Používateľské meno

Heslo

RC PORTAL

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
autor správa
Parky125
modelár

Príspevkov: 170

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 3. 12. 2015 o 16:59 | odkaz na príspevok
Bydlisko: Nesluša ( 33 rokov )
bado
modelár

Príspevkov: 1333

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 3. 12. 2015 o 16:59 | odkaz na príspevok
Bydlisko: Samorin ( 41 rokov )
VladoVrancik
modelár

Príspevkov: 1757

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 3. 12. 2015 o 17:07 | odkaz na príspevok
tak pridam aj ja moju skusenost
Dna 11.11.2015 som si u nich objednal motor do fox 1800 na stranke ho este maly motor mi zial do dnes neprisiel
13.11.2015 mi prisiel meil o zmene stavu objednavky vraj caka na naskladnenie
24.11.2015 mi prisiel mail z dotaznikom ako som spokojny z nakupom a ci mi tovar dorazil.

ha sranda
Bydlisko: Nove Zamky ( 53 rokov )
PIOUDY
modelár

Príspevkov: 932

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 3. 12. 2015 o 17:35 | odkaz na príspevok
Ja mám s rc svet len dobré skúsenosti,tovar vždy dorazil načas a v poriadku aj ked šlo iba o maličkosti čo som objednával,personál vždy ochotný poradiť,presne ako bývalom model hobby,s môjho pohľadu je RC SVET top. nech sa darí
Bydlisko: SALA VECA ( 36 rokov )
bogo
modelár

Príspevkov: 963

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 3. 12. 2015 o 18:05 | odkaz na príspevok
Rc svet je dobry ,len skoda, ze nema spektrum vysielacky . Musim si kupit inde !inak vsetko kupujem tam.Niekedy mi nevyhovuje otvaracia doba a vtedy idem k peckovi a potom tam nakupim vlastne aj to co som chcel v rc svete aj ked o par centov drahsie.
Bydlisko: Zürich ( 56 rokov )
peterrc
modelár

Príspevkov: 1013

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 3. 12. 2015 o 19:44 | odkaz na príspevok
PIOUDY:
Ja mám s rc svet len dobré skúsenosti,tovar vždy dorazil načas a v poriadku aj ked šlo iba o maličkosti čo som objednával,personál vždy ochotný poradiť,presne ako bývalom model hobby,s môjho pohľadu je RC SVET top. nech sa darí

Teraz tam robí predajcu martin z modelhobby (tušim martin sa volal). A to bol dobrý predavač, vedel vždy poradiť, rc svet spravil dobre že ho zobral do teamu.

A inak, máš pravdu. Kým boli na zlatých, mal som s nimi blbú skúsenosť, tiež s dodaním tovaru. Ale potom ako sa presťahovali k trnavskému mýtu, tak odvtedy som spokojný, chodím tovar brať na predajňu.

Tam v pivnici mali ešte malú predajň a priestor, čo bola nevýhoda, teraz to majú trochu lepšie už.
Aktuálne, obrovskú výhodu rc svet vidím v tom, že má denné dodávky z skladu z pelikan-u a pod........... kým u iných, ako pecka a spol sa čaká týždeň a viac.....

Čo sa týka otváracej doby, neriešim, vybehnem tam vždy cez obed z práce.
Bydlisko: Trnava
marecek
modelár

Príspevkov: 800

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 3. 12. 2015 o 19:58 | odkaz na príspevok
bogo:
Rc svet je dobry ,len skoda, ze nema spektrum vysielacky . Musim si kupit inde !inak vsetko kupujem tam.Niekedy mi nevyhovuje otvaracia doba a vtedy idem k peckovi a potom tam nakupim vlastne aj to co som chcel v rc svete aj ked o par centov drahsie.

Spektrum mame staci si dat www.mool.sk


peterrc:
PIOUDY:
Ja mám s rc svet len dobré skúsenosti,tovar vždy dorazil načas a v poriadku aj ked šlo iba o maličkosti čo som objednával,personál vždy ochotný poradiť,presne ako bývalom model hobby,s môjho pohľadu je RC SVET top. nech sa darí

Teraz tam robí predajcu martin z modelhobby (tušim martin sa volal). A to bol dobrý predavač, vedel vždy poradiť, rc svet spravil dobre že ho zobral do teamu.

A inak, máš pravdu. Kým boli na zlatých, mal som s nimi blbú skúsenosť, tiež s dodaním tovaru. Ale potom ako sa presťahovali k trnavskému mýtu, tak odvtedy som spokojný, chodím tovar brať na predajňu.

Tam v pivnici mali ešte malú predajň a priestor, čo bola nevýhoda, teraz to majú trochu lepšie už.
Aktuálne, obrovskú výhodu rc svet vidím v tom, že má denné dodávky z skladu z pelikan-u a pod........... kým u iných, ako pecka a spol sa čaká týždeň a viac.....

Čo sa týka otváracej doby, neriešim, vybehnem tam vždy cez obed z práce.

Dakujeme.
Bydlisko: Bratislava ( 46 rokov )
peterrc
modelár

Príspevkov: 1013

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 3. 12. 2015 o 20:00 | odkaz na príspevok
marecek:
Spektrum mame staci si dat www.mool.sk


no, to bude asi tým, že rcsvet a mool.sk sú dve rôzne firmy pre každého nezainteresovaného čo nepozná sitáciu.
Bydlisko: Trnava
marecek
modelár

Príspevkov: 800

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 3. 12. 2015 o 21:32 | odkaz na príspevok
tomix:
tak pridam aj ja moju skusenost
Dna 11.11.2015 som si u nich objednal motor do fox 1800 na stranke ho este maly motor mi zial do dnes neprisiel
13.11.2015 mi prisiel meil o zmene stavu objednavky vraj caka na naskladnenie
24.11.2015 mi prisiel mail z dotaznikom ako som spokojny z nakupom a ci mi tovar dorazil.

ha sranda

Ked je na sklade jeden kus , tak sa to stava lebo nielen rcsvet odobera od pelikana ale aj dalsich zopar obchodov. Preto sa moze stat ze o jeden produkt maju zaujem aj iny ludia a tam to funguje tak ze koho objednavka skor prejde tomu bude vybavena a nedokazeme zmenit.

Niekedy tam nabehne produkt spet obden a niekedy to tva aj tyzden.


peterrc:
no, to bude asi tým, že rcsvet a mool.sk sú dve rôzne firmy pre každého nezainteresovaného čo nepozná sitáciu.

Skoda slov pre teba.....
Bydlisko: Bratislava ( 46 rokov )
bogo
modelár

Príspevkov: 963

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 3. 12. 2015 o 23:26 | odkaz na príspevok
Tak to som nevedel, ze na mool.sk mate spektrum.No ale darmo tu ho maju za skvelu cenu aj ked by som si ho radsej objednal na sk.
http://www.der-schweighofer.ch/artikel/196083/set_spektrum_dx6_v2_dsm_x_und_dsm2_solosender_mode_1-4
Bydlisko: Zürich ( 56 rokov )
marecek
modelár

Príspevkov: 800

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 4. 12. 2015 o 07:22 | odkaz na príspevok
treba kupit....
Bydlisko: Bratislava ( 46 rokov )
MATHIAS
modelár

Príspevkov: 329

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 4. 12. 2015 o 09:28 | odkaz na príspevok
Bydlisko: Nove Zamky / Bratislava ( 37 rokov )
Stefan
team RCPortál

Príspevkov: 965

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 4. 12. 2015 o 09:42 | odkaz na príspevok
Tato tema vznikla na vyjadrenie pozitivnych alebo negativnych skusenosti s online obchodom RC Svet. Ak mate nejaku konkretnu otazku ohladne produktov, prosim vyuzite stránku online obchodu kde maju formulár pripadne ich telefonicky kontaktujte. Dakujem a pekny den.

Stefan
Bydlisko: Dúbravka - Bratislava ( 39 rokov )
marecek
modelár

Príspevkov: 800

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 4. 12. 2015 o 09:56 | odkaz na príspevok
Stefaaaan neblazni
Bydlisko: Bratislava ( 46 rokov )
bogo
modelár

Príspevkov: 963

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 4. 12. 2015 o 10:39 | odkaz na príspevok
Stefan:
Tato tema vznikla na vyjadrenie pozitivnych alebo negativnych skusenosti s online obchodom RC Svet. Ak mate nejaku konkretnu otazku ohladne produktov, prosim vyuzite stránku online obchodu kde maju formulár pripadne ich telefonicky kontaktujte. Dakujem a pekny den.

Stefan

Tak tema sa rozrastla je to prirodzena vlastnost kazdej temy.
Prave na to by mal byt portal, aby aj ostatny vedeli co sa kde deje a kde sa da co kupit a kedze sme uz pri rc svete tak skoda zakladat novu temu nie?
Bydlisko: Zürich ( 56 rokov )
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
  • Odpovedať
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodná stránka
  • 151 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelov
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galérie
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazár
  • 10 inzerátov za posledných 24 hodín.
Podujatia
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: petog, isbgirl1, Itchy,