Používateľské meno

Heslo

RC PORTAL

autor správa
Fansox
modelár

Príspevkov: 4

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 22. 4. 2014 o 13:58 | odkaz na príspevok
Dobrý deň,
Chcem si zakúpiť Copteru pre účel natáčania videa tak som sa rozhodol poradiť s ľudmi čo sú v tom zabehnutý ...
Na začiatok začnem či už do-investovať do S800 alebo zostanem pri Phantom 2ke - ale chcem natáčať so svojou GoPro Hero 3+ Black a myslím si že S800 by bola zbytočná (nakoľko pri Phantom 2ke chcem samozrejme aj dobrý stabilizítor)
Mám ale pár otázok a prvná z nich je Stabilizátor rozmýšlam či si zakúpiť Zenmuse H3-2D alebo už nový H3-3D ...
Pozeral som dve videá z porovnávania ale pri samotnom lietaní som nevidel nejaký rozdiel :
https://www.youtube.com/watch?v=NwEeqWqypuo
https://www.youtube.com/watch?v=nwIGXOj9Soc
No dám na váš názor - ak sa oplatí do-investovať tak zoberiem ten novší ...

Potom rozmýšlam aké FPV ... Predajca mi poradil vysielač + antény od DJI AVL 58 a displej nejaký "BI.Pearl" (cena toho displeja 214 eur s DPH ...

Na to nadviažem pri FPV a kamere samozrejme sa znižuje aj doba letu ... Samotný Phantom 2 uvádza 25 minut a rátam že s týmto to padne na nejakých 15 minút ... Zaujímalo ma či je bezpečné tam dať (nie DJI batériu) ale kúpiť nejakú napríklad 10 000 mAh a nemusím to stále nabíjať ...

A ešte nakoniec ma zaujímalo aká je životnosť takého stroja ? Samozrejme sa to odvíja od lietania ale berme to nejako všeobecne ... Keď už to kúpim chcem s tým natáčať na chalupe, doma a aj pracovne ... Poviem že otec má firmu ktorá sa zaoberá rôznymi akciami (festivaly atď) a poviem že by som chcel teda s tým natáčať celkom dosť ...

Určite dám na vaše rady, prípadne sa pýtajte viac na nejaké otázky a verim ze nieco vymyslíme
Dakujem
majko
modelár

Príspevkov: 78

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 22. 4. 2014 o 16:19 | odkaz na príspevok
otazka akumulator- neda sa dat iny len origo ma svoje konektory
phantom 2 h3 2d uz je vo vypredaji tak ak chces usetrit zhruba 100e tak sa poponahlaj lebo ho nahradza phantom 2 h3 3d
Bydlisko: BA
Fansox
modelár

Príspevkov: 4

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 22. 4. 2014 o 18:37 | odkaz na príspevok
Tak ale konektor by sa dal prerobit nie? Lebo poviem narovinu ze po kazdom pouziti to nabijat... Ked vydrzi pri 5000 mAh 20 minut s fpv a stabilizatorom tak uz pri 10 000 mAh tych 40 min by bolo super. Rano ked sa zoberiem niekde natacat tak aj videa po 5 min (urobim 3x vzlet este ked ratam pristavanie atd) Nevedel by to niekto spravit?
Zeldos
modelár

Príspevkov: 492

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 22. 4. 2014 o 19:17 | odkaz na príspevok
Moc by som neratal s tym ze 10 000 vydrzi 40 minut kedze stupne vaha a tym aj spotreba
Bydlisko: Piešťany ( 30 rokov )
Fansox
modelár

Príspevkov: 4

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 22. 4. 2014 o 20:19 | odkaz na príspevok
Takže riešiť radšej 2x Original bateriu a s tým asi docielim to čo chcem ... Inak s tým FPV, stabilizatorom, kamerou určite na jednu batériu vydržím čistú dobu 20 min ? ...
Zeldos
modelár

Príspevkov: 492

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 22. 4. 2014 o 20:51 | odkaz na príspevok
Bydlisko: Piešťany ( 30 rokov )
Fansox
modelár

Príspevkov: 4

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 2. 5. 2014 o 02:24 | odkaz na príspevok
DJI píše že holý stroj 25 min ! ...

Zdravím vás Rcčkári,
Tak som zakúpil Phantoma 2 + H3-3D a FPV Setom ...
Chcem sa vás spýtať, ako sa o Phantoma starať a veci okolo toho ...
Určite chcem aby mi môj Phantom vydržal čo najdlhšie, preto sa pýtam na nejaké rady tipu keď okolo vrtúl je hmyz atď ...
Ďalej sa chcem spýtať či mi odporúčate na Phantomovi vymeniť (Čítal som že niektoré diely sa dajú vymeniť za lepšie) ...
A možno aj nejaké tipy na prvé lietanie ... Obchodník mi ukazoval základne veci a zajtra plánujem prvý let samozrejme na veľmi otvorenom priestranstve ...
Kupoval som to aj na prácu (dokážem to využiť) a čítam síce fóra sledujem videá ale už viac krát sa mi osvedčilo že pár tipov od ľudí čo s tým žijú dlhšie nezaškodí ...
Budem vdačný za každú radu
Prajem pekný zvyšok večera !
mikeBoss
modelár

Príspevkov: 10

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 22. 7. 2014 o 17:11 | odkaz na príspevok
Oživím tému trošku - Fansox ako sa lieta? Mám Phantom 2 pár týždňov tak si zvykám ale je super v porovnaní s Ar.drone lieta stabilne, rýchlo.
Areofly
modelár

Príspevkov: 231

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 29. 4. 2016 o 16:13 | odkaz na príspevok
Ahojte viete my poradit ako mozem vyměnit články v baterke vizion + dji phantom 2?
Bydlisko: Brezno ( 38 rokov )
DanR
modelár

Príspevkov: 321

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 29. 4. 2016 o 16:39 | odkaz na príspevok
...pohľadaj video na YT, tam som to videl.
Bydlisko: doma =))
Areofly
modelár

Príspevkov: 231

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 5. 7. 2016 o 11:36 | odkaz na príspevok
Ahojte neviete poradit preco ked mi dochadzala baterka v dji phantom 2 tak mi začal stupat hoře a potom rychlo klesal dole ?!az po pristati sa prevratil
Bydlisko: Brezno ( 38 rokov )
armani
modelár

Príspevkov: 66

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 24. 8. 2016 o 21:43 | odkaz na príspevok
Ako máš nastavenie pri signalizácii nízkeho stavu baterky? pri koľkých percentách náš nastavený návrat domov alebo pristátie? ja som čerpal najviac informácií tu http://copterdji.cz/ a tu http://www.dronmania.cz/. Možno ti to pomôže.
Bydlisko: TN ( 69 rokov )
  • Odpovedať
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodná stránka
  • 387 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 4 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelov
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galérie
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazár
  • 3 inzerátov za posledných 24 hodín.
Podujatia
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: Tehla, peterprievidza,