Používateľské meno

Heslo

RC PORTAL

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
autor správa
TUKE
modelár

Príspevkov: 12

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 6. 2. 2019 o 11:08 | odkaz na príspevok
A otázka objednávate z aliexpress alebo banggood ? či je to jedno ?
Bydlisko: Bratislava ( 38 rokov )
Rasto-2001
modelár

Príspevkov: 628

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 6. 2. 2019 o 11:09 | odkaz na príspevok
Toto som našiel, je to tak ? chcel som si aj ja objednať z Ali takéto niečo ale teraz váham
https://www.youtube.com/watch?v=2Ujd6mySUtU&t=602s
Bydlisko: Bratislava ( 45 rokov )
misho222
modelár

Príspevkov: 1964

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 6. 2. 2019 o 11:55 | odkaz na príspevok
TUKE:
A otázka objednávate z aliexpress alebo banggood ? či je to jedno ?


asi na tom nezáleží, niektorí aj na Ebay, kamoš jedno z nich kupoval tu
https://www.rcsvet.sk/662-nakladni-auta
Čo sa výberu týka je jedno ktoré z nich zoberieš, sú to pekné hračky na koberec, možno trochu prašnej cesty



Rasto-2001:
Toto som našiel, je to tak ? chcel som si aj ja objednať z Ali takéto niečo ale teraz váham
https://www.youtube.com/watch?v=2Ujd6mySUtU&t=602s


Prečo váhaš, mne sa to stalo tiež hneď na prvej jazde, to auto zodpovedá jeho cene.
Je tam slabý motor a je ešte k tomu šialene rýchlo sprevodovaný.
Elektronika čo v tom bola išla do minúty do smetiaku a dal som tam normálnu proporcionálnu vysielačku , tiež servo a regulátor motoru. Potom by bolo najlepšie dať tam tú dvojrýchlostnú prevodovku, kovové kardany a kovové prevody do náprav. Hneď sa ti cena strojnásobí, no začne to dávať zmysel.
Preto všetci tvrdíme že je to pekná hračka, no stále hračka. Mám ho a veľmi sa mi páči a všetko z tohto do tohto zainvestujem
Bydlisko: Senec ( 44 rokov )
TUKE
modelár

Príspevkov: 12

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 6. 2. 2019 o 12:27 | odkaz na príspevok
To,že je to hračka som pochopil A teda kebyže chcem z hračky spraviť lepší crawler ... koľko by to cca stálo ? Pýtam sa, lebo som 95% amatér čo sa RC týka. Tých 5% znamená,že nejaké RC doma mám, ale nedokazal by som tam vymeniť nič.. elektronike rozumiem asi ako hudbe,.. počúvaj ju ale neskládam
Bydlisko: Bratislava ( 38 rokov )
misho222
modelár

Príspevkov: 1964

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 6. 2. 2019 o 13:08 | odkaz na príspevok
Bydlisko: Senec ( 44 rokov )
TUKE
modelár

Príspevkov: 12

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 6. 2. 2019 o 13:26 | odkaz na príspevok
Hladám ale nerozumiem Ok keď do činskej hračky dám dalšie čínske komponenty, už to nie je hračka ? No naozaj mi to nič nehovorí.
No vidím to tak,že si objednám willyho, posadím tam Steveho Rogersa a keď dojazdím, tak ho dám na poličku k ostatným.
Bydlisko: Bratislava ( 38 rokov )
marek4444
modelár

Príspevkov: 476

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 6. 2. 2019 o 14:12 | odkaz na príspevok
Je to jednoduché, ak chceš aby to aj niečo vydržalo, musíš použiť lepšie komponenty(či sú čínske je irelevantné) čiže urobiť tzv. upgrade. Diely si môžeš vyrobiť alebo kúpiť, hľadať musíš podľa označenia auta (napr ten Ural má označenie WPL B36). Trošku manuálnej zručnosti na výmenu je potreba a pri nákupe zase vedieť čo hľadať(aby si vedel čo je na obrázkoch lebo ak nerozoznáš že na obrázku je napr prevodovka, ťažko sa hľadá)
Bydlisko: Nová Dedina pri Leviciach ( 49 rokov )
Peter
team RCPortál

Príspevkov: 2167

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 6. 2. 2019 o 14:40 | odkaz na príspevok
TUKE:
To,že je to hračka som pochopil A teda kebyže chcem z hračky spraviť lepší crawler ... koľko by to cca stálo ? ...


Tuke, popravde... uprava na crawler je nemozná.... crawler je uplne iná koncepcia podvozku a rámu..... my sa tu mô%zme baviť o expedićkách.... takže beriem upravu na expedičku - popravde.... ak to zoberiem do detailu...... použiješ karosériu.... snáď eśte rám ale budeš ho musieť sem tam trochu upraviť..... chcelo by to výkonnejši motor (ale zmestí sa tam? ) alebo aspoň redukčnú prevodovku na spomalenie... reálna max rýchlosť zhruba ako rýchlejšia chôdza plne postačuje.......z=ískaš tým krúťák ktorý potrebuješ v teréne....no a prichádzame na tému náprav, kardanov, tlmičov, linkov..... neverím, že by to vydržalo párhodinovú expedićku v tomto stave, takźe kukneš na ali alebo banggood. a tam najdeš upgrade ceny... mojim odhadom sa dostaneš na cenu barrage alebo aj MST základu... ktoré sú lepšim východiskom na skutočnú expedićku alebo aj trial.....

ale.... ale platí ale.... ako aj pri kofole... keď ju miluješ, nie je čo riešiť.... takźe ak sa ti to páči - a ja sa priznám źe sa mi tie náklaďáćky páčia vśetky doradu.... tak to za to vypiplanie stojí..... aspoň to dostať do stavu, keď sa tým dá prejsť kus primeraného terénu .. aby si sa poteśil v prestávkach na expedićke...lebo tie autíćka sú fakt krásne a verím, že sa ich pár objaví aj v naśich kruhoch... ako doplnky....
Bydlisko: Nové Zámky ( 60 rokov )
TUKE
modelár

Príspevkov: 12

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 6. 2. 2019 o 14:43 | odkaz na príspevok
Marek Ďakujem Presne toto som myslel,že čo keď nerozoznám tú prevodovku Nie,no veď najprv objednám to auto a potom sa uvidí.
Bydlisko: Bratislava ( 38 rokov )
Peter
team RCPortál

Príspevkov: 2167

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 6. 2. 2019 o 14:43 | odkaz na príspevok
jo.... a ešte dačo.... nie je čína ako čína.... vyrábajú ozaj širokú škálu čo sa kvality týka.... keď pozrieš také CAPO, CROSS-RC..... hocktorí model od nich je rozprávka..... čo sa spracovania aj kvality týka.....
Bydlisko: Nové Zámky ( 60 rokov )
TUKE
modelár

Príspevkov: 12

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 6. 2. 2019 o 15:34 | odkaz na príspevok
Ďakujem všetkým aj tebe Peter.. si mi to objasnil.
Bydlisko: Bratislava ( 38 rokov )
Peter
team RCPortál

Príspevkov: 2167

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 6. 2. 2019 o 15:48 | odkaz na príspevok
niet zač.... ale museli sme.... aby si náhodou nebol sklamaný, keď už bude neskoro... že si chcel iné.....
a priznám.... ja pośkuľujem po tom Zile....
Bydlisko: Nové Zámky ( 60 rokov )
TUKE
modelár

Príspevkov: 12

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 15. 2. 2019 o 14:09 | odkaz na príspevok
Ja som skromný, mne to asi bude stačiť Ale videl som recenziu na toto:
odkaz na Youtube
a mne to príde už lepšie vybavené ako tie WPL autá. Asi je možno trochu precíznejšia jazda, Či ? Ja viem, že stále sa to dá povymieňať a vylepšiť. Ale ja pozerám na to, ako amatér, ktorý sa do prerábky nehrnie, len si chce užiť pár zábavných jázd. Teda aby to auto aj nejakú prekážku zvládlo, ale aj aby nejakú rýchlosť dosiahlo. Ale vizuálne sa mi teda nepáči, len mi príde, že jazdné vlastnosti má lepšie ako WPL v základe. WPL mám doma, a JJRC Q65 Willys je na ceste
Bydlisko: Bratislava ( 38 rokov )
guitar61
modelár

Príspevkov: 103

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 15. 2. 2019 o 14:54 | odkaz na príspevok
Podvozok je ten istý ako Toyota od WPL. A keď máš na ceste Jeep od JJRC tak nemáš čo riešiť, ten aspoň vyzerá ako Jeep.
Bydlisko: Handlová ( 68 rokov )
Majko28
modelár

Príspevkov: 7

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 16. 2. 2019 o 18:40 | odkaz na príspevok
Nemáte alebo neviete o nejakých super vylepseniach na wpl?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
  • Odpovedať
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodná stránka
  • 224 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 2 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelov
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galérie
  • 6 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazár
  • 6 inzerátov za posledných 24 hodín.
Podujatia
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: triskac, RedByron, mAto424, apigold, marianr,