Používateľské meno

Heslo

RC PORTAL

1 2 3 4 5 6 7 8 20 21 22 23 24 25 26 27
autor správa
mAto424
modelár

Príspevkov: 3231

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 31. 3. 2019 o 21:29 | odkaz na príspevok
Asi mu ho servisuje a potojomky ho daruje
Bydlisko: Liptovský Mikuláš ( 32 rokov )
RedByron
modelár

Príspevkov: 263

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 11. 12. 2019 o 20:54 | odkaz na príspevok
Pridávam nepríjemnú skúsenosť s lukas123456789 (LM zo Senice). Prijímač predávaný ako funkčný - vraj predáva preto, že zo setu sa mu pokazila vysielačka. Dorazil prijímač rozoberaný prelepený priesvitnou lepiacou páskou s vyrezanými otvormi do krytu - anténa vyvedená cez otvor pre párovacie tlačidlo. Samozrejme signalizačná LED ani neblikne (na tomto type LED svieti pri spárovanom signále a bliká bez). Je jasné, že musel vedieť o tom že nefunguje alebo predáva niečo čo niekde našiel bez overenia stavu. Rozumný dohovor nemožný s dojmom, že ak mu to pošlem na dobierku naspäť tak sú to vyhodené peniaze za dopravu. Ďalší čo sa skúša zbaviť vadných vecí takýmto spôsobom. https://www.rcportal.sk/lukas123456789-u4993
Odporúčam od neho nič nekupovať!!!
Bydlisko: Dolný Kubín
lukas123456789
modelár

Príspevkov: 6

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 11. 12. 2019 o 23:15 | odkaz na príspevok
Len pre upresnenie rieši vec za 9 euro aj z poštou a mohol si to pokaziť aj sam a vraví ze sa nedá som ou dohodnúť co nieje pravda len toľko som sa chcel vijadrit k Red byron
Bydlisko: Senica ( 29 rokov )
rogi
modelár

Príspevkov: 475

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 12. 12. 2019 o 08:02 | odkaz na príspevok
Keď to tu čítam, sa musím smiať ako ste nepoučiteľný, elektroniku nikdy nekupujeme použitú ! Aj keby cena bola neviem ak.suprova ! Potom si pozerám kedy bol.zalozeni účet tu na fóre, aké príspevky uverejnil a koľko podal dotyčný inzerátov ! Už konečne rozmýšľajte, nieje všetko "zlato čo sa blisti"
Bydlisko: Ružindol ( 60 rokov )
RedByron
modelár

Príspevkov: 263

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 12. 12. 2019 o 13:36 | odkaz na príspevok
To:Rogi- Tu z portálu som doteraz nemal problém, ten prijímač mal byť do auta, ktoré som synovi sľúbil dať do kopy do Vianoc, odišiel mu jeden kanál - toto som považoval za najrýchlejšiu cestu - zdá sa, že už to nestihnem.
To: Lukas123456789 tvrdíš, že prijímač je funkčný no pri reklamácii do telefónu nevieš povedať či LED na ňom svietila alebo blikala... Zdá sa, že teraz budeš ako funkčný predávať vysielač (dosť pochybujem, že ho vôbec máš). Máš pravdu, za 9,- € ti to nebudem posielať naspäť a riskovať, že ma to bude stáť najmenej ďalšie 3,- € (moja strata sa zdvihne na 12,-). Tu ide o princíp. Funguješ na fóre kde by mala byť aspoň základná dôvera, pošleš mi nefunkčnú vec a namiesto ospravedlnenia píšeš, že som si ju mohol zničiť sám. Skús nám teda opísať ako si prišiel na to, že zo setovej dvojice vysielač/prijímač bol vadný práve vysielač, poslať aktuálne foto vysielača...
Bydlisko: Dolný Kubín
lukas123456789
modelár

Príspevkov: 6

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 12. 12. 2019 o 18:04 | odkaz na príspevok
Ja ten visilac mam ale je pokazený len pre info
Bydlisko: Senica ( 29 rokov )
MUSTANG52
modelár

Príspevkov: 230

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 12. 12. 2019 o 20:38 | odkaz na príspevok
lukas123456789- poradím ti. Vráť tie peniaze za prijímač a už sem nič nepíš. Všetkých si presvedčil, že nevieš ani písať a nie to ešte aby sa dalo s tebou dohodnúť.
Bydlisko: Nové Sady
pdob
modelár

Príspevkov: 58

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 12. 6. 2020 o 10:46 | odkaz na príspevok
Ahoj Matúš,
(modelár/predajca/nick mAto424) neviem kde to napísať, keďže sa mi nedarí s Tebou spojiť. Chcel som nejakú baterku, sem píšem aj preto, že v tomto vlákne je Ťa občas vidieť, a tu som konštatoval Tvoj férový prístup, ústretovosť pri objednávaní s Tvojho ešopu, vždy som bol spokojný. K veci: posledný krát som od Teba objednával telefonicky, a bral veci osobne v LM- dik. pred cca rokom sa mi už s Tebou nepodarilo spojiť, (číslo mám uložené a súhlasí s tým čo máš uvedené v profile) - nedvíhal si, tak som skúšal mail adresa firemná tarirac... bez odozvy, potom mail asi súkromný, ktorý máš uvedený v profile 3.2.20, 15.5.20 - tiež nič, ďalej správu v rámci tohoto fóra, 26.5.20, tiež bez odpovede. Potom som si všimol pri Tvojom profile a tel. čísle poznámku "iba SMS" ,poslal som SMS 5.6.20 a bez odpovede. 10.6.20 som odpísal na Tvoj inzerát pomocou možnosti " Odpovedať na inzerát" pod profilom . Ďalšie možnosti neviem ako sa kontaktovať. Najprv som si myslel, či sa Ti niečo nestalo. Tvoje inzeráty sú stále obnovované, takže asi si asi v poriadku. Možno som ja niečo zle zadal (číslo? kontroloval som si to v odoslaných SMS dal som správne)- neviem. Ešte ma napadá- či sa na mňa pre dačo hneváš, ale nespomínam čo som mohol pokaziť. Robím niečo nesprávne? Alebo si už všetko predal a skončil s činnosťou? alebo sa ozveš priamo Matúš? Pre istotu som skúsil ešte 12.6. o 9: 15 zavolať, nikto nedvihol a 9:18 som na tomto čísle nechal v záznamníku správu. Dík. P.S dúfam, že si v poriadku.
Bydlisko: Likavka ( 53 rokov )
abe1
modelár

Príspevkov: 259

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 12. 6. 2020 o 18:53 | odkaz na príspevok
Mato je v pohode nemusite sa strachovat
Bydlisko: TN
pdob
modelár

Príspevkov: 58

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 18. 6. 2020 o 14:10 | odkaz na príspevok
Hmm, to si ma upokojil, už sa nestrachujem, ale stále sa neozval.
A to som aj predvčerom znova reagoval na jeho inzerát.
Skúsim ešte to vlákno kde ste si písali v jeho modeloch o aute: HPI Baja 5B FLUX
Bydlisko: Likavka ( 53 rokov )
Juraj79
modelár

Príspevkov: 104

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 18. 6. 2020 o 14:30 | odkaz na príspevok
Ja som si z ním písal včera a v pohode.
Bydlisko: Košice ( 45 rokov )
pdob
modelár

Príspevkov: 58

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 18. 6. 2020 o 15:08 | odkaz na príspevok
Tak to potom vyzerá, že sa asi na mňa hnevá, len neviem prečo...predpokladám, že ide o nejaké nedorozumenie,
ale, dobre teda , už nebudem otravovať reakciami na Tvoje inzeráty Maťo, aj keď ma to mrzí...
kúpim si tie baterky v ZA keď budem mať cestu.
Bydlisko: Likavka ( 53 rokov )
abe1
modelár

Príspevkov: 259

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 18. 6. 2020 o 17:03 | odkaz na príspevok
no to bude najlepsie a mas pokoj
Bydlisko: TN
1 2 3 4 5 6 7 8 20 21 22 23 24 25 26 27
  • Odpovedať
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodná stránka
  • 182 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelov
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galérie
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazár
  • 12 inzerátov za posledných 24 hodín.
Podujatia
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: