Používateľské meno

Heslo

RC PORTAL

autor správa
peterrc
modelár

Príspevkov: 1016

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 21. 2. 2018 o 20:48 | odkaz na príspevok
Ahojte. Má tu niekto tento model? Kúpil som ho, nový, a už banujem kúpu a to ani neletel.

Problémy:
- osadenie výškovky - je na 2 polovice, obe skrutkované z boku. Aj keď som ju doskrutkoval na max, stále sa hýbala. Riešením bolo, že som ju natvrdo zalepil.

- krídla- buď mám vadný kus, ale absolútne to nepasuje, na ten plastový úchyt , ani na osadenie do trupu dobre nepasujú. Pripadá mi ,že tá vzpera - taký tyčka v krídle, je dlhšia ako má byť a moc pretŕča z krídla. Navyše, ako vzpera je gulatina, kovová, ktorú keď aj osadím, kým nasuniem druhú polovicu krídla, gulatina sa voľne točí a nieje možné dosiahnuť tvar, aby krídla išli do V ako majú. Uchytenie krídel spolu na konci je cez plastovú spojku. Prvé spojenie a rozpojenie, a už som musel lepiť plasty do ktorých sa zasúva druhé kridlo.....

Buď mám nevydarený kus alebo ten model je "o ničom".

Ak som nadával na čísnkeho blaníka, že treba skrutkovať 8 skrutiek pri skladaní na lietanie, tak už sa musím číňanom ospravedlniť. Po prvej skúsenosti s FMS, je čína úplne úžasna, tam aspoň všetko pasovalo, a nebol žiadny problém............. Mám/mal som viacero modelov FMS, toto je asi najblbší čo od nich mám, maximálne nevydarený z môjho pohľadu.
Bydlisko: Trnava
  • Odpovedať
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodná stránka
  • 181 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelov
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galérie
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazár
  • 6 inzerátov za posledných 24 hodín.
Podujatia
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: