Používateľské meno

Heslo

RC PORTAL

autor správa
dolinator
modelár

Príspevkov: 21

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 15. 5. 2017 o 12:55 | odkaz na príspevok
caute. chcem sa spytat ci sa da nejak zakazat automaticke dobijanie telefonu ked ho napojim cez micro usb k RC ovladacu k mavic-ovi..dost to vybija bateriu v RC a nabija telefon co mi je zbytocne. diky za rady
palci72
modelár

Príspevkov: 1056

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 15. 5. 2017 o 17:33 | odkaz na príspevok
Daj tam už nabitý telefón.....a ten sa potom už nebude nabíjať z baterie RC.....
Bydlisko: Podkrivaň ( 52 rokov )
dolinator
modelár

Príspevkov: 21

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 16. 5. 2017 o 01:08 | odkaz na príspevok
, nedokazem to odsledovat a tiez si strazit takto baterku na telefone kvoli lietaniu mi nepride velmi prakticke...skor som myslel ci sa to neda niekde v telefone nastavit ze po pripojeni nebude defaultne nabijat..alebo v nastaveniach RC pripadne drona
kamil413413
modelár

Príspevkov: 1286

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 16. 5. 2017 o 08:55 | odkaz na príspevok
Neviem presne načo potrebuješ mobil k rc vysielaču, ale pokial ide iba o prenos dát cez kábel tak jednoducho otvoriť kábel a červený prestrihnúť a dobre odizolovať aby sa z ostatným ničím nedotýkal vodivej časti. Dáta ti pôjdu ale štava nepôjde ani tam ani tam.
Bydlisko: Vitanová ( 26 rokov )
dolinator
modelár

Príspevkov: 21

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 16. 5. 2017 o 11:46 | odkaz na príspevok
naco potrebujem mobil k rc vysielacu? to vazne? a prestrihavat kable na novom drone v zaruke mi tiez nepride prakticke.ale napad zaujimavy
VladoVrancik
modelár

Príspevkov: 1757

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 16. 5. 2017 o 11:52 | odkaz na príspevok
K mavicovi treba telefon strihat kabel je tiez blbost v telefone sa to neda bloknut a ak by sa aj dalo pri rozsvietenom displeji na mobile a prenose udajov by si mal zhruba za hodinu mobil vymlateny skor by som to riesil lepsou bateriou v ovladaci.

Edy ak tam aj da uplne nabity telefon bude mu brat prud lebo ovladac sa bude snazit ho stale drzat nabity na max

Skus napisat mail Richardovy Mrazkovi (RiMr) ten teraz dost experimentuje z mavicom mozno ti nieco poradi
Bydlisko: Nove Zamky ( 53 rokov )
macil
modelár

Príspevkov: 1091

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 16. 5. 2017 o 13:21 | odkaz na príspevok
Alebo napíš na technickú podporu DJI.
dolinator:
naco potrebujem mobil k rc vysielacu? to vazne? ...

Nečuduj sa, nie je bežné mať pripojený mobil k vysielaču. Ani ja som to ešte nikdy nemal.
Bydlisko: KE - Furča
kamil413413
modelár

Príspevkov: 1286

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 16. 5. 2017 o 13:56 | odkaz na príspevok
Ten vysielač má nejaký svoj vlastný konektor ? odhadujem že do mobilu ide klasika micro usb. Najbezpečnejšie riešenie je kúpiť iba predlžovačku micro usb: https://www.alza.sk/premiumcord-micro-usb-2-0-predlzovaci-2m-d2294833.htm?catid=18848911 a strihnúť ho v predlžovačke. Bez ujmy na kábel v záruke. A za 2.6€ a 5minút roboty problém vyriešený. Nerozumiem prečo strihať napájací kábel je blbosť. Ja som toto riešil keď mi pri naťahovaní programu do robota, pc napájal riadiacu jednotku.
Bydlisko: Vitanová ( 26 rokov )
dolinator
modelár

Príspevkov: 21

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 16. 5. 2017 o 14:55 | odkaz na príspevok
ked uz mam toho drona tak ho chcem vyuzit na plno tym padom pripojit aj telefon/tablet. dakujem vsetkym za rady
  • Odpovedať
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodná stránka
  • 248 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelov
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galérie
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazár
  • 5 inzerátov za posledných 24 hodín.
Podujatia
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: majsterko, sefko,