Používateľské meno

Heslo

RC PORTAL

1 2 3 4 5
autor správa
marekk
modelár

Príspevkov: 634

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 16. 1. 2019 o 14:33 | odkaz na príspevok
milos14566:
Viete my poradit vraj doporucuju vymenit servo u noveho rustlera 4x4 vlx aké tam treba dat


Ak chces nieco kvalitne a plne vodotesne tak ja v slashovi mam savox 1211 SG. Mas na vyber medzi 1210 a 1211, podla toho ci chces rychlejsie a slabsie alebo pomalsie a silnejsie, so buginy radsej tu 11ku. 15KG/0,10s na 6V je fajn. Resp je volba aj traxxas 2250 ale ten je skor z kategorie pomalsi a silny, skor do trx4 vhodny. Najdu sa aj lacnesjie moznosti ako ten savox, zalezi aku ocakavas kvalitu a ci ocakavas vodotesnost.
Bydlisko: BA V ( 41 rokov )
milos14566
modelár

Príspevkov: 89

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 18. 1. 2019 o 18:21 | odkaz na príspevok
Ták po neskajsku mám v kúpe rc chaos nakoľko mám novy rustler vlx 4x4 povedali ze e revo nie radšej montér tričko co som aj chcel teraz neviem armá kartón nič moc Losi nove samy páci niekto povedal ze musel veľa veci pozmeniť aby to bolo dobre tak sám neviem co kúpiť ešte manapadla Bruggy od Losi kto poradí alebo ze super kúpa je arrma Nero ked zoženiem .
Poraďte čosi mám kúpiť
Jaroslavsladok
modelár

Príspevkov: 72

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 19. 1. 2019 o 07:18 | odkaz na príspevok
Ja sledujem na internete vsetky tieto auta co si tu vipisaal uz zo dva roky. A ja by som stychto 4roch isiel urcite do arrma kraton. Losi by som nechal tak ani nera by som nekupoval staci ked si pozres ako vyzera chasy nera pri kazdom umyvani by si ho musel rozobrat aby si sa vsade dostal. A neluby sa mi ani na videach vyzera byt ten nero nestabilny a zle vyvazsny arrma kraton krajsie skace aj lieta. Takze stychto 4roch co si napisal by som ja isie do ereva 2.0 alebo do arrmy kraton nic ine potom uz len x maxx to je umna topka ktoru by som chcel len to uz je s cenami niekde inde.
milos14566
modelár

Príspevkov: 89

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 21. 1. 2019 o 15:31 | odkaz na príspevok
Dnes my napísali s Astry na dopit na arrma notorius 6s blx ze výrobca ho vyradil s ponuky nechápem veď na stránke je ze bude vo februáry a dokonca majú ho ak pod logom hobby horizont oni kúpili arrma fa. A ja som mal na arrma notorius zálusk chcel som ho kupit
Jaroslavsladok
modelár

Príspevkov: 72

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 21. 1. 2019 o 19:50 | odkaz na príspevok
Niekde sa urcite este da kupit v nejakom eshope treba hladat skus pozret modellbauberlinsky tam bude. Mozno slebo lindinger su to nemecke stranky a je stade nejakych 15 eur postovne.
tomas-guru
modelár

Príspevkov: 501

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 21. 1. 2019 o 19:56 | odkaz na príspevok
To je blbosť, to sa mi nezdá žeby ho vyradili, Horizon hobby vlastní Arrmu aj towerhobbies.com a práve tam píšu že bude dostupný na konci januára. Alebo zober Outcast, jeden majú priamo v Čechách na sklade, je to to isté.
Bydlisko: Nitra
Jaroslavsladok
modelár

Príspevkov: 72

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 21. 1. 2019 o 20:01 | odkaz na príspevok
milos14566
modelár

Príspevkov: 89

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 22. 1. 2019 o 20:48 | odkaz na príspevok
Ahojte
Chcem sa spýtať na model od arrma 6s notorius blx kto ho máte ako sa Vám pozdáva strašne samy páci ma dobre jazdné vlastnosti potrebujem nejaké skúsenosti kto ho ma a myslím ze kartón je asi podobne
tomas-guru
modelár

Príspevkov: 501

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 22. 1. 2019 o 21:09 | odkaz na príspevok
Mal som Outcasta, čo je to isté len iná karoséria, mal som aj Kratona aj Taliona.. dopredu poviem, že keby mám znova kupovať, tak jednoznačne Kraton..neviem či chceš jazdiť 4s alebo 6s a aký je tvoj skill.. Notorious, teda Outcast má krátky rázvor, je trochu "nervozny" a koli tomu tomu sa stavia skoro stále, keď pridáš plný plyn, na zadné.. či je to pre teba dobrá lebo zlá vlastnosť si posúď sám.. mne sa to po čase prestalo páčiť a po pol roku som ho vymenil za Talion.. na druhú stranu, koli krátkemu rázvoru sa s tým dajú stvárať pekné srandičky.. spominaná jazda po zadnom, backflipy jedna radosť a veľmi dobre sa stým skákalo, viď moje video : https://www.youtube.com/watch?v=IGLdmTcuDLE
Talion je klasická Truggy, dlhší rázvor, menšie kolesá teda menšia prejazdnosť terénom, ale okamžitá akcelerácia v pred aj zo zákrut, oveľa lepšie jazdné vlastnosti.. no a Kraton je presne medzi, preto keď znova, šiel by som do Kratona
Bydlisko: Nitra
milos14566
modelár

Príspevkov: 89

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 29. 1. 2019 o 14:13 | odkaz na príspevok
Co hovoríte na slasch losi alebo traxxas aké sú to rc rozmýšľam aj nad touto alternatívou
milos14566
modelár

Príspevkov: 89

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 30. 1. 2019 o 16:36 | odkaz na príspevok
Ahojte máte niekto e maxx 8s , alebo Losi 3 xxl co hovoríte na tieto modely zbieram informácie a recenzie či jeho dobre aké chyby majú mám ich vo vyhliadke proste chcem kupit rc montér truck. A neviem aké či arrma alebo Losi a traxxas traxxasu mám rustlera vlx skúsenosti dobre
Lubo22
modelár

Príspevkov: 109

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 30. 1. 2019 o 18:53 | odkaz na príspevok
Myslis traxxas e-maxx ci X-maxx? a E-maxx je asi 6S.
Ja by to riesil asi podla toho aku mas nabijacku ci univerzal alebo tu ich traxxasovu
Bydlisko: Trstena
Jaroslavsladok
modelár

Príspevkov: 72

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 30. 1. 2019 o 19:34 | odkaz na príspevok
Milos pises tu uz dve na tri uz si ty vymenoval 10 modelov uz ti ludia pisali 3 krat ze to nebi e maxx ale x maxx 8s aj notorious si uz chcel uz ti tu radili aj ohladom arrma znacky ze by zo vsetkych isli do kratonu uz som ti pisal aj ktomu losi 3xl ze by som doneho nediel teraz sa tu uz pitas aj na slash a v dalsej sprave pises ze chces monster truck slash je short cours. Takze sa rozhodni ck vlastne chces aku mas predstavu je vela recenzii milion videi popozeraj si to poriadne aby si vedel ktore auto je ake a co to vobec je. Ake maju velkosti. Kolko s to je. A potom sa tu pitaj.
Josooo
modelár

Príspevkov: 847

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 30. 1. 2019 o 19:48 | odkaz na príspevok
Najllepšie bude ak si kupíš všetky auta čo by si chcel a možeš porovnávat , lebo takto len píšeš, píšeš a ucelená prestava žiadna.
Bydlisko: Ladce (okres Ilava) ( 43 rokov )
Jaroslavsladok
modelár

Príspevkov: 72

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 31. 1. 2019 o 10:27 | odkaz na príspevok
Tak tak ja som najprv 2 roky studoval auta a az teraz idem kupit
1 2 3 4 5
  • Odpovedať
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodná stránka
  • 185 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelov
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galérie
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazár
  • 7 inzerátov za posledných 24 hodín.
Podujatia
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: ondrkov, Pet_10, Deny,