Používateľské meno

Heslo

RC PORTAL

autor správa
JurajD
modelár

Príspevkov: 868

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 31. 8. 2017 o 09:16 | odkaz na príspevok
Leoparda toho klasickeho alebo predlzeneho (stretched) ?
Inak rotorama vyhodila nejake nove vlastne ramy, celkom sa mi pozdavaju. Tiez by som rad taku nejaku mrsku postavil, len kurna su ine priority
Bydlisko: Bratislava
poison
modelár

Príspevkov: 3389

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 31. 8. 2017 o 10:19 | odkaz na príspevok
Look what I found on AliExpress
http://s.aliexpress.com/YfqYVrqA

Je nejaky link na ten revolt ? Kde si to mozem pozriet? Pogooglim.
Bydlisko: Madunice ( 46 rokov )
marwi
modelár

Príspevkov: 215

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 31. 8. 2017 o 10:20 | odkaz na príspevok
ja som sa tiez neuspokojil len s jednou masinkou, uz mam rozkupovaneho druheho, stretched leoparda uz mi chyba len doska a kamera, cakam na vyplatu Jedna masinka je proste malo...
Bydlisko: Martin ( 37 rokov )
JurajD
modelár

Príspevkov: 868

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 31. 8. 2017 o 10:28 | odkaz na príspevok
poison:
Je nejaky link na ten revolt ? Kde si to mozem pozriet? Pogooglim.


RF product site: https://revoltfc.com/
RF Revolt Shop: https://raceflight.net/shop/

ak by si chcel kupovat, tak od Mareka bude asi najlepsie, myslim ze ma trosku nizsie ceny
Bydlisko: Bratislava
snail.fpv
modelár

Príspevkov: 300

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 31. 8. 2017 o 12:51 | odkaz na príspevok
u mna Revolt + Bolt 4in1 ESC najlepsia kombinacia nakablujes to za 5 minut a k nemu staci kamera s OSD na napatie.. spotrebovane mAh si ja posielam cez telemetriu a tarnis mi to hlasi.. takze mam aj zvukovu aj vizualnu info o batt.. a aj tak sa niekedy zabudnem a pristavam nedobrovolne na 6V ked to cloveka pohlti tak ti ani OSD ani nic nepomoze
Bydlisko: Levice ( 35 rokov )
neclovek
modelár

Príspevkov: 942

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 31. 8. 2017 o 13:19 | odkaz na príspevok
Z RF stránky je 28 dolárov poštovné s tým, že to ešte radi chytajú colníci. Ja tam ale raz za čas robím hromadné objednávky, mám tam zľavu ktorá väčšinou v pohode vykryje DHL poštu a mám s nimi vybavené, že mi balík deklarujú tak, aby ho DHLka ani neclila (samozrejme zaručiť sa nedá nič, ale už dva balíky prešli v pohode). Takže ti ho viem zohnať za cca 34-39€ (podľa toho koľko toho naraz objednám).
Už sa mi pomaly zbierajú ľudia na ďalšiu objednávku, tak ak chceš ti ten revolt môžem prihodiť. Poprípade možno mám ešte jeden v zásobe ak ti ho treba rýchlo


JurajD:
RF product site: https://revoltfc.com/

Ešte chcem upozorniť, tá stránka revoltfc.com je už nejaký čas neaktuálna, ale pracujú na novej.
Zatiaľ všetko čo ti ku revoltu treba sa dá nájsť tu: raceflight.net/rf1beta - Je tam konfigurátor aj firmware a aj návod.
Bydlisko: Bratislava ( 27 rokov )
jojak
modelár

Príspevkov: 78

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 31. 8. 2017 o 14:02 | odkaz na príspevok
Bydlisko: Prievidza
JurajD
modelár

Príspevkov: 868

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 31. 8. 2017 o 14:25 | odkaz na príspevok
vyzera ako nejaky klon minimosd, ak nie verna kopia

aby si to vedel konfigurovat tak RF aj KISS musia bezat na BF. Za tu cenu radsej kup Matek PDB
https://www.banggood.com/Realacc-HUBOSD-ECO-H-Type-wSTOSD8-Current-Sensor-5V-12V-Dual-BEC-PDB-with-XT60-Plug-p-1085412.html
Bydlisko: Bratislava
riso
modelár

Príspevkov: 15

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 31. 8. 2017 o 15:09 | odkaz na príspevok
JurajD:
Presne to som potreboval aj ja, neriesit komplikovane Minimosd, vymenu kamery atd...
Kupil som Matek Hubosd PDB a vybavene, pramo na doske je STOSD kde vidis cas, stav baterie, aktualnu spotrebu a odcerpane mAh. V klude pri odbere mensom ako 2A plus nieco navyse
www.stosd.com




dokonca aj RSSI na HUBOSD8 H Type PCB v1.1, X Type PCB v1.3
Bydlisko: Jelenec
snail.fpv
modelár

Príspevkov: 300

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 31. 8. 2017 o 15:29 | odkaz na príspevok
jojak:
chalani s tymto mate niekto skusenosti?
https://www.banggood.com/FuriousFPV-PIGGY-OSD-V2-for-BetaflightKissRaceflight-FC-Support-Runcam-Foxeer-Lumenier-TBS-Camera-p-1170235.html

zevraj to ide aj KISS a RF


JurajD:
vyzera ako nejaky klon minimosd, ak nie verna kopia

aby si to vedel konfigurovat tak RF aj KISS musia bezat na BF. Za tu cenu radsej kup Matek PDB
https://www.banggood.com/Realacc-HUBOSD-ECO-H-Type-wSTOSD8-Current-Sensor-5V-12V-Dual-BEC-PDB-with-XT60-Plug-p-1085412.html


je to na baze minimu ano, ale BF na tom bezat teda nemusi... Priamo donho sa nahrava custom KISS OSD FW alebo RF OSD FW (RF je len uplny zaklad, stale je to vo vyvoji / pri RF by som to asi neriesil, o tom som sa uz zmienil vyssie/ pri KISSe je to lepsie.. mozno az moc udajov

tu su veci ku kiss OSD FW https://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?2806289-KISS-OSD-Firmware-new-versions-posted-here
k RF na ich slacku ale ako vravim, tam ti lepsiu sluzbu urobi hubosd.. alebo klasicky minim.. je to ale nanervy s nim lebo si to robi co sa mu zachce, raz ide, raz blika, raz vypadava osd, raz obraz... ja som sa na to vykaslal a staci mi telemetria a na kamere napatie...
Bydlisko: Levice ( 35 rokov )
Norberto
modelár

Príspevkov: 228

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 31. 8. 2017 o 17:50 | odkaz na príspevok
Musim tu poďakovať Thinkymu ten nápad štartovať auto cez lipol sa mi zišiel ako svina zabudol som vypnúť svetlá keď som bol na poli lietať a vybila sa mi baterka tak som si pomohol lipolkou. Ešte raz ďakujem.

Už ma s..ú tie nekonečné investície konečne všetko fungovalo super a teraz mi odišiel VTX slabý pád a odpadol nejaký čip asi to bolo moc prehriate ináč si to neviem vysvetliť. Teraz neviem do čoho ísť mal som Immersion 600 mw a bol som spokojný až na ten rozmer, teraz uvažujem nad
1.,TBS Unify Pro HV Race 25-200mW 40ch
2.,5,8GHz ImmersionRC Tramp HV V2 VTX
3.,Eachine TX526 25/200/600mW ten Tramp je dosť drahý, TBS má len 200mw a eachine je lacný a má 600mW tak teraz čo???
Bydlisko: Nová Zámky ( 54 rokov )
neclovek
modelár

Príspevkov: 942

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 31. 8. 2017 o 18:29 | odkaz na príspevok
Kúp to unify a budeš happy.
Bydlisko: Bratislava ( 27 rokov )
Norberto
modelár

Príspevkov: 228

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 31. 8. 2017 o 18:33 | odkaz na príspevok
A myslíš že stačí tých 200mW oproti tomu čo som mal?
Bydlisko: Nová Zámky ( 54 rokov )
Thinky
modelár

Príspevkov: 1008

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 31. 8. 2017 o 19:24 | odkaz na príspevok
recenzia od Joshua Bardwell na ten "Rotor Riot" motor o ktorom tu bola nedavno mensia hadka
staci si to pustit s titulkami od 15:30 a 17:30sec..


odkaz na Youtube
Bydlisko: Martin ( 36 rokov )
snail.fpv
modelár

Príspevkov: 300

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 31. 8. 2017 o 19:36 | odkaz na príspevok
Norberto:
A myslíš že stačí tých 200mW oproti tomu čo som mal?


ja som na 200mW lietal posledne 2 mesiace (a napr u nas na tehelni lietame v pohode vsetci na 25) a nikdy sem necitil potrebu vacsieho vykonu.. je pravda ze mam uz teraz v quade 800mW TBS (bol som v tom ze tam bolo aj predtym len som si ich pri stavbe pomylil ) ale na 500mW som s nim letel asi 1x na 800 tiez asi len raz (som ale rad ze mam tu moznost pre pripad ze viem ze to mozno raz budem potrebovat na nejakom mieste) za tramp neviem povedat, nemal som, a ten eachine.. pokial lietas len sam tak si kludne kup aj ten.. ale akonahle sa k tebe niekto prida a ty sa s tym zapnes hoc aj na 25mW a na opacnom konci spektra tak vsetci okolio teba dostanu riadne bomby flashe do obrazu a nebudu ti veru dakovat
Bydlisko: Levice ( 35 rokov )
  • Odpovedať
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodná stránka
  • 223 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelov
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galérie
  • 4 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazár
  • 6 inzerátov za posledných 24 hodín.
Podujatia
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: xxm,