Používateľské meno

Heslo

RC PORTAL

1 2
autor správa
Nitrostiltskin
modelár

Príspevkov: 44

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 18. 1. 2019 o 14:44 | odkaz na príspevok
No toto horne je záves kolesa alebo záves tehlice, minule som to vyrezával z hliníka (musím sa pochváliť ) a tá dole to je tá predná těhlice (originál z češtiny, nenašiel som preklad).
rumy
modelár

Príspevkov: 21

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 18. 1. 2019 o 16:12 | odkaz na príspevok
akurat som to pozeral fuu to je dost draha vec.. tak pockam kym toto nepovoli a potom budem zvazovat ci pojdem do kovu

pocujte chalani a este dalsia otazka.. daka dobra vysielacka ? lebo tato co mam tak mne osobne pride ze to nemadobru regulaciu plynu ze je nie je taka citliva ...tak rozmyslam ci sa neoplati kupit aj lepsiu vysielacku?
Bydlisko: Banska bystrica ( 39 rokov )
Nitrostiltskin
modelár

Príspevkov: 44

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 18. 1. 2019 o 19:31 | odkaz na príspevok
Počuvaj, ty do toho auta investuješ viac jak ja do vysokej školy
Nie vždy sa vyplatí pchať tam hliník alebo dural. Jednak je to predražené, zdvíha mŕtvu váhu a nie je taký pružný ako plast, teda môže sa ohnúť (pri silných nárazoch). Radšej ako hovoríš užívaj si auto kým ho nerozbiješ potom ho budeš opravovať.
Predpokladám že si začiatočník (v pohode, aj ja) a to že neovládaš ten plyn tak citlivo sa vytrénuje.
Ak narážaš na to že auto sa dostane do full plynu príliš skoro (že si s palcom ešte len v ½ úkonu) tak to skús prepárovať. Ale to je ojedinelé žeby bol chybný vzsielač, to skôr regulátorov, myslím...
Každé auto je jedinečné a ja by som ho nesnažil zmeniť
rumy
modelár

Príspevkov: 21

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 18. 1. 2019 o 23:09 | odkaz na príspevok
ako mas asi pravdu.. zatial si auticko budem uzivat..ale urcite servo a diferak upravim.. nech sa to lepsie sprava v terene...a plus este musim kupit silnejsiu baterku 15min jazdenia nestaci
Bydlisko: Banska bystrica ( 39 rokov )
Nitrostiltskin
modelár

Príspevkov: 44

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 19. 1. 2019 o 08:43 | odkaz na príspevok
V takom prípade by som ťa rád privítal v spaľovacích motoroch. Na pol litra 60 minút
rumy
modelár

Príspevkov: 21

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 19. 1. 2019 o 23:51 | odkaz na príspevok
Haha provokacia? Nie nie spalovaci nechcem.. Mne stacilo to ze som si svoju hondicku z 120 koni vytunil na 205koni
Bydlisko: Banska bystrica ( 39 rokov )
Eduard8951
modelár

Príspevkov: 1

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 23. 1. 2019 o 12:55 | odkaz na príspevok
Cau, mozem sa opytat ci sa vlastnosti riadenia zlepsili potom co si vymenil servo? Pasovalo ti to servo, na ktore si uviedol link lebo rozmerovo je vacsie (teda aspon podla popisu: 53x45x20mm) a povodne B7018 ma 40x37x19mm? Uz nemas problem s tym, ze sa ti vkuse rozhasuje riadeni edoprava/dolava? Ja mam tiez Dune Fighter Pro 2 a tak by bolo super mat niekoho s kym si vynenit skusenosti. Inac tiez mam ten pocit nie uplne dobreho nakupu ale mozno sa to casom podda
rumy
modelár

Príspevkov: 21

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 26. 1. 2019 o 10:43 | odkaz na príspevok
Chalani nakolko mi dva disky praskli tak by som sa chcel poradit.. Zvazujem kupu komplet kolies cize disk aj pneu len neviem aku znacku.. Pripadne naco sa zamerat aby som nekupil nieco co budem lutovat..
Bydlisko: Banska bystrica ( 39 rokov )
rumy
modelár

Príspevkov: 21

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 28. 1. 2019 o 18:15 | odkaz na príspevok
dneska bola mensia buracka.. zlomilo mi skrutku ktora drzi tlmic.. chvala bohu ze tieto ramena su objostrane.. takze som ho vybral otocil a uz zase jazdim
Bydlisko: Banska bystrica ( 39 rokov )
rumy
modelár

Príspevkov: 21

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 4. 2. 2019 o 14:15 | odkaz na príspevok
ahojte dneska som vymenil servo na zaklade raaad.. servo je do 20kg..
po zalozeni serva a prvej testovacej jazdy som zistil ze auticko drzi ovela lepsie ako pri tom 9kg ale bohuzial moj problem to stale nevyriesilo ked otocim volantom.. kolesa pekne vytoci ale ked ho pustim tak kolesa uplne do roviny neda ako boli na zaciatku.. co som opostrehol tak na serve je ta plastova cast co drzi cap na tiahla..na tej plastovej casti je este spevnovaci kovovi kruzok.. ked otocim kolesom tak sa roztahuje.. cize si osobne myslim ze aj povodne servo bolo ok.. ale chyba je tu.. cize som z ebay objednal.. kovovu cast
https://www.ebay.com/itm/RC-HSP-02372-Metal-Steering-Servo-Arm-For-1-10-Model-Car-Upgrade-Parts/281366120444?ssPageName=STRK:MEBIDX:IT&_trksid=p2060353.m2749.l2649
a uvidi sa
k servu bola tato cast tiez ale je dost velka cize ked to nahodim neviem to zakryt vrchnym plastom.. cize preto som objednal toto mensie..
pevne verim ze toto bude problem toho preco mi nevyrovna kolesa..


a ak mozem dodat trosku som z auta sklamany nato kolko stalo mohli tuto vec lepsie vyriesit.. ak b niekto riesil kupu dune fighter pro 2 neodporucam..
Bydlisko: Banska bystrica ( 39 rokov )
rumy
modelár

Príspevkov: 21

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 19. 2. 2019 o 13:35 | odkaz na príspevok
pre tych co budete mat tento typ auticka.. tak odporucam vymenit rameno na serve to plastove stoji za prd..
kolesa sa vracaju pekne ako maju plus auto je ovela lepsie ovladatelne..
prikladam foto stareho ramena


a foto noveho ramena


https://www.ebay.com/itm/RC-HSP-02372-Metal-Steering-Servo-Arm-For-1-10-Model-Car-Upgrade-Parts/281366120444?ssPageName=STRK:MEBIDX:IT&_trksid=p2060353.m2749.l2649
Bydlisko: Banska bystrica ( 39 rokov )
rumy
modelár

Príspevkov: 21

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 1. 4. 2020 o 23:21 | odkaz na príspevok
ahojte mam otazku
ked v mojom auticku mam 7.4V 3200mA baterku mohol by som tam dat lipo 11V baterku? dakujem[removed]void(0)
Bydlisko: Banska bystrica ( 39 rokov )
JohnyPP
modelár

Príspevkov: 107

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 2. 4. 2020 o 15:04 | odkaz na príspevok
Musi na to byt stavana cela elektronika. Takze si to budes musiet poriadne pogooglit a skontrolovat co je kam pozapajane a co kolko dlhodobo znesie pri tych 12.6V (pri plnom nabiti)
Bydlisko: Poprad
1 2
  • Odpovedať
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodná stránka
  • 271 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelov
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galérie
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazár
  • 11 inzerátov za posledných 24 hodín.
Podujatia
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: