Používateľské meno

Heslo

RC PORTAL

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
autor správa
pepe-flash
modelár

Príspevkov: 119

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 23. 2. 2017 o 20:50 | odkaz na príspevok
Neverím, že upravia cenu podla zahraničného obchodu. Na slovensku neexistuje konkurencia. Lebo všetci berú z rovnakých skladov (pelikan, astra ...), tak ceny sú skoro rovnaké. Napr. náhradné diely Asso kupujem z Fínska, odkiaľ mi ich dodajú veľakrát rýchlejšie ako rcsvet a hlavne ich majú.
Bydlisko: Komárno ( 50 rokov )
peterrc
modelár

Príspevkov: 1013

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 23. 2. 2017 o 20:55 | odkaz na príspevok
tak s tymto skusenost nemam, to by chcelo vyjadrenie obchodu. Vramci SR ak najdes lacnejsie, urcite sa da poriesit cena. Ci to aplikuju aj vramci EU , po zapocitani postovneho, neviem.
Ale teraz tam je fajn skupina predajcov. Martin, Marecek, Ivan. Toho dalsieho nepoznam menom. Nemam teraz proti nim namietky.

Este by to chcelo predajnu tak, aby bolo parkovisko priamo pri nej, ale aj takto sa to da. A mozno by to chcelo dat predajnu niekde k nakupnemu /alebo do nakupneho centra.
Bydlisko: Trnava
pepe-flash
modelár

Príspevkov: 119

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 23. 2. 2017 o 21:25 | odkaz na príspevok
Ja nemám nič proti rcsvetu, ale mohli by sa trochu odlíšiť od od ostatných, lebo fakt všetky obchody na slovensku majú na 95% rovnaký sortiment za rovnaké ceny.

Tá ich predajňa je fakt na zlom mieste. Bol som tam raz a stačilo mi. Parkovanie som hľadal pol hodinu.

A ešte by mohli zapracovať na popise tovaru. Lebo keď si tam aj niečo nájdem, tak informácie musím hladat inde.
Bydlisko: Komárno ( 50 rokov )
bogo
modelár

Príspevkov: 963

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 23. 2. 2017 o 22:22 | odkaz na príspevok
Zajtra si tam pojdem kupit nejake kable
Bydlisko: Zürich ( 56 rokov )
Rcsvet
modelár

Príspevkov: 8

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 21. 4. 2017 o 21:57 | odkaz na príspevok
Prijali by ste v RCSVETE značku frsky-rc ?
TomasBa
modelár

Príspevkov: 480

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 21. 4. 2017 o 23:00 | odkaz na príspevok
Jednoznacne ak bude za lepsie ceny ako inde tak okamzite potrebujem toho hafooo jak vzdy
bogo
modelár

Príspevkov: 963

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 21. 4. 2017 o 23:31 | odkaz na príspevok
Rcsvet:
Prijali by ste v RCSVETE značku frsky-rc ?

Samozrrjme a aj ine znacky.
Bydlisko: Zürich ( 56 rokov )
peterrc
modelár

Príspevkov: 1013

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 22. 4. 2017 o 19:52 | odkaz na príspevok
jasne, super idea, dat frsky do ponuky. A este ak by to bolo ako osstatne, do 24 hod
Bydlisko: Trnava
bogo
modelár

Príspevkov: 963

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 8. 5. 2017 o 21:17 | odkaz na príspevok
No takze po niekolkych neuspesnych pokusoch pri zaspatom nacitavani novej stranky som definitivne skoncil s myslienkou si este nieco na rc svete objednat.Aj ked som nerobil objednavky bohvieake ale rad som si tam vzdy nieco objednal a ked sim prisiel na sk tak som si preto isiel.pravdupovediac vyslo to lacnejsie ako inde a super personal.
Od rana do vecera fungujem len na mobile.notbuk som nemal v ruke asi rok.a vsetko co potrebujem mi slape len ta nova stranka rcsvet nie!
Skoda.mal som vas rad!
Bydlisko: Zürich ( 56 rokov )
samkosam
modelár

Príspevkov: 90

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 23. 6. 2017 o 17:22 | odkaz na príspevok
Že na stránke je oznam o zatvorenej predajni 26.6.2017 je chvályhodné. Nepôjdeme tam vtedy.
23.06.2017 16:25 hod. predajňa RCSvet v Bratislave. Traja zákazníci sa tam naraz stretli pred pol piatou.
Ale prečo nám to robíte ? Oznam na dverách o zatváracej dobe v piatok o 16:00 už keď som tam ?
Brácho pozrel na web predtým, ako sa rozbehol na MHD. ( Od pondelka do piatku od 9.00 do 17.00) Zbytočne.
Bydlisko: Bratislava
marecek
modelár

Príspevkov: 800

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 27. 6. 2017 o 11:02 | odkaz na príspevok
Dobry den , v piatok bolo nutne zavriet skor , spravca domu menil istice nebola elektrika tak sa nedalo predavat. dakujem za pochopenie.
Bydlisko: Bratislava ( 46 rokov )
tomas-guru
modelár

Príspevkov: 501

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 11. 7. 2017 o 13:46 | odkaz na príspevok
s dodaním z e.shopu som spokojný no niekedy nájsť tam niečo je tak trochu katastrofa. Baterky všetky pokope, nerozdelné ani podľa počtu článkov ani kapacity, tak isto kolesá napr 1/8 komplet kolesá 151 produktov pokope (buggy trugy monster .. "odpad" spolu s proline) a uplne to zabija pomalé načítavanie stranky
Bydlisko: Nitra
bogo
modelár

Príspevkov: 963

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 11. 7. 2017 o 14:02 | odkaz na príspevok
No ved to pomale nacitavanie preto som si plno veci uz poobjednaval inde.preco sa ta povodna stranka zmenila na toto?

S rc svetom som bol maximalne spokojny,ale odkedy je nova stranka cele sa to nejak zmenilo.dokonca vzdy som sa mohol spolahnut aj na najlepsie ceny, ale to uz je minulost
Bydlisko: Zürich ( 56 rokov )
peterrc
modelár

Príspevkov: 1013

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 11. 7. 2017 o 14:03 | odkaz na príspevok
tomas-guru:
sBaterky všetky pokope, nerozdelné ani podľa počtu článkov ani kapacity, tak isto kolesá napr 1/8 komplet kolesá 151 produktov pokope (buggy trugy monster .. "odpad" spolu s proline) a uplne to zabija pomalé načítavanie stranky

Táto chýbajúca filtrácia mi tiež chýba na stránke. A tak isto aj informácia o tom, či je tovar skladom v BA alebo v externom skladae. A ak je v BA na predajni, tak prípadne aj počet kusov. Napr. u Pecka model to tak majú. Uľahčuje to vyhľadávanie a prehľad.

Čo sa týka rýchlosti vyhľadávania či nacitavania, tak mávam ten problém na rcsvet-e len občas. Buď triafam dobrý čas, že málo ludí pozerá stránku alebo neviem .............. nemám ten problém pravidelne.
Bydlisko: Trnava
JurajD
modelár

Príspevkov: 868

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 25. 8. 2017 o 20:27 | odkaz na príspevok
RC Svet: pani, ako ste na tom skladovo s Acehe 4S 1500mAh 75C?
Cena by mala byt 26€, ci?
Bydlisko: Bratislava
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
  • Odpovedať
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodná stránka
  • 173 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelov
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galérie
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazár
  • 6 inzerátov za posledných 24 hodín.
Podujatia
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: Redlline,