zemo
modelár

Príspevkov: 65

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 21. 7. 2016 o 12:57 | odkaz na príspevok
Bydlisko: Bratislava ( 44 rokov )
TRIBAL66
modelár

Príspevkov: 6

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 21. 7. 2016 o 15:43 | odkaz na príspevok
Motor je u toho písaný 540. Ešte chceme kúpiť závodné pneumatiky.
Zemo
modelár

Príspevkov: 65

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 21. 7. 2016 o 16:04 | odkaz na príspevok
540 je len rozmer motora, som myslel skor pocet zavitov, co cca udava vykon motora. Ale ked to bolo v sade tak predpokladam, ze to je standardny strieborny 27T motor na jednosmerny prud.

Gumy odporucam na zaciatok kupit celu sadu uz nalepenu. Na nase podmienky su najlepsie 36 tvrdost. Najlepsie drzia a vydrzia Sorexy. Tento rok sme sa dohodli, ze budu predpisane LRP G36, najme preto ze sa na nich jazdili ME v Trencine. Ale tie su o nieco horsie. Ak dojdete na drahu urcite sa tam nejake jazdene gumy najdu, take co uz su pomalsie a na zavody to nieje, ale jazdit sa na nich da este v pohode.
Bydlisko: Bratislava ( 44 rokov )
TRIBAL66
modelár

Príspevkov: 6

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 21. 7. 2016 o 16:31 | odkaz na príspevok
Bolo by super sa niekedy stretnúť na trati a pokecať lebo my sme len nadšenci začiatočníci a veľa o tom nevieme. Majú aj nejakú vlastnú stránku s kontaktami alebo také niečo. Nemám to zrovna za rohom a bolo by o ničom prísť tam a zistiť že je zatvorené.
Zemo
modelár

Príspevkov: 65

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 21. 7. 2016 o 21:12 | odkaz na príspevok
Mas pravdu, najlepsie je sa niekedy zastavit na drahe. Poslal som kontakt do sukromnej spravy. Stranka je http://www.autorctrnava.sk/
Bydlisko: Bratislava ( 44 rokov )
TRIBAL66
modelár

Príspevkov: 6

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 9. 8. 2016 o 13:23 | odkaz na príspevok
Nakoniec sme si nejakú tú trať na voľnom mieste nakreslili. Nieje to nič extra a na rýchle modely už určite nieje ale ak by sa niekomu doma válala Tamiya TT01 alebo niečo podobné a nemá kde jazdiť tak kludne prídite. Trať je v mestečku Šaštín-Stráže volne prístupná. Ak by niekoho jazdenie s týmito autami zaujímalo tak mi píšte správu môžme sa dohodnúť a pojazdiť Zatial sme stále len dvaja.


bladejac
modelár

Príspevkov: 638

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 9. 8. 2016 o 18:41 | odkaz na príspevok
super nápad ,mne sa to tam zdalo pevedemé
Bydlisko: JB (Trnava)
Kocina
modelár

Príspevkov: 5

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 18. 9. 2018 o 12:21 | odkaz na príspevok
Ahoj, Tribal rád by som obnovil toto téma. Som z Holíča tiež hladám niekoho na jazdenie, mám aj TT-01 ale aj veľké 1:5 benzínové Porsche. Ako je na tom trať teraz? funguje ešte? Chodíte jazdiť? Vďaka za odpoveď.
  • Odpovedať
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodná stránka
  • 269 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 4 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelov
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galérie
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazár
  • 8 inzerátov za posledných 24 hodín.
Podujatia
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: thomass90,