Používateľské meno

Heslo

RC PORTAL

1 2
autor správa
JohnyPP
modelár

Príspevkov: 107

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 19. 3. 2019 o 23:13 | odkaz na príspevok
Drzime palce. Na aliexpress aj vseobecne cinu som chcel tiez namietat ze je to zbytocne cakanie...
Velmi nad tym nespekuluj a skusaj ked mas malo casu
Inak vysoky prevod ti bude pri rozbehu klast dost velky odpor, ja len aby si s tym pocital...
A aky lipo aku si zvolil ? Dufam ze len 2S na tak vysoke KV ?!
Bydlisko: Poprad
fredoruzovy
modelár

Príspevkov: 8

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 21. 3. 2019 o 22:14 | odkaz na príspevok
O5 sa hlasim. Tuto "remenicu" som vymodeloval a chysta sa jej tlac. Dnesna otazka na vas vazeny pani znie: Smiem to pohanat podobnymi remenmi ako: https://www.conrad.sk/vyhledavani?text=remene#min=0&max=400000&text=remene&show_brand=&pg=1&sort=rel&order=asc&list=24&boxes_action=1&boxes_show=1 ? Ak ano je mozne na tento motor: https://www.gearbest.com/rc-car-parts/pp_009708889520.html?wid=1433363 , kupit takuto hlinikovu remenicu + remen? Ako som uz vravel je to len na testovacie ucely a prvy pokus risknem a pojde to bez planetovej spojky. Za kazdu reakciu vopred dakujem. Chcel som to objednat uz dnes ale neviem presne ktory remen a ktora mala remenicka z tejto ponuky by mi sadla.


JohnyPP:
Drzime palce. Na aliexpress aj vseobecne cinu som chcel tiez namietat ze je to zbytocne cakanie...
Velmi nad tym nespekuluj a skusaj ked mas malo casu
Inak vysoky prevod ti bude pri rozbehu klast dost velky odpor, ja len aby si s tym pocital...
A aky lipo aku si zvolil ? Dufam ze len 2S na tak vysoke KV ?!


https://www.peckamodel.sk/yun3300335-pecka-power-lipo-3s-3300-mah-35c Tato bateria mi bola odporucena, tak som si ju kupil. PS. Je tu niekto z NR u koho by som si mohol v pripade nudze tuto bateriu nabit? Ak nik taky nieje prosim poradte mi sposob ako to co najlacnejsie nabijat. Videl som ceny tych nabijaciek a ostal som mierne znepokojeny.
macil
modelár

Príspevkov: 1092

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 21. 3. 2019 o 23:01 | odkaz na príspevok
Inak, ako nabíjačkou, ktorá vie nabíjať LiPol, to nenabiješ.
Bydlisko: KE - Furča
JohnyPP
modelár

Príspevkov: 107

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 22. 3. 2019 o 03:33 | odkaz na príspevok
Nabijes to trebars mini balancerom. Daju sa zohnat aj u nas okolo 10€. Pri 2S baterke by si to vedel nabit akymkolvek dvojkanalovym lab. zdrojom... Tym minibalancerom to budes nabijat take 3-4 hodiny.
Na pokusy dost luxusna baterka hlavne cenou. Mohol si poobzerat tuto bazar a mat za polovicu 2S. 3clanok mas zbutocny ked pojdes na polovicne otacky. Ozubenym remenom spravis prevod tak max 1:10...
U conrada sa mi tie ceny zdaju byt dvojnasobne, 11zubova co som kupoval na sustruh stala asi 6€, najmensia aka bola. A 80 zubova nejak 20. Uz si nepamatam ale dal som za komplet prevod s remenom asi 40€. Boli aj lacnejsie ale potreboval som prenasat 1kw a na sekundare som potreboval aby to vydrzalo 100Nm. T.j. asi 10nasobok toho co potrebujes ty.... Nejaky mensi modelarsky rozmer nemoze stat viac ako polovicu.
Mozem pozriet v garazi ci najdem zvysnu 13 zubovu remenicku, ale to je priemer az nejak 2cm, to ti bude asi moc velke. Tusim som tam daval htd m5.
Tebe tam postaci htd M3 v najmensej sirke. Dosiahnes prevod tak 1:8.
Tu mas katalog: http://powerbelt.sk/products/htd-5-m-remenica-predvrtana
Skus sa zaregistrovat na haberkorn ci ako sa vola ten eshop.
Nepotrebujes tam ziadne optibelty ani spickove znackove veci. Malu 3m remenicu kupis za 2€, remen takisto. Velku remenicu verim ze bude do 10€.


Pokukaj katalog co vravia oni na max obvodovu rychlost. Ja mam na motore sustruhu 20000 otacok a pamatam ze ze najdrahsi remen mi vysiel dost na hrane.
Bydlisko: Poprad
fredoruzovy
modelár

Príspevkov: 8

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 23. 3. 2019 o 12:55 | odkaz na príspevok
Dakujem pekne vlemi si mi pomohol. Ak si to nebude skola nechavat mozno potom tu baterku niekomu posuniem za pomoc . Dnes domodelovavam velku remenicu, kedze je to podmienkou prace. Takze budem potrebovat len remen a malu remenicu. Dosiahnut potrebujem len nejaky pohyb po odraze proste nejaka dopomoc a hotove prepojenie tehcnologii a webovu aplikaciu. Drzte palec pomaly sa to zacina rysovat.
1 2
  • Odpovedať
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodná stránka
  • 278 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelov
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galérie
  • 5 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazár
  • 2 inzerátov za posledných 24 hodín.
Podujatia
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: