Používateľské meno

Heslo

RC PORTAL

autor správa
flyabit
modelár

Príspevkov: 187

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 2. 12. 2021 o 13:01 | odkaz na príspevok
Zdravim pani modelari , mate niekto skusenosti zo servami znacky JX? Konkretne som chcel kupit JX Servo PDI-2506MG 26g/0,09s/6,6kg z Bighobby cz . Vraj to bratia cesi maju original od vyrobcu , samozrejme china . Ale nie je to fejk z bangoodu a podobne. Nenasiel som ziadne skusenosti zo sveta ako RCGroups a pod. tak ci to niekto ma , mal.
Bydlisko: Bratislava
luky249
modelár

Príspevkov: 81

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 2. 12. 2021 o 14:42 | odkaz na príspevok
Ahoj,
presne tieto isté servá mám aj ja. Kupoval som ich v lete na aliexprese z poľského skladu. Cena bola vtedy veľmi dobrá cca 13€ kus s doručením do týždňa (GLS). Za seba hovorím,že veľmi dobré servá, žiadne bzučanie,hladký chod aj rýchlosť. Určite chybu nespravíš. Mám ich v modely od Legacy Aviation 65" Turbo Duster. Toľko moja skúsenosť.
Bydlisko: Okr. Topoľčany ( 47 rokov )
pepe206
modelár

Príspevkov: 596

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 2. 12. 2021 o 15:18 | odkaz na príspevok
JX serva kupujem do modelov aut a vestko uplne v poriadku, takze vrelo doporucujem
Bydlisko: Bratislava ( 38 rokov )
flyabit
modelár

Príspevkov: 187

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 14. 12. 2021 o 09:17 | odkaz na príspevok
No asi mam smolu , ale kupil som dve serva z CZ od bighobby co je vraj distributor originalny , ziadny fake bangood. A presne ako pisali na youtube JX PDI2506MG cvrlika kmita len co sa da napajanie na prijmac. Takze je to smejd , prejavuje sa to asi dost casto , je toho plny youtub. Kazda blbost nieco stoji za serva aj s dopravou som zaplatil 45 € . poslat na reklamaciu cca 7€ este s tym robota a zabity cas. a to este neviem ako to zreklamujem. Takze ma takyto srot vyjde ako niaky Hitec a este neviem aku to bude drzat stred pripadne ako dlho vobec pojdu. Hlavne ze na svojich strankach pisu ze sa Bluebird. JX a podobne sracky znacky vyrovnaju savoxom. Preco tieto znacky asi kazdy obchod neponuka , lebo je to odrb. UZ nikdy nebudem kupovat nic mimo bydliska. A hlavne ziadny sunt ked napisu : ze je to tak dobre ako niaka znacka. Lebo ako hovoril kolega sikovny cinan spravi aj fixkou z bavlny uhlikovu tkaninu.
Bydlisko: Bratislava
pepe206
modelár

Príspevkov: 596

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 14. 12. 2021 o 17:56 | odkaz na príspevok
to je riadna smola ale naozaj ja kupujem JX serva do aut a problem nemam ale povedsine su v standard velkosti
Bydlisko: Bratislava ( 38 rokov )
Peter
team RCPortál

Príspevkov: 2167

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 16. 12. 2021 o 22:18 | odkaz na príspevok
používam JX digitalne MG rôzneho druhu asi śiesty rok.....väčšinu z bangoodu a keď nebolo času tak aj z bighobby...... neviem,čo tu píšete o origo bighobby a fake bangood..... sú to tie isté servá.... V autíčkach na riadení aj na navijákoch mifungujú bez problémov dodnes vśetky..... a to mám zväčša nevodovzdorné, ale zato ich močím vo vode hojne....
Ale či by somich pouzil do lietadla či vrtuľníka - to neviem....tam som neskúśal.....
Bydlisko: Nové Zámky ( 60 rokov )
majsterko
modelár

Príspevkov: 632

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 17. 12. 2021 o 15:05 | odkaz na príspevok
Ja mám servá JX v trénerovi už dva roky.Síce som odlietal iba nejakých 40 desaťminútových letov,ale zatiaľ iba jeden problém(zrejme z výroby),ale bez následkov.
Bydlisko: Očkov ( 60 rokov )
flyabit
modelár

Príspevkov: 187

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 12. 6. 2022 o 21:38 | odkaz na príspevok
po cca 50letoch je to servo JX PDI-2506MG co bolo funkcne od zaciatku dodania funkcne a v poriadku aj v akrobate 1,5m. To znamena ze drzi stred / na to som zvlast alegicky ak nedrzi) . neseka, nezostava visiet a podobne. Druhe mi zreklamovali , ale este som ho ani neodskusal tak je pol roka v krabicke.
Bydlisko: Bratislava
  • Odpovedať
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodná stránka
  • 390 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 4 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelov
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galérie
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazár
  • 3 inzerátov za posledných 24 hodín.
Podujatia
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: