Používateľské meno

Heslo

RC PORTAL

autor správa
neclovek
modelár

Príspevkov: 942

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 1. 1. 2016 o 02:52 | odkaz na príspevok
Chápem, že nejaké crashe to nevydrží...ale prečo by sa to nemalo dať vyladiť?
Bydlisko: Bratislava ( 27 rokov )
poison
modelár

Príspevkov: 3389

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 1. 1. 2016 o 11:02 | odkaz na príspevok
Natoc najprv video. Na co riesis display alebo okuliare ved najprv musi koptera lietat na 100% bez okuliarov. To co si napisal je divne zober koptu zdvihni ju a nech Ta niekto natoci mobilom. Zapumpuj s plynom pohyb do vsetkych smerov daj sem video a mozme pokracovat.

Musis ist na to postupne ako vsetci ostatny ale to ty zjavne nerobis vid ten ram to sa Ti paci? Si so sebou spokojny? Ked to aj nejako poleti tak aj tak cela tvoja namaha a cas bude zbytocna nema to ziadnu perspektivu do buducnosti.

Ale daj to video nech mame obraz co Ti to robi - nerobi.
Bydlisko: Madunice ( 46 rokov )
neclovek
modelár

Príspevkov: 942

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 1. 1. 2016 o 13:51 | odkaz na príspevok
Kde ja riešim aké okuliare? Len som spomenul, že by som si s okuliarmi rád zalietal...
To, že ten rám je slabý opakujete všetci stále dokola, vidíte v tom nejaký zmysel? Ja nie. Slabé crashe typu pád do trávy to vydrží a to mi na naučenie úplne stačí, poprípade ak zlomím rameno výroba nového je len odrezanie kusu nosníka a navŕtanie 6tich dier.
Dnes sa pokúsim nahrať video ako sa to správa a uvidím, kam sa dostaneme.
Bydlisko: Bratislava ( 27 rokov )
Prizrak
modelár

Príspevkov: 1169

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 1. 1. 2016 o 15:48 | odkaz na príspevok
nechce niekto naze32? nová,je v nej betaflight za 15€?
Bydlisko: Žilina,Rajec
WiiPro
modelár

Príspevkov: 1516

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 1. 1. 2016 o 16:35 | odkaz na príspevok
Neclovek: ja ich chapem. To ze si si chcel vyrobit ten prvy quad z dreva... Ok to sa este da pochopiť, keďže na to posobia mensie sily a nedostava take bomby. Ale toto uz je ina quadra, iny styl lietania, ine sily na ten ram pôsobia. Osobne by som radšej nasetril na lepsi ram, nez investoval x penazi do oprav a nakoniec ten ram aj tak budes muset vymenit
peter1207
modelár

Príspevkov: 313

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 1. 1. 2016 o 17:05 | odkaz na príspevok
Mato a thinky krasne videjka. Som rad a za vsetkych mozem napisat ze skvela praca
Vyckajte a o chvilku ma mate v patach
Thinky to posledne video pri stromoch paradicka, ta cesta medzi ne je super
Bydlisko: Trnava ( 34 rokov )
rogi
modelár

Príspevkov: 476

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 1. 1. 2016 o 17:23 | odkaz na príspevok
neclovek-to je v pohode ako to máš poskladané ak to berieš ako zoznámenie sa s problematikou copter, a chceš sa posunúť ďalej, časom budeš musieť použiť iní material.
Bydlisko: Ružindol ( 60 rokov )
neclovek
modelár

Príspevkov: 942

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 1. 1. 2016 o 17:34 | odkaz na príspevok
WiiPro:
Osobne by som radšej nasetril na lepsi ram, nez investoval x penazi do oprav a nakoniec ten ram aj tak budes muset vymenit

To lebo nečítaš, čo píšem. 30m izolačky stojí euro, 1m smrekového nosníka stojí pár centov. Materiál zhruba na 10 opráv je pod 2€. Potom je tu nutnosť opráv - silno pochybujem, že pri mojom 5km/h lietaní, kde sa budem snažiť naučiť acro a fpv budú nejaké hard crashe a ak hej, tak oprava bude aj tak robota na pár minút za pár centov.
Ak ma ten rám omrzí, dám vám vedieť a kúpim si niečo normálne, potom môžete spraviť veľkú párty na oslávenie toho, ako máte všetci pravdu. Ja netvrdím, že ten rám budem používať navždy, len by som ho chcel skúsiť používať aspoň chvíľu. Neskôr, keď (ak) sa naučím nejako lietať, tak jasné, že pri rýchlejšom lietaní by bol drevoquad somarina...
Bydlisko: Bratislava ( 27 rokov )
Thinky
modelár

Príspevkov: 1008

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 1. 1. 2016 o 18:46 | odkaz na príspevok
peto diky.. ajked chce to este vela trenovania.. a uz sa konecne pochval aj ty s dakym videom ved masinu uz mas zlozenu nie?
neclovek ved uz jeden quad si mal a neomrzelo ta to vidim ze ta to bavi! a zarucujem ti aj ja a aj kazdy ti to tu povie ze 250tka ta neomrzi! ajked je vysoko pravdepodobne ze ak budes nuteny lietat s tym vesiakom 5km/h rychlostou tak ta to bavit prestane zachvilu myslim ze niesi nejaky postihnuty kripel s parkinsonom ze budes mat problem ovladat to.. tak ako sa naucil lietat v acro mode kazdy z nas tak isto sa naucis aj ty.. nieje to nic naco potrebujes specialny talent od boha teraz robis tu istu robotu 2x a zbytocne.. celu zimu stravis ladenim toho vesiaku a potom cele leto mozes odznova ladit druhy quad lebo ten bude mat zas ine pidy a ine nastavenia.. takto si mohol investovat 15€ aspon na zmr ram celu zimu si to poskladat pekne poladit a na jar s nami lietat pripadne sa ucit s tym.. kazdy ti tu chcel poradit len dobre a poradit tak aby si mal co najrychlejsi progres a nerobil 2x zbytocnu robotu.. ale ak ta to takto bavi tak pokracuj a hraj sa s tym aj 10 rokov a neries nikoho reci
Bydlisko: Martin ( 36 rokov )
cucpo
modelár

Príspevkov: 103

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 1. 1. 2016 o 20:22 | odkaz na príspevok
Mafi
modelár

Príspevkov: 93

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 1. 1. 2016 o 20:58 | odkaz na príspevok
PF 2016
Bydlisko: Bratislava
neclovek
modelár

Príspevkov: 942

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 1. 1. 2016 o 21:05 | odkaz na príspevok
S tým omrzením so myslel hlavne ten rám. Jasné, že ladiť to na 2x sa nikomu nechce, veď nejako extra vyladené mi to zo začiatku ani netreba, len by som rád vychytal aspoň tie najväčšie muchy. Potom, keď už budem nejako použiteľne lietať a tento rám stratí význam, tak to preskladám na niečo "normálne" a potom sa začne ladiť na ostro. Poprípade existuje zhruba do 40€ niečo lepšie, ako 15€ ZMRko tak aby to stálo za ten 25€ príplatok?
A k tej retardácií...on je s učením hlavný problém ten, že sa mi nenaskytne moc príležitostí si zalietať, buď nestíham lebo zo školy chodím už za tmy alebo prší/sneží/iné...Ísť na bicykli 3 kilometre len, aby som si 5 minút polietal tiež nieje bohviečo.
Bydlisko: Bratislava ( 27 rokov )
peter1207
modelár

Príspevkov: 313

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 2. 1. 2016 o 11:17 | odkaz na príspevok
No bol som polietat aj kamerku som zapol ale chce to este poladit, rozlietat sa, vrtule vyvazit a hlavne teplo
Cucpo pozeral som to a s poisonom rozmyslame ze pojdeme este ale nevieme.
Bydlisko: Trnava ( 34 rokov )
cucpo
modelár

Príspevkov: 103

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 2. 1. 2016 o 13:10 | odkaz na príspevok
pani tak dajte vediet keby ste isli rad sa pridem pozriet
neclovek
modelár

Príspevkov: 942

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 2. 1. 2016 o 16:14 | odkaz na príspevok
Boli sme dnes s rodinou u babky tak som zobral drevoquad a polietal som, FPV už mám celkom zmáknuté, tá vec je stabilná ako kameň, lieta sa s tým dobre, fest ma to baví len dosť to závisí od polohy pri pripájaní baterky, keď je rovno, tak je stabilný, keď je pri pripájaní nejako krivo, tak letí naklonený a keď ho yawom otočím o 180 stupňov tak sa nakloní zas do opačnej strany no nevadí. Ten problém pri yawovaní som nakoniec nahral (nakecal som mamku ) keď dojdem domov uploadnem to. Inak PIDy sú asi príliš vysoké, to budeme musieť poriešiť
EDIT: Inak tie GlassFiberNylon vrtule sú síce pevné, neohybné ale zase krehké - Bol som už bez šťavy a blízko seme a ešte som si chcel dať jedno kolečko a ako som dal prudký pitch dopredu, málo som pridal plyn a koptéra zavadila o zem. Všetko bolo vpohode len z jednej vrtule mám už len kolečko... Takže zase otváram tému vrtule Plastové sú slabé, GFK Nylon sú krehké, Čo teda?
Bydlisko: Bratislava ( 27 rokov )
  • Odpovedať
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodná stránka
  • 372 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelov
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galérie
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazár
  • 5 inzerátov za posledných 24 hodín.
Podujatia
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: