Používateľské meno

Heslo

RC PORTAL

1 2 3
autor správa
marianr
modelár

Príspevkov: 1456

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 11. 4. 2014 o 13:44 | odkaz na príspevok
Pôvodná požiadavka bola:

peto.peto202:
Výkonný vetroň:rýchlosť,obratnosť a svišťanie,alebo ako to nazvať.



8-)))

Ak chceš dostať z lode 150 km/h tiež sa nemôžeš pozerať na peniaze.


Ešte pripomienka, nedáva sa do toho pohon z číny. 8-)
Bydlisko: Ba ( 66 rokov )
peto.peto202
modelár

Príspevkov: 671

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 11. 4. 2014 o 14:03 | odkaz na príspevok
marianr:
Ak chceš dostať z lode 150 km/h tiež sa nemôžeš pozerať na peniaze.

Ešte pripomienka, nedáva sa do toho pohon z číny.


Vsak ano, ja to uplne chapem.Ale ja chcem taku nudzovu inekciu, alebo ako to nazvat.Za malo (penazi) Eur zase nie najmenej, vela muziky..
Bydlisko: Zákamenné ( 35 rokov )
pklepac
modelár

Príspevkov: 10

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 19. 6. 2014 o 16:38 | odkaz na príspevok
Ja mam cerstveho Flower 3, pozri moje modely, stoji asi 450E, slovenska vyroba, celolaminat, lieta velmi dobre, pokojne aj rychlo, ako chces
( 60 rokov )
Miloš.K.
modelár

Príspevkov: 159

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 22. 10. 2014 o 20:10 | odkaz na príspevok
peto.peto202:
Pozor,tak to je uz moc vysoko mojich hranic.Ale je to uzasny model,no ta cena?

Ale vieš jak to perfektne lieta, špica...vlastná skúsenosť z Eldorádo a Espadita.
Bydlisko: Piešťany, vek 50
Iceman
modelár

Príspevkov: 77

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 22. 10. 2014 o 22:24 | odkaz na príspevok
Ja mam Espadu R a ta zodpoveda asi najlepsie tvojim poziadavkam.
Inak mam ju aj na predaj
Bydlisko: Malacky ( 42 rokov )
jackboy
modelár

Príspevkov: 109

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 24. 10. 2014 o 02:14 | odkaz na príspevok
http://www.lomcovak.cz/elektro/old/futura.htm

Futura je výkonný větroň, který je ve stávající nabídce trhu svojí koncepcí dost ojedinělý. Samozřejmě použitá technologie nemůže konkurovat celokompozitové stavbě, což se ale odráží na přijatelné ceně, byť je třeba počítat s nezanedbatelnými náklady na vybavení. S vlastnostmi modelu jsem velice spokojen, přes výše uvedený problém, přesně splnily má očekávání. Vyzkoušel jsem jej zatím pouze ve variantě elektrolet, volná varianta je ve výhledu.

Pilotáž nemá žádné záludnosti, při popsaných parametrech je třeba udržovat dostatečnou rychlost, zatáčky Futura „utahuje“, ale bez snahy padat po křídle. S takovýmto modelem je možné létat od bezvětří až po silnější vítr, extrémní nejsou ani nároky na letovou plochu.

Leoš Svoboda dělá velmi dobrý a létavý model s poměrně širokou možností využití.

Pokud Vás Futura oslovila stejně jako mne, vřele doporučuji.
Bydlisko: B.Bystrica
Miloš.K.
modelár

Príspevkov: 159

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 25. 10. 2014 o 19:17 | odkaz na príspevok
Futura, to je dobrý vetroň ?! Však na rýchlosti dostávaš FLATER !!! Prekročíš o trochu rýchlosť ešte viac a roztrhne ti cele krídla, slabá konštrukcia !
Bydlisko: Piešťany, vek 50
rogiK
modelár

Príspevkov: 18

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 12. 1. 2015 o 10:12 | odkaz na príspevok
bezo:
Priblizne 150€ holy drak a vybava zavisi od teba . ja mam 2xhs125mg 2xHs65mg 65a foxxy regulator roxxy motor a 2200 3s baterky . ale mozes to osadit aj lacnejsie , len nie turnigy 3dolarove serva

to su nehorazne ceny podla mna, ak si nepripalujes cigaretu s 10 eurovkou a nie si technicky antitalent tak netreba byt lenivy a pozhanat si planky a vyrobit si ho sam naozaj to nie je take zlozite ako to vyzera ak poznas nejakeho skuseneho modelara tak ziadny problem tie ceny za stavebnice su podla mna nehorazne ja som kupil tracy e a teraz si bijem hlavu o stenu aky som bol hlupy
bezo
modelár

Príspevkov: 637

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 12. 1. 2015 o 10:56 | odkaz na príspevok
rogiK:
bezo:
Priblizne 150€ holy drak a vybava zavisi od teba . ja mam 2xhs125mg 2xHs65mg 65a foxxy regulator roxxy motor a 2200 3s baterky . ale mozes to osadit aj lacnejsie , len nie turnigy 3dolarove serva

to su nehorazne ceny podla mna, ak si nepripalujes cigaretu s 10 eurovkou a nie si technicky antitalent tak netreba byt lenivy a pozhanat si planky a vyrobit si ho sam naozaj to nie je take zlozite ako to vyzera ak poznas nejakeho skuseneho modelara tak ziadny problem tie ceny za stavebnice su podla mna nehorazne ja som kupil tracy e a teraz si bijem hlavu o stenu aky som bol hlupy



ty kde zijes ? daj sa na papierove modely , 400stran A4 stoji do 3€ . staval som doppelraba a vysiel ma na ... € , cenu ti nepoviem budes este plakat viac , kazdy konicek nieco stoji .

tu mas foto

Bydlisko: Trenčín ( 46 rokov )
rogiK
modelár

Príspevkov: 18

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 12. 1. 2015 o 17:50 | odkaz na príspevok
ved to ze na slovensku
Kamil
modelár

Príspevkov: 709

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 12. 1. 2015 o 18:47 | odkaz na príspevok
rogiK: Na sak nebi si hlavu o stenu a ukaz, co si postavil ked je to take jednoduche a lacne.
Bydlisko: Sereď ( 63 rokov )
chimo
modelár

Príspevkov: 133

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 12. 1. 2015 o 23:09 | odkaz na príspevok
Spraviť si doma rýchly vetroň t.j. Hotliner, podľa mňa tak konštrukcia pre 2 až 5kw, alebo pre dynamické svahovanie, tak to chce už trošku viac zručnosti, euráčov, kompozitných materiálov, až sa to nezavrie ako knižka, to sa nebavím o rýchlosti do 200 km/h. Aj keď ja som mal osobne len 1,2kw príkon na 1,8m celokompozite, ale bolo to trošku svižné.
Bydlisko: Žilina
lv
modelár

Príspevkov: 2802

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 13. 1. 2015 o 22:45 | odkaz na príspevok
rogiK:
to su nehorazne ceny podla mna, ak si nepripalujes cigaretu s 10 eurovkou a nie si technicky antitalent tak netreba byt lenivy a pozhanat si planky a vyrobit si ho sam naozaj to nie je take zlozite ako to vyzera ak poznas nejakeho skuseneho modelara tak ziadny problem tie ceny za stavebnice su podla mna nehorazne ja som kupil tracy e a teraz si bijem hlavu o stenu aky som bol hlupy

Neviem kto si, neviem odkiaľ si, neviem čo robíš, ale jedno viem. O modelárčine vieš hovno.
Bydlisko: Trenčianska Turná ( 58 rokov )
petertn
modelár

Príspevkov: 299

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 14. 1. 2015 o 07:45 | odkaz na príspevok
ak ta stavba vyjde lacnejsie tak fakt jedine papierova ... za serva a material na potahy som dal viac ako za to ero ...
rataj ze vybava do hotlinera ta stoji viac ako samotne ero ...
Bydlisko: Trenčín ( 46 rokov )
rogiK
modelár

Príspevkov: 18

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 16. 1. 2015 o 19:00 | odkaz na príspevok
ja som teraz kupil tracy -e a nie je tam ziadna vybava dokonca ani potah ROFL


lv:
rogiK:
to su nehorazne ceny podla mna, ak si nepripalujes cigaretu s 10 eurovkou a nie si technicky antitalent tak netreba byt lenivy a pozhanat si planky a vyrobit si ho sam naozaj to nie je take zlozite ako to vyzera ak poznas nejakeho skuseneho modelara tak ziadny problem tie ceny za stavebnice su podla mna nehorazne ja som kupil tracy e a teraz si bijem hlavu o stenu aky som bol hlupy

Neviem kto si, neviem odkiaľ si, neviem čo robíš, ale jedno viem. O modelárčine vieš hovno.


[/quote]
pisal som o cenach nie o modelarcine to je trosku o inom ale to je tebe zbytocne vysvetlovat


bezo:
rogiK:
[quote=bezo]
Priblizne 150€ holy drak a vybava zavisi od teba . ja mam 2xhs125mg 2xHs65mg 65a foxxy regulator roxxy motor a 2200 3s baterky . ale mozes to osadit aj lacnejsie , len nie turnigy 3dolarove serva

to su nehorazne ceny podla mna, ak si nepripalujes cigaretu s 10 eurovkou a nie si technicky antitalent tak netreba byt lenivy a pozhanat si planky a vyrobit si ho sam naozaj to nie je take zlozite ako to vyzera ak poznas nejakeho skuseneho modelara tak ziadny problem tie ceny za stavebnice su podla mna nehorazne ja som kupil tracy e a teraz si bijem hlavu o stenu aky som bol hlupy



ty kde zijes ? daj sa na papierove modely , 400stran A4 stoji do 3€ . staval som doppelraba a vysiel ma na ... € , cenu ti nepoviem budes este plakat viac , kazdy konicek nieco stoji .

tu mas foto


dufam ze ceny budu cim dalej tym vyssie aspon 50x aby ste mali radost ze mozete povedat kto z vas drahsie nakupil zo srdca vam to prajem
1 2 3
  • Odpovedať
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodná stránka
  • 308 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelov
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galérie
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazár
  • 11 inzerátov za posledných 24 hodín.
Podujatia
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: