Používateľské meno

Heslo

RC PORTAL

autor správa
skuff
modelár

Príspevkov: 3

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 20. 10. 2014 o 08:33 | odkaz na príspevok
Dostal som darom nejaký starší model asi doma robený.Stal nejakých 10 rokov len kôli servu ktoré je už vymenene no hľadám niekoho kto mi predá aspoň 250ml paliva pre zabehnutý motor 80%metil 20%ricinovy olej aby som ho vyskúšal a neskôr by som kúpil večsie množstvo z niekim alebo od niekoho
palci72
modelár

Príspevkov: 1057

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 20. 10. 2014 o 13:13 | odkaz na príspevok
Aspoň napíš lokalitu odkial si.........ako sa ti má niekto ozvať keď nevie kde sa má ozvať......S tymto ti najlepšie poradí nejaký modelár z tvojho okolia lebo inak ak si myslíš že ti niekto pošle poštou palivo tak sa načakáš.....ešte nevydali "povolenie" na posielanie paliva poštou.....

p.s. daj foto toho modelu alebo to aspoň pomenuj ....."lietadlo, motorka, auto, loď".....to všetko je nejaký model a do všetkého je možné v dnešnej dobe narvať motor mvvs 2,5
Bydlisko: Podkrivaň ( 52 rokov )
skuff
modelár

Príspevkov: 3

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 24. 10. 2014 o 05:20 | odkaz na príspevok
Máš pravdu No je to staršie auto ako z LE MANS.Vraj jazdené na pretekoch ,začal som jeho prestavbu predsa to už ma nejaký ten rok zasebou odkúpil som 2.4G ovládač jedno servo budem musieť asi vymeniť nejak snim cuka jak vypnem ovládač už som ho čistil nešlo vôbec .neskôr uploadnem nejaké foto. Ak by mi niekto vedel pomôcť s tým palivom som z okolia PP,SNV,LE aj po ceste do KE
  • Odpovedať
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodná stránka
  • 166 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 2 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelov
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galérie
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazár
  • 9 inzerátov za posledných 24 hodín.
Podujatia
  • 2 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: triskac,