Používateľské meno

Heslo

RC PORTAL

autor správa
Luciferian
modelár

Príspevkov: 88

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 20. 6. 2017 o 22:16 | odkaz na príspevok
Takže F40pro dnes nesklamali . Dal som tam gemfany 5152 vrtulky a trochu som upravil pidy a zapol filter a neskutocne boli . Hronecml máš sa na čo tešiť
Bydlisko: Šurany ( 36 rokov )
snail.fpv
modelár

Príspevkov: 300

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 21. 6. 2017 o 00:07 | odkaz na príspevok
kedze som nenasiel nic len mapku bratov cechov tak som si dovolil jednu spravit aj pre nas.. .popridavajte tam nejake spoty aby sme vedeli kde lietat aj mimo zvycajnych miest.. (napr ja som bol minule v ZV a celu cestu som sa len obzeral po okoli ze kde by sa dalo par bateriek minut) Pripadne tam dopiste aj nejake pravidla konkretneho spotu aby sme sa vyhli tomu ze tam niekto spravi na novom mieste nejaky pruser...

pohadzte tam luky lesy stavby ruiny skelety kominy cokolvek co stoji za to polietat

http://bit.ly/fpvspotsslovakia
Bydlisko: Levice ( 35 rokov )
Norberto
modelár

Príspevkov: 228

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 21. 6. 2017 o 04:57 | odkaz na príspevok
Dobrý nápad.
Bydlisko: Nová Zámky ( 54 rokov )
Hronecml
modelár

Príspevkov: 95

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 21. 6. 2017 o 06:43 | odkaz na príspevok
Luciferian:
Takže F40pro dnes nesklamali . Dal som tam gemfany 5152 vrtulky a trochu som upravil pidy a zapol filter a neskutocne boli . Hronecml máš sa na čo tešiť

Juuuj teším riadne
Bydlisko: Detva ( 37 rokov )
airacutie
modelár

Príspevkov: 266

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 21. 6. 2017 o 07:42 | odkaz na príspevok
A co tie nove F40 III na freestyle? Ja popravde asi rozmyslam skor nad nimi. Mali by mat troxu mensi tah ako PRO, ale budu viac smooth.
Bydlisko: Bratislava ( 43 rokov )
Thinky
modelár

Príspevkov: 1008

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 21. 6. 2017 o 08:01 | odkaz na príspevok
aj ja rozmyslam nad tymi F40 III len neviem ci 2400 ci 2600.. inac ak by niekto chcel tak za 50€ pustim moje F40II + k nim dam nove original loziska
Bydlisko: Martin ( 36 rokov )
marwi
modelár

Príspevkov: 215

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 21. 6. 2017 o 08:29 | odkaz na príspevok
RLCV:
kedze som nenasiel nic len mapku bratov cechov tak som si dovolil jednu spravit aj pre nas.. .popridavajte tam nejake spoty aby sme vedeli kde lietat aj mimo zvycajnych miest.. (napr ja som bol minule v ZV a celu cestu som sa len obzeral po okoli ze kde by sa dalo par bateriek minut) Pripadne tam dopiste aj nejake pravidla konkretneho spotu aby sme sa vyhli tomu ze tam niekto spravi na novom mieste nejaky pruser...

pohadzte tam luky lesy stavby ruiny skelety kominy cokolvek co stoji za to polietat

http://bit.ly/fpvspotsslovakia


Presne toto mi chybalo, sem tam cestujem a tiez hladam kde by sa dalo polietat. palec hore. Snad sa to rozsiri medzi najviac ludi po celom slovensku sup sup doplnajte!
Bydlisko: Martin ( 37 rokov )
Luciferian
modelár

Príspevkov: 88

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 21. 6. 2017 o 09:30 | odkaz na príspevok
na F40 III by som počkal chvíľu či sa neukážu nejaké chyby na nich a vlastne celkovo na viac testov. Ale pochybujem že by boli zlé, to si taká značka nemôže dovoliť.
Bydlisko: Šurany ( 36 rokov )
JurajD
modelár

Príspevkov: 868

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 21. 6. 2017 o 10:05 | odkaz na príspevok
Ani by som nepovedal ze vymena PDB zabere tolko casu....
dnes som bol prvy krat vo vzduchu po nehode, trochen som upravil rates ako sa tu nedavno riesilo, najprv mierny chaos z uplne ineho chovania, tak trosku este poladim a asi to pojde. Inak vymena motorov a reglov zrejme caka aj mna, ale to bude musiet pockat asi az po prazdninach. Tak zatial testujte a ja potom vyberem inak zatial som najviac nakloneny pre Emax 2205S taka zlata klasika kde mi pride dopohody pomer cena a vykon, pozeral som este aj na BrotherHobby R4... no ved uvidime

pri poslednom pade sa mi zrejme povolila sosovka na kamere a ked som lietal druhu baterku som zacal mat rozostreny obraz, po chvili uz len farebna hmla v okuliaroch, tak som tak nejak naslepo hladal cestu spat a hned ako som zbadal svoj obrys som to musel polozit na zem. Vela nechybalo a odpadla by uplne.

K tej mapke, vyborny napad, hned doma pridam Bratislavske letiska (Vajnory a Rusovce) ak to nestihne niekto predo mnou, bohuzial viac miest v okoli nepoznam
Bydlisko: Bratislava
neclovek
modelár

Príspevkov: 942

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 21. 6. 2017 o 10:14 | odkaz na príspevok
Luciferian:
na F40 III by som počkal chvíľu či sa neukážu nejaké chyby na nich a vlastne celkovo na viac testov. Ale pochybujem že by boli zlé, to si taká značka nemôže dovoliť.

To by si sa čudoval Videl som hromadu videí ako ľuďom z F60 (Samizdá že F60 Pro konkrétne) ulietavali belly za letu.
Bydlisko: Bratislava ( 27 rokov )
airacutie
modelár

Príspevkov: 266

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 21. 6. 2017 o 10:48 | odkaz na príspevok
Neclovek, mam dojem ze to je celkovo problem pri bellox uxytenyx srobom. Ale pokial som dobre videl tak u F40 III je circlip.


Thinky:
aj ja rozmyslam nad tymi F40 III len neviem ci 2400 ci 2600.. inac ak by niekto chcel tak za 50€ pustim moje F40II + k nim dam nove original loziska

Nevravel si svojho casu ze 2400 je max co daju baterky? ale fakt je ze ten krutiak bude stacit aj na 2600 myslim si.
Bydlisko: Bratislava ( 43 rokov )
Luciferian
modelár

Príspevkov: 88

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 21. 6. 2017 o 10:49 | odkaz na príspevok
neclovek:
Luciferian:
na F40 III by som počkal chvíľu či sa neukážu nejaké chyby na nich a vlastne celkovo na viac testov. Ale pochybujem že by boli zlé, to si taká značka nemôže dovoliť.

To by si sa čudoval Videl som hromadu videí ako ľuďom z F60 (Samizdá že F60 Pro konkrétne) ulietavali belly za letu.

Tak to beriem späť
Bydlisko: Šurany ( 36 rokov )
Thinky
modelár

Príspevkov: 1008

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 21. 6. 2017 o 11:00 | odkaz na príspevok
lenze F40III 2400kv su slabsie ako F40 II a F40 III 2600kv su slabsie ako F40 Pro 2400kv preto rozmyslam ci ist do spotreby a jemnosti alebo do vacsej sily.. cim silnejsie magnety a motory tym je to spravidla aj nachylnejsie na oscilacie.. ale bojim sa aby to nebolo zas moc slabe
Bydlisko: Martin ( 36 rokov )
marwi
modelár

Príspevkov: 215

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 22. 6. 2017 o 09:37 | odkaz na príspevok
RLCV:
http://bit.ly/fpvspotsslovakia


chalani, super sa nam to zaplna, podme podme doplnajte idealne by bolo dat ten link niekde na oci, mozno do prveho postu tohto vlakna?
Bydlisko: Martin ( 37 rokov )
JurajD
modelár

Príspevkov: 868

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 22. 6. 2017 o 10:00 | odkaz na príspevok
ten link si zasluzi vlastne vlakno
Bydlisko: Bratislava
  • Odpovedať
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodná stránka
  • 241 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 5 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelov
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galérie
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazár
  • 5 inzerátov za posledných 24 hodín.
Podujatia
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: TomHiddlest, tomas751,