Používateľské meno

Heslo

RC PORTAL

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
autor správa
MATHIAS
modelár

Príspevkov: 329

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 9. 8. 2019 o 14:38 | odkaz na príspevok
Práve čítam túto tému, a rád vysvetlím ako to u nás v rcsvete funguje... teda pracujem tu už nejaký ten rok v prvom rade sa ospravedlním p. Destelantovi za neskoršie dodanie tovaru.

Denne naštastie vybavujeme dosť objednávok čo nás partiu v práci naozaj dosť zaťažuje, od balenia, fakturácie, servisu, obsluhy zákazníkov, dvíhania telefónov, mailov, reklamácie, správa webu, atd atd..... chvalabohu že máme dosť roboty firma funguje, výplaty chodia

každý jeden pracovný deň o 12.00 hod nám zo skladu pošlú všetky objednávky ktoré prišli od zákazníkov -či už e-shop alebo predajňa .

bežne na druhý deň tovar máme v BA rozbalíme vytriedime podla objednávok, zabalíme alebo založíme na predajni na osobný odber. a v ten istý deň to samozrejme príde kuriér GLS vyzdvihnúť na doručovanie. čiže za normálnych okolností do do dalšieho dňa zákazníkovi doručí.

no ale normálne okolnosti niesú vždy... čas od času sa stane že ten balík ktorý zo skladu vyráža o 12.00 na druhý deň nedorazí... a tak začne rýchla šnúra telefonátov kde vačšinou zistíme že z čiech to cestou v kamióne vyložili niekde na prekladisku kde to nenaložili dalej...a tam musime cakat kym sa spamataju a poslu nam to do BA na rozvoz kurierom s dodavkami... bezne ak sa takato situacia stane tak balik pride az o jeden den neskôr... no už boli aj vinimocne situácie že kym sa spamatali tak to bolo aj 3-4dni...

Samozrejme občas sa stáva že nestačíme baliť alebo nestíhame rovno my... dovolenka, pnka, alebo len vyťaženosť....

neviem presne o ktorú objednávku išlo ale iste sme predpokladaný termín doručenia p. Destelantovi hovorili podla stavu kde sa tovar aktuálne nachádzal.

V každom prípade sa ospravedlnujeme za neskoršie doručenie, vždy sa snažíme vybavovať objednávky čo najrýchlejšie ako je to možné.

a každému prajem veľa šťastných prístátí či je to model od ktoréhokolvek predajcu ))))
Bydlisko: Nove Zamky / Bratislava ( 37 rokov )
tomas-guru
modelár

Príspevkov: 501

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 9. 8. 2019 o 18:43 | odkaz na príspevok
Máte nejaký externý sklad v BA alebo vám denno-denne chodí tovat napr až z astramodel?
resp. keď vidím že z niečoho je skladom 20+ks to je u vás či u dodávateľa?
Bydlisko: Nitra
destelant
modelár

Príspevkov: 916

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 10. 8. 2019 o 10:55 | odkaz na príspevok
Dakujem Mathiasovi za vysvetlenie ako to u nich chodi a za ospravedlnenie - prijijma sa . Drzim palce nech sa vam dari.
Bydlisko: Hurbanovo ( 58 rokov )
pera2008
modelár

Príspevkov: 2549

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 10. 8. 2019 o 12:57 | odkaz na príspevok
tomas-guru:
Máte nejaký externý sklad v BA alebo vám denno-denne chodí tovat napr až z astramodel?
resp. keď vidím že z niečoho je skladom 20+ks to je u vás či u dodávateľa?

Ja si tipnem, ze externy sklad nemaju a vzhladom na dostupnost od dodavatela by to bolo ho mat nezmysel. cize objednas tovar, nieco maju na predajni, co nie, maju nasledovny den na predajni a poslu ti to dalej v ten den, ked to dostanu od dodavatela. Mas 2 moznosti od koho dostanes tovar, bud Astra alebo Pelikan. Inac by reklamacie boli prilis komplikovane cez nejakeho vzdialenejsieho dodavatela. Ked sa mylim, tak nech ma niekto opravi, ale mne to tak pride logicky
Bydlisko: Kosice ( 42 rokov )
miromi
modelár

Príspevkov: 39

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 11. 8. 2019 o 09:32 | odkaz na príspevok
Ja som z RCSVET.sk dostal vždy to, čo som si objednal. Ale o inom chcem písať. Potrebujem konektor XT30U-M. Našiel som ho v ponuke RCSVET.
Ale ... , na tele konektora vylisované M - male, v popise produktu "SAMICE". Za opýtanie nič nedám, tak som poslal e.mail :
Dobrý deň.
Chcel som si na Vašom e-shope objednať konektory XT30U-M, ale zistil som, že názov nekorešponduje s obrázkom ponúkaného produktu. U všetkých veľkostí konektorov rady XT aj EC je označenie (samec, samica) opačne ako na obrázku. Jasne je to poznať u konektorov XT30U-M, XT30U-F (M - male - samec; F -female-samica), inak povedané samec vždy s kolíkom. Teraz neviem či je ku kódu produktu správne priradený názov, alebo obrázok. Môžete to prosím opraviť?
Obratom som dostal vysvetlenie, za čo touto cestou ďakujem :
dobrý deň,
jedná sa o značenie od našich importérov, nie vždy sa označenie odvíja od samotného kontaktu v konektore.. veľakrát to uvádzajú podla plastového zasúvania... preto sa orientujte na našej stránke podla fotodokumentácie

Takže v dnešnej dobe môže byť aj samec samicou. Desím sa doby keď budú aj konektory LGBTI
Bydlisko: Jaslovské Bohunice
MATHIAS
modelár

Príspevkov: 329

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 30. 8. 2019 o 12:56 | odkaz na príspevok
Náhodne som natrafil v katalógu na jeden "dobrý kauf" je to pôvodne motor pre 1/8 autá a za tie prachy som si hneď objednal.... tak sa podelím aj s vami...

https://www.rcsvet.sk/hobby/65054-ezrun-sl-motor-4074-s-2000kv-4009803893570.html

v popise od importéra je síce chyba /a mám pocit že majú aj chybu v cene ))/ 15eur je naozaj super

standardní hřídel o průměru 3,17 mm a 5 mm hřídelový adaptér, který je k dispozici pro všechny typy pastorků.

je tam len 5mm hriadel pevná a uvádzajú len 2článok lipol (čo je blbosť 2000kv motory tejto triedy bežne jazdia aj na 4S)

motor si viem predstaviť na množstvo iného využitia ako len autá 1/8 ....
Bydlisko: Nove Zamky / Bratislava ( 37 rokov )
hrozno
modelár

Príspevkov: 251

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 31. 8. 2019 o 07:36 | odkaz na príspevok
miromi:
,
Takže v dnešnej dobe môže byť aj samec samicou. Desím sa doby keď budú aj konektory LGBTI


Ja sa naopak na dobu LGBTI konektorov tesim, lebo ked sa do seba budu dat zasunut dva samce alebo dve samice nebudem musiet konecne riesit ze mi chyba jeden alebo druhy protikus. Horsie bude, ked dostanu ludske prava a nebudeme ich moct rezat lebo im to sposobuje utrpenie.
Zatial su k dispozicii len IGBT tranzistory.
Bydlisko: Bratislava ( 53 rokov )
koreko
modelár

Príspevkov: 106

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 1. 9. 2019 o 17:59 | odkaz na príspevok
och vy plackovia,uz ste zabudli na tu dobu ,ked v modelarskych predajnach nebolo nic,preco osierate super predajne,Tatramodel a Erc svet su super predajne,pozrite ake maju ceny ine predajne a ze nemam tovar hned nie je az taka katastrofa,vsak da sa aj pockat,uz ste spohodlneli Paaaani modelari,je lahke niekoho osrat ako pochopit,ked sa modelarom snazi vyhoviet,fuuuuj osieracom
Bydlisko: Martin
pera2008
modelár

Príspevkov: 2549

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 1. 9. 2019 o 19:46 | odkaz na príspevok
ach jaj, tiez nezijeme v socializme, kde sa nic neda zohnat, ale v kapitalizme, kde sa plati za tovar a sluzby. Ak ma niekto kvalitne sluzby a tovar, tak mu isto nebudu chybat zakaznici, ktori nie su spokojni. A plackovia? Lepsie ako byt ovce.
Bydlisko: Kosice ( 42 rokov )
koreko
modelár

Príspevkov: 106

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 2. 9. 2019 o 01:01 | odkaz na príspevok
ano ako ovce bez bacu,akvalitny tovar som furt dostal,ked aj niekedy neskorsie ale som ho mal

Madar bol sprosty spekulant a aj bude
Bydlisko: Martin
marecek
modelár

Príspevkov: 800

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 2. 9. 2019 o 12:05 | odkaz na príspevok
Vzdy sa najde clovek co bude pre a proti niecomu. Ale tak nech sa im dari.
Bydlisko: Bratislava ( 46 rokov )
pera2008
modelár

Príspevkov: 2549

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 2. 9. 2019 o 13:19 | odkaz na príspevok
koreko:
ano ako ovce bez bacu,akvalitny tovar som furt dostal,ked aj niekedy neskorsie ale som ho mal

Madar bol sprosty spekulant a aj bude

ano, a niekedy probio jogurt ma viacej kultury ako niektori ludia.
Bydlisko: Kosice ( 42 rokov )
palci72
modelár

Príspevkov: 1057

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 2. 9. 2019 o 17:23 | odkaz na príspevok
Jogurty PRO a BIO nikdy žiadnu kultúru nemali.......je to len čistá chémia....
Bydlisko: Podkrivaň ( 52 rokov )
pera2008
modelár

Príspevkov: 2549

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 3. 9. 2019 o 09:33 | odkaz na príspevok
palci72: tiez nie tak celkom pravda, lebo Sabinovske ju maju dokonca zivu Nebavim sa tu o activiii a inych riedkych tukoch rozrobenych s vodou.

Cele je to o tom. ak ma niekto problem s obchodom, nech to riesi s nim. Kazdy zazil nejake to pochybenie obchodu, predsa tam pracuju len ludia. Skor by sa toto vlakno malu uberat smerom ako poradna pri nakupe z kamennej predajne. Aspon by nevzniklo superenie medzi fanusikmi a sklamanymi zakaznikmi. Ale tak ci onak to ide aj bez urazania
Bydlisko: Kosice ( 42 rokov )
rudolf
modelár

Príspevkov: 100

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 17. 9. 2019 o 10:15 | odkaz na príspevok
hrozno:
miromi:
,
Takže v dnešnej dobe môže byť aj samec samicou. Desím sa doby keď budú aj konektory LGBTI


Ja sa naopak na dobu LGBTI konektorov tesim, lebo ked sa do seba budu dat zasunut dva samce alebo dve samice nebudem musiet konecne riesit ze mi chyba jeden alebo druhy protikus. Horsie bude, ked dostanu ludske prava a nebudeme ich moct rezat lebo im to sposobuje utrpenie.
Zatial su k dispozicii len IGBT tranzistory.

LGBTI konektory uz na trhu su dlhu dobu Napajacvie Anderson power konektory


koreko:
och vy plackovia,uz ste zabudli na tu dobu ,ked v modelarskych predajnach nebolo nic,preco osierate super predajne,Tatramodel a Erc svet su super predajne,pozrite ake maju ceny ine predajne a ze nemam tovar hned nie je az taka katastrofa,vsak da sa aj pockat,uz ste spohodlneli Paaaani modelari,je lahke niekoho osrat ako pochopit,ked sa modelarom snazi vyhoviet,fuuuuj osieracom


absolutne suhlasim!!! Tatramodel nepoznam, nakupujem len u RCSvet, a mam len 100% dobre skusenosti!
Bydlisko: Bratislava ( 60 rokov )
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
  • Odpovedať
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodná stránka
  • 192 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 5 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelov
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galérie
  • 3 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazár
  • 12 inzerátov za posledných 24 hodín.
Podujatia
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: shumi, RedBaron, marianr,