Používateľské meno

Heslo

RC PORTAL

1 2 3 4 5
autor správa
milos14566
modelár

Príspevkov: 89

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 3. 2. 2019 o 21:29 | odkaz na príspevok
To je jedno proste chcem poradiť venujem sa rc autam 3 mesiace nič iné som nechce len odporučiť auto ktoré ma niekto odsúdené dakujem
pera2008
modelár

Príspevkov: 2549

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 3. 2. 2019 o 22:02 | odkaz na príspevok
Milos: jedno je pravidlo a to plati. Kup si na co mas a co sa ti paci. Vsetko ostatne sa da poriesit. Mne kazdy vravel nekupuj si Losi baja rey, Slash 2WD je onicom atd.... Nevyskusas, nevies. Ziadne auto som nemal nastavene podla niekoho, ale tak, aby sa mne s nim dobre jazdilo. Urcite sa tu najdu borci, co maju toho viacej odskusane, ale to neznamena, ze to co bude niekto z nich tvrdit, tak bude aj tebe vyhovovat. Podla mna sa ludia v dnesnej dobe celkom dost viazu na niektore znacky a niekedy aj stracaju prehlad a objektivnost. Koho sa spytas, ten ti povie svoju skusenost. Takto mozes zbierat nazory do nekonecna, ale nikdy to nebude tvoja skusenost. HAWK
Bydlisko: Kosice ( 42 rokov )
Jaroslavsladok
modelár

Príspevkov: 72

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 3. 2. 2019 o 22:27 | odkaz na príspevok
Milos a este ktomu co ti chalani napisali cistu pravdu. Tak pridam ktomu tirz kup si to co sa ti paci to ktore videa sa ti pacia ktore auto sa ti paci ako jazdi. Ja som tiez zaciatocnik nemam zatial ziadne auto ale rozhodol som sa pre hobbytech lebo sa mi paci cena vykon a ako to auto za tu cenu jazdi a vyzera. Ale ked ti tu pises dve na tri pleties tu jedno auto cez druhe tak clovek fakt potom nevie co ti poradit. A este aj ked tu pises ze si tuningujes svojho rustlera. Co nanom tolko tuningujes ked sam pises ze zatial je to tvoje auto ktore mas 3 mesiace? A ked pises ze tolko veci nanom tuningujes nejaky prehlad musis mat.
pera2008
modelár

Príspevkov: 2549

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 3. 2. 2019 o 22:32 | odkaz na príspevok
Jaroslavsladok : "A ked pises ze tolko veci nanom tuningujes nejaky prehlad musis mat"
No nemusi. to je na tych tuningovych suciastkach to krasne. niekedy len dobre vizeraju a malokto si na zaciatku kupi tie naozaj kvalitne.

Ale inac s tebou suhlasim
Bydlisko: Kosice ( 42 rokov )
Jaroslavsladok
modelár

Príspevkov: 72

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 4. 2. 2019 o 12:51 | odkaz na príspevok
No to mas pravdu pera.
Jaroslavsladok
modelár

Príspevkov: 72

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 6. 2. 2019 o 20:24 | odkaz na príspevok
Co hovirite na novy serpent cobra mt-e ?
tomas-guru
modelár

Príspevkov: 501

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 6. 2. 2019 o 21:22 | odkaz na príspevok
prvý dojem - vyzerá to divne, druhý dojem - snaží sa to tváriť draho ale tenké poloosy, tenké veže tlmičov, tenké spojovačky (vrchné ramená napr.).. hovorím si, ak to stojí do 300 dolarov tak ok.. lenže 584 dolarov? wtf?
Bydlisko: Nitra
Jaroslavsladok
modelár

Príspevkov: 72

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 6. 2. 2019 o 22:01 | odkaz na príspevok
Oks diky za nazor tiez podla mna ten dizajn otras mne ako zaciatocnikovy sa to zdalo ze celkom kvalitne vyzera to prevedenie. Ale cena je tiez podla mna prehnana dokonca drahsie ako losi 3xl. Dotych 400 eur by to bolo fajn mozno. A dieli tuningove budu tiez asi na zaciatok problem.
1 2 3 4 5
  • Odpovedať
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodná stránka
  • 129 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelov
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galérie
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazár
  • 11 inzerátov za posledných 24 hodín.
Podujatia
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: Jaroslav3, watson220,