Používateľské meno

Heslo

RC PORTAL

1 2 3 4 5 6 7 8 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93
autor správa
marianr
modelár

Príspevkov: 1456

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 20. 2. 2019 o 13:56 | odkaz na príspevok
Je doba kešu, ale Ty máš Mydlisko Brno...
Bydlisko: Ba ( 66 rokov )
misho222
modelár

Príspevkov: 1964

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 20. 2. 2019 o 15:54 | odkaz na príspevok
Ja osobne nepotrebujem prémiový účet, len som vravel o nejakom odvďačení....
samozrejme je tam otázka rentability, ak by si mal mať enormné náklady aj čo sa účtovania a globálnych zmien a dokopy by sa ti narátalo nejakých pár 100€ a po pol roku aj tak upadlo do zabudnutia... chápem...
Teoreticky jeden konkrétny volený zástupca bude mať na RC akciách pokladničku s nápisom prispejte na Rc portál, to netreba účtovať
Bydlisko: Senec ( 44 rokov )
newPOPE
modelár

Príspevkov: 383

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 20. 2. 2019 o 20:59 | odkaz na príspevok
Hosi, ja som ale nemal na mysli prémiové účty ako sa to robí inde. Akurát mi išlo len o to aby tie platby boli čisté. Žiadna funkcionalita ani nič naviac čo sa týka funkcionality potrebné nie je. Proste keď niekto chce prispieť dohodne sa s Braňo ten vystaví papier a je. Každopádne tam treba potom podmienky používania a podobne somariny mať napísané.

Áno kasicka je možnosť a celkom dobrá.
Bydlisko: SC
olisoft
modelár

Príspevkov: 318

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 18. 6. 2019 o 08:29 | odkaz na príspevok
tento "clanok" by bolo treba zmazat, ved je tu cela sekcia... https://www.rcportal.sk/vhodne-zaciatocnicke-lietadlo-c453-1
a mrknite aj na dalsie prispevky uzivatela
Bydlisko: PN ( 50 rokov )
EcoOne
modelár

Príspevkov: 510

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 18. 6. 2019 o 15:39 | odkaz na príspevok
olisoft, musis napisat Branovi on je admin rcportalu https://www.rcportal.sk/brano-u2
myslim že ešte niekto tu jeadmin ale teraz si nespomeniem. Brano už n toto vraj nema velmi čas.
Chcelo by to tu upratat obcas
Bydlisko: Bratislava ( 48 rokov )
olisoft
modelár

Príspevkov: 318

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 18. 6. 2019 o 15:43 | odkaz na príspevok
Ok, jasne. Dakujem.
Bydlisko: PN ( 50 rokov )
Brano
team RCPortál

Príspevkov: 3266

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 19. 6. 2019 o 08:14 | odkaz na príspevok
Úplne ideálne je to nahlasovať cez to bočné vysuvacie menu. Na to reagujeme najrýchlejšie.
Bydlisko: Brno ( 33 rokov )
olisoft
modelár

Príspevkov: 318

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 19. 6. 2019 o 08:51 | odkaz na príspevok
vdaka za "upratanie"

len pre zaujimavost, kolko tu mas aktivnych moderatorov?
Bydlisko: PN ( 50 rokov )
Brano
team RCPortál

Príspevkov: 3266

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 19. 6. 2019 o 08:57 | odkaz na príspevok
Dobrá otázka. Práva na moderovanie má asi do 10 ľudí. Réalne predpokladám, že niečo upravujem ja, Štefan a Peter. Ale žiadne logy nemám, takže nechcem nikomu krivdiť
Ja sa hlavne starám teda o email podporu a cez správy - to je takmer denne, že mi niekto píše, že niečo potrebuje - klasika sú podody v bazáre a podobne, s čím nič robiť neviem, zmeny email adries a tak.
Bydlisko: Brno ( 33 rokov )
VladoVrancik
modelár

Príspevkov: 1757

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 15. 9. 2019 o 20:02 | odkaz na príspevok
Uz asi mesiac cakam ci sa niekto ozve ze rcportal blbne. Bud som jediny komu to blbne alebo ostatny na to uz kaslu.
Takze zase staznost ostava na mne samovolne ma odhlasuje alebo stranka sa neda nacitat popripade nacitanie je priserne dlhe.Robi sa s tym nieco alebo je problem u mna?
Bydlisko: Nove Zamky ( 53 rokov )
peterrc
modelár

Príspevkov: 1013

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 15. 9. 2019 o 20:29 | odkaz na príspevok
ano, mne to robieva to isté. Bud error, ze nejde načítať, alebo odhlasovanie. Alebo chvíľu ide a potom nejde. Tak isto uploadovaie fotiek blbne, niekedy z 10 nahraje len jednu. A zamrzna pri nahravani. Nejaky problem s serverom asi.
Bydlisko: Trnava
spitfire
modelár

Príspevkov: 325

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 16. 9. 2019 o 06:43 | odkaz na príspevok
VladoVrancik:
Uz asi mesiac cakam ci sa niekto ozve ze rcportal blbne. Bud som jediny komu to blbne alebo ostatny na to uz kaslu.
Takze zase staznost ostava na mne samovolne ma odhlasuje alebo stranka sa neda nacitat popripade nacitanie je priserne dlhe.Robi sa s tym nieco alebo je problem u mna?


Presne to isté robí aj mne.
Bydlisko: Častá ( 56 rokov )
Brano
team RCPortál

Príspevkov: 3266

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 16. 9. 2019 o 13:50 | odkaz na príspevok
Asi 2 týždne dozadu som databázy odlahčil, lebo som z nej zmigroval preč jeden druhý projekt, ktorý ju zaťažoval. Pravdou je, že kód rcportálu by olympiádu v optimalizácii nevyhral a tak je to celkom náročné na databázu.
Všímate si to v nejakú konkrétnu dobu? Ja na RCPortál chodím cez pracovný čas a tak som si nikdy spomalenie nevšimol.

Hlavný problém je - v sledovaní, čo máte a čo nemáte prečítané. Prakticky čím viac threadov otvárate, tým všetko máte pomalšie, lebo ten výpočet je pomalší.

Trocha pomôže, keď kliknete na "Označiť všetko ako prečítané" tu: https://www.rcportal.sk/novinky/
(to môže chvíľu trvať, nechajte to bežať)

Rád by som vyriešil tento problém nejak rozumnejšie - len to vyžaduje nakomplet prepísanie toho systému na označovanie nových príspevkov. Zatiaľ to riešim navyšovaním kapacít DB servera, ale nie je to zrovna najoptimálnejšia a už vôbec nie najlacnejšia cesta.
Bydlisko: Brno ( 33 rokov )
pepe206
modelár

Príspevkov: 596

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 16. 9. 2019 o 19:36 | odkaz na príspevok
spravilo mi to parkrat vecer to je asi najvedsie zatazenie lebo su vsetci doma, pripisoval som to netu ktory mam doma lebo cez mobilne data mi isiel portal
Bydlisko: Bratislava ( 38 rokov )
rudolf
modelár

Príspevkov: 100

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 17. 9. 2019 o 09:25 | odkaz na príspevok
zial niekedy je nemozne otvorit rcportal, vacsinou vtedy, ked si clovek chce skontrolovat inzerat Neviem aka je technologia a topologia stranok, ale zda sa, ze pri zatazeni, ktore je, a to zdaleka nie je velke oproti aj malemu eshopu, stranka nevie z db nacitat ani intro.
Bydlisko: Bratislava ( 60 rokov )
1 2 3 4 5 6 7 8 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93
  • Odpovedať
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodná stránka
  • 239 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelov
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galérie
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazár
  • 5 inzerátov za posledných 24 hodín.
Podujatia
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: robinkapoor76,