Používateľské meno

Heslo

RC PORTAL

autor správa
luky249
modelár

Príspevkov: 81

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 1. 1. 2022 o 12:20 | odkaz na príspevok
Zdravím páni,

všimli ste si tie nové ceny na hobbykingu? Začali už všetok tovar ponúkať vrátane DPH. Už aj im asi klepli po prstoch. Takže nakupovanie už nebude také výhodné ako doteraz. Samozrejme,že sú tam položky ktoré sú aj teraz lacnejšie ako v iných obchodoch. Hlavne tie batérie sa tam vždy oplatili.

Všetko dobré v Novom roku Vám prajem,hlavne zdravia.
Bydlisko: Okr. Topoľčany ( 47 rokov )
tomas-guru
modelár

Príspevkov: 501

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 1. 1. 2022 o 22:16 | odkaz na príspevok
batérie sa tam už dlho neoplatili, resp. HRB, ZEE, Ovonic, Youme Power, CNHL vychadzaju lepšie. EU sklad už mali pre mňa aj tak dlho dlho prázdny - 2s a 3s nad 5000mah.
Bydlisko: Nitra
Beta-1400
modelár

Príspevkov: 30

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 3. 1. 2022 o 12:30 | odkaz na príspevok
K tej kvalite:
1. minulý rok (2021) sme s kamarátom vrámci jednej objednávky kúpili niekoľko rovnakých akumulátorov TURNIGY 3S 2200/25C. V krátkom čase po niekoľkých málo cykloch nám každému jeden akumulátor "odišiel" tak, že napätie na jednom článku pokleslo počas skladovania pod 1,0V.
2. pred tromi mesiacmi som objednal Covering Film - Solid Black (5m) 114. Keď som ho počas sviatkov chcel použiť, zistil som, že je bez lepidla. --- oprava 4.1.2022 - film mal ochrannú fóliu, ktorú som neobjavil, pokiaľ som nedostal správne usmernenie.
Bydlisko: Nové Mesto n.V. ( 58 rokov )
macil
modelár

Príspevkov: 1091

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 3. 1. 2022 o 20:24 | odkaz na príspevok
Stiahol si z neho ochrannú fóliu?
Bydlisko: KE - Furča
flyabit
modelár

Príspevkov: 187

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 4. 1. 2022 o 09:57 | odkaz na príspevok
Mam tu foliu doma a pouzil som ju uz cca 5mesiacov dozadu. Nema ochrannu foliu. Slo s nou robit nemal som problem. V podstate som nevidel rozdiel oproti drahemu oracoveru. Iba sa my zdala hrubsia.
Bydlisko: Bratislava
Beta-1400
modelár

Príspevkov: 30

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 4. 1. 2022 o 11:11 | odkaz na príspevok
Ochrannú fóliu nemá. Pri teplotách žehličky do 150°C nemá žiadnu tendenciu sa lepiť. Skúšal som to na aj na nové čisté balzové dosky s rôzne vybrúsenými povrchmi. Pri ďalšom zvyšovaní teploty sa už začala vlniť (zmršťovať), ale stále nemala najmenšiu snahu o prilepenie. Usúdil som že je to nepodarok, pravdepodobne bez lepidla.
Bydlisko: Nové Mesto n.V. ( 58 rokov )
macil
modelár

Príspevkov: 1091

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 4. 1. 2022 o 14:40 | odkaz na príspevok
Ak sú obe strany fólie lesklé, tak je tam ochranná fólia. Ešte som sa nestretol s poťahovou fóliou, ktorá by nemala na strane lepidla buď ochrannú fóliu, alebo papier. Z niektorých ide tá fólia dosť ťažko dole. Práve čierna z Hobbykingu je taká. Najjednoduchšie je asi nalepiť na okraj, na obe strany lepiacu pásku a takto tú kryciu fóliu skúsiť oddeliť od poťahovej.
Bydlisko: KE - Furča
Beta-1400
modelár

Príspevkov: 30

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 4. 1. 2022 o 20:11 | odkaz na príspevok
Tá ochranná fólia tam naozaj je! Je to presne ako píše macil (ďakujem za usmernenie). Pomocou dvoch lepiacich pások sa dá oddeliť.
Bydlisko: Nové Mesto n.V. ( 58 rokov )
macil
modelár

Príspevkov: 1091

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 4. 1. 2022 o 21:16 | odkaz na príspevok
Rado sa stalo. Bola by škoda vyhodiť 5 metrov fólie.
Bydlisko: KE - Furča
  • Odpovedať
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodná stránka
  • 304 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelov
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galérie
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazár
  • 7 inzerátov za posledných 24 hodín.
Podujatia
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: varacka.dusan, olisoft,