Používateľské meno

Heslo

RC PORTAL

autor správa
petofertal123
modelár

Príspevkov: 219

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 25. 3. 2013 o 17:32 | odkaz na príspevok
tak to maš pravdu, ja som tiež menil na mod 2. ja to mam este horsie lebo som kupil poutivanu betu takze zubky na pline (či už je v mode 1 alebo 2) su uplne zošúchane a vôbec nedrží pozíciu takže asi si čim najskôr kúpim nejaku rc supravu...
Bydlisko: Bardejov ( 30 rokov )
Ludo
modelár

Príspevkov: 773

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 25. 3. 2013 o 18:08 | odkaz na príspevok
Ahojte Beťaci pridavam sa sem s mojim novym prirastkom do rodiny

https://www.rcportal.sk/beta-1400-fpv-mode-am2760
Bydlisko:
pista-rc
modelár

Príspevkov: 4

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 27. 3. 2013 o 14:41 | odkaz na príspevok
Ahojte kúpil by som neakú peknú betu 1400
Bydlisko: LEVICE
milos.b
modelár

Príspevkov: 1210

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 27. 3. 2013 o 15:24 | odkaz na príspevok
Pišta - toto https://www.rcportal.sk/axn-clouds-floater-jet-12m-pnf-inz4414 je to isté ako Beta, len má rozpätie 1290mm a nie 1400mm. Videl som to lietať - lieta to presne ako Beta, dokonca by som povedal, že je "kľudnejšie" - a to aj napriek menšiemu rozpätiu.
Bydlisko: na "ďalekom Východe" ( 61 rokov )
pista-rc
modelár

Príspevkov: 4

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 30. 3. 2013 o 15:21 | odkaz na príspevok
Ďakujem veľmi pekne za radu,už som tomu Pánkovi volal ,že dohodneme sa po sviatkoch. Asi tam bude treba dokúpiť RC-set a akumulátor ,ešte neviem čo to je a čo ma to bude stáť.
Som začiatočník ,chytili ma rc-modeli za srdiečko,chcem to skúsiť, dúfam že sa nesklamem ,chcel by som si aj niečo postaviť ,tak hľadám pekný model,vetroň ,plánik, ale ešte som to nedržal v rukách tak ,neviem či to zvládnem, hlavne elektronika ,skúsim. Rady od Vás?
Ďakujem.
Bydlisko: LEVICE
milos.b
modelár

Príspevkov: 1210

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 30. 3. 2013 o 17:35 | odkaz na príspevok
Tu si popozeraj takú "malú recenziu" od RiMr-a: http://ok-rimr.com/cs/jak-na-to/floater-jet , uvedie Ťa trochu do "obrazu" o Floater Jete včetne nejakých vychytávok či rád. Popozeraj po nete, je toho na mraky (články, videá, popisy, recenzie ....)
Bydlisko: na "ďalekom Východe" ( 61 rokov )
pista-rc
modelár

Príspevkov: 4

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 31. 3. 2013 o 22:41 | odkaz na príspevok
Ďakujem,skúste mi ešte poradiť.Chlapík menom kaskader na bazoši ponúka model DG 1000 EP ARF.Čo je podla Vás lepšie ten model o ktorom sme sa bavili alebo tento.
Bydlisko: LEVICE
Michal-LC
modelár

Príspevkov: 322

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 1. 4. 2013 o 22:06 | odkaz na príspevok
Chalani mozem sa opytat kto mate Betu verziu 3 kde vam cca vychadza tazisko?Mam s tym trosku problem a neviem na to prist.Mne teraz vychadza podla navodu tych cca 66-68 milimetrov od nabezky.Problem mam,ze beta ma stale dost silny hupavy prejav..ale zda sa mi,ze najviac sa to prejavi pri vacsom plyne.Pri plachteni to leti pomerne stabilne.Moze byt problem aj vo vyoseni motora,ze jej zadok tlaci dole?Lipolku tam mam podla odporucani S3 2200mA...mal by niekto napad ako prist na to co robi tu galibu?Najlepsie by bolo asi zakvacit sem video,s toho asi budete mudrejsi..
Bydlisko: Lučenec
modriblesk
modelár

Príspevkov: 50

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 2. 4. 2013 o 07:45 | odkaz na príspevok
Michal-LC:
..... lebo lavy knipel kde bola predtym vyskovka,ten isiel ze uplne katastrovalne,servo skackalo hocijako .....

aj mne cadett robil take nahodne poskakovanie na servach pri pohybe packy ovladaca, tak som do potenciometrov strekol WD40 ktore som mal prave poruke a od vtedy to zatial funguje. v minulosti viem ze do potenciometrov ludia davali tusim DIAVU alebo ako sa to volalo? bol to prostriedok na osetrenie dreveneho nabytku.

Michal-LC:
Chalani mozem sa opytat kto mate Betu verziu 3 kde vam cca vychadza tazisko?Mam s tym trosku problem a neviem na to prist.Mne teraz vychadza podla navodu tych cca 66-68 milimetrov od nabezky.Problem mam,ze beta ma stale dost silny hupavy prejav..ale zda sa mi,ze najviac sa to prejavi pri vacsom plyne.Pri plachteni to leti pomerne stabilne.Moze byt problem aj vo vyoseni motora,ze jej zadok tlaci dole?Lipolku tam mam podla odporucani S3 2200mA...mal by niekto napad ako prist na to co robi tu galibu?Najlepsie by bolo asi zakvacit sem video,s toho asi budete mudrejsi..

moja bola povodne verzia 3 (kym som ju sprzdnil), momentalne nemam pri sebe manual, ale ak si spravne pamatam, tazisko ma byt 62mm od nabeznej hrany a mne sa viac pacil letovy prejav, ked som mal tazisko okolo 60mm.
Bydlisko: nedaleko NR ( 47 rokov )
Michal-LC
modelár

Príspevkov: 322

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 2. 4. 2013 o 16:46 | odkaz na príspevok
Teraz som akurat aj ja navod vytiahol a naozaj tam je odporucane pre zaciatok 62mm,pre zalet a potom podla spravania doladit ku tym 68.Je to velky rozdiel ked sa to posunie o milimetre?Ten cadet uz nejdem riesit je to smejd..na ceste mam novu vysielacku tak uz to potom na nej skusim doladit k tym 62mm a uvidim..A ty si si Betku zrusil?Moja uz tiez toho dost zazila ale kupodivu nic vazne
Bydlisko: Lučenec
modriblesk
modelár

Príspevkov: 50

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 2. 4. 2013 o 18:51 | odkaz na príspevok
nie, nezrusil.
este nieco horsie som jej urobil:
https://www.rcportal.sk/predlzenie-kridiel-zrod-bety-1600-g687
Bydlisko: nedaleko NR ( 47 rokov )
Michal-LC
modelár

Príspevkov: 322

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 2. 4. 2013 o 20:48 | odkaz na príspevok
jaj tak to som videl..si jej teda doprial rozpatie a ako to s tym lietalo v porovnani s originalom?Teraz som meral to tazisko presnejsie, vyrobil som si taky pripravok s oblými hlavičkami srobikov na koncoch a bolo to na tej hrane 67-68mm,som netusil,ze je to take na milimeter haklive.Ale zeby to taku galibu robilo?Skusim sa s tym pohrat a co najpresnejsie doladit na tych 62 dufajme ze pomoze..
Bydlisko: Lučenec
modriblesk
modelár

Príspevkov: 50

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 3. 4. 2013 o 18:05 | odkaz na príspevok
nepostrehol som ziadny velky rozdiel, lieta aj pada porovnatelne. robil som to preto, lebo som si chcel skusit pracu s polystyrenom.
som iba zaciatocnik, mam nalietanych iba niekolko malo desiatok hodin, a obvykle si lietam iba jednoduche okruhy chvilu po vetre s motorom, potom plachtenie proti vetru. zriedkavo sa pokusam o zakladnu akrobaciu a s tym ma problem aj povodna.
asi najvacsi rozdiel som postrehol v tahu motora, zvacsene kridla maju aj vacsi odpor, a trochu to citit. ale uz je v plane vymena motor+reg.
Bydlisko: nedaleko NR ( 47 rokov )
marektachyon
modelár

Príspevkov: 90

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 8. 4. 2013 o 22:08 | odkaz na príspevok
Caute pridavam sa do vaseho klubu s bettou ktoru vlastnim uz dlhsie mam ju urcenu hlavne na tocenie videii s GoPro zopar tu http://www.youtube.com/watch?v=QHKc9O0fgnQ
http://www.youtube.com/watch?v=g0gcq7GBezc

Mam na nej vrtulu 6x5.5 a original motor regulator Foxy 35A... lietam tiez s GPS telemetriou ktora dava zaujimave udaje
Bydlisko: Rajecké Teplice (Žilina)
Michal-LC
modelár

Príspevkov: 322

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 12. 4. 2013 o 21:20 | odkaz na príspevok
Velmi pekne videa..tiez mam v plane casom na Betu supnut kamerku,som velmi zvedavy ako si s nou poradi Hlavne z vahou.Ta tvoja vypada ze s tym nema ziadny problem Nieje ta vrtula uz trochu dost?6X5,5?Ja som nedavno hodil na nu 6X4,nastavil casovanie na motore high a lieta to o dost sviznejsie,tak hadam to nejaku kamerku vytlaci na oblohu Inak beta lieta uplne nadherne,super lietadielko.Aj dnes,pocasie nic moc,po dazdi a dost fukalo,no aj tak som bol kus zalietat..celkom sranda ked lietadlo proti vetru doslova visi vo vzduchu hehe,40 minut blbnutia,super
Bydlisko: Lučenec
  • Odpovedať
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodná stránka
  • 121 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelov
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galérie
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazár
  • 3 inzerátov za posledných 24 hodín.
Podujatia
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: