Používateľské meno

Heslo

RC PORTAL

1 2 3 4 5 6 7 8 82 83 84 85 86 87 88 89 90
autor správa
700align
modelár

Príspevkov: 137

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 13. 7. 2015 o 21:41 | odkaz na príspevok
no nevyjebem peto ten novy za to nemoze a shake je chytry ako Jano z Nitry.

Peto zaklad po kazdej rane ja nez nahodim nove veci povolim bocnice a dotiahnem a ten novy clovek ktoreho to bude bavit to nevie.

Ja som prehliadol lozisko na hlavnej hriadeli , bolo zaseknute , vydrana drazka na hriadeli a necitil som ziadny problem, takze pre mna loziska na poslednom mieste.

Peto ja seriem na ostatnych , ke je treba pomozem a mal by si aj ty ser na ostatnych, tod vsio
Shake
modelár

Príspevkov: 452

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 13. 7. 2015 o 23:14 | odkaz na príspevok
700align ma na vec iny nazor ako ja a ja mu ho neberiem. Zadrete lozisko na hl. hriadeli a vydrata drazka nie je pre neho ziadny problem a loziska su pre neho na poslednom mieste - no co dodat, nech ti to dlho a dobre lieta ale naozaj, ziadna ironia. No a ked niekomu nieco poradim, tak ma aj vlastnu hlavu aby zvazil, co je a co nie je ku prospechu veci. Vibracie povolenim a dotiahnutim bocnic urcite neodstrani. Tolko moj nazor.
Bydlisko: Partizánske ( 60 rokov )
michalko92
modelár

Príspevkov: 20

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 14. 7. 2015 o 20:11 | odkaz na príspevok
presne tak povolit a dotiahnut bocnice nepomohlo.. to bude kdesi inde potkan zakopany... pravda ani nova oska nemusi byt rovna- uz je tam tretia z tretieho baliku ... su to take vibracie ze chvostova plutva sa z nich rozochveje... uz som vylucil vsetko okrem bocnic ..pritom mam dva pary.. dalej uchytenie serv.. tie plastove ramiky aj ked tych mam viac ale niesu nove.. vrchna cast hlavy .. cize ten kusek hliniku s gumami aloziskami vnutri a gripmy.. vsetko ostatne je nove... a sice este ma napadlo ze mozno vyosenym motorom ale aj ten som skusal vselijako a nic..

uz ma napada len kupit celu stavebnicu s reglerom motorom listami a brainom za 500chf a mozem skusat dalej alebo sa vysrat na to a skusit inu Marke alebo sa uplne vysrat na to
Bydlisko: Dubnica/Zurich
700align
modelár

Príspevkov: 137

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 14. 7. 2015 o 21:58 | odkaz na príspevok
mas dobre nahodene listy predne zadne stalo sa to vela ludom
Shake
modelár

Príspevkov: 452

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 15. 7. 2015 o 16:04 | odkaz na príspevok
michalko92:
vrchna cast hlavy .. cize ten kusek hliniku s gumami aloziskami vnutri a gripmy.. vsetko ostatne je nove...

A tam moze byt prave pricina vibracii. Vo vnutri je priecna oska a ta moze byt tiez po havarii ohnuta. Podla toho ale co pises, tak je jasne, ze si s tym sam neporadis. Skus najst nejakeho skusenejsieho vrtulnikara. Inak budes len vyhadzovat peniaze.
Bydlisko: Partizánske ( 60 rokov )
michalko92
modelár

Príspevkov: 20

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 15. 7. 2015 o 21:13 | odkaz na príspevok
sak uz mi zostava len ten vrch s oskou gumami a loziskami a gripmi kupit..
Bydlisko: Dubnica/Zurich
michalko92
modelár

Príspevkov: 20

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 4. 8. 2015 o 20:30 | odkaz na príspevok
Takze zhodil som vrch hlavy s gripmi a vibracie odisli. Nie uplne sice ale bolo to citelnejsie. Dalsia vec je ze ked sa motor rozbieha tak vidiet cykliku ako keby plavala. Nechapem pretoze je nova. Stalo sa to niekomu uz ?

Mam to. Vyrovnavace
Bydlisko: Dubnica/Zurich
mihalko92
modelár

Príspevkov: 9

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 8. 2. 2016 o 19:10 | odkaz na príspevok
pomozete mi niekto please ? po dlhom case som sa k tomu znova dostal.. kuknite video.. tam je krasne vidiet ako cyklika prestane plavat po zhodeni vyrovnavaca. mam to zmontovat bez neho aj ked je novy ?
https://www.youtube.com/watch?v=dgwn3cAmVOo&feature=youtu.be


https://www.youtube.com/watch?v=jSI0TuuMOU8&feature=youtu.be
Nazor podla Vas ?
Bydlisko: Dubnica/Zurich ( 32 rokov )
copilotek
modelár

Príspevkov: 384

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 8. 2. 2016 o 20:28 | odkaz na príspevok
Vymeň Kbar. Už Ti to radil Erich001 a nič? Nemusíš za Kbar ak nemaš poruke, možes skúsit aj iné bezpádlo, ale čo na 100% funguje. Možno strácaš čas s detailami a podstata uniká...
Bydlisko: Plavnica ( 55 rokov )
Marek1
modelár

Príspevkov: 1068

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 8. 2. 2016 o 21:15 | odkaz na príspevok
napríklad microbeast za 30 eur z bazára....
Bydlisko: Rožňavské Bystré, https://rc-rally-slovakia-championship7.webnode.sk/ ( 47 rokov )
mihalko92
modelár

Príspevkov: 9

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 8. 2. 2016 o 21:28 | odkaz na príspevok
pred tyzdnom som objednal novy tak uvidim.. uz som mal aj nazor ze to moze robit jedno zo serv.. kedze na jednom som menil ozubenie po havarke
Bydlisko: Dubnica/Zurich ( 32 rokov )
Erich001
modelár

Príspevkov: 809

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 8. 2. 2016 o 21:54 | odkaz na príspevok
a vymenil si komplet prevody aj s oskami ?
Bydlisko: Bernolakovo ( 53 rokov )
chimo
modelár

Príspevkov: 133

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 8. 2. 2016 o 22:55 | odkaz na príspevok
Nemáš tam statiku? Máš prepojenú trubku s motorom (prekostrenie)? Zažil som, čo to je statika na Protosovi, keď mi vo vzduchu táto kostra odpadla.
Bydlisko: Žilina
jeeff
modelár

Príspevkov: 372

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 9. 2. 2016 o 08:37 | odkaz na príspevok
Mne po zmene z microbeasta na k-bar zacala poskakovat cyklika, problemom bola staticka elektrina, mal som este stary domcek zadnej trubky ktory nebol vodivy, po vymene to prestalo. Spravalo sa to tak, ze sa tvarilo ze je vsetko ok, len raz za cas to cuklo cyklikou.
Bydlisko: Senec
mihalko92
modelár

Príspevkov: 9

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 9. 2. 2016 o 21:06 | odkaz na príspevok
veru ked som ho kupil bol tam akysi ukostrovaci drotik osarpany len som nechapal naco tak som ho tam po havarke ani nedaval. a V tom server som vymenil iba prevody ktore boli dolamane.
Bydlisko: Dubnica/Zurich ( 32 rokov )
1 2 3 4 5 6 7 8 82 83 84 85 86 87 88 89 90
  • Odpovedať
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodná stránka
  • 196 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelov
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galérie
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazár
  • 10 inzerátov za posledných 24 hodín.
Podujatia
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: