Používateľské meno

Heslo

RC PORTAL

1 2
autor správa
pjottrhorvat
modelár

Príspevkov: 138

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 30. 11. 2012 o 19:09 | odkaz na príspevok
Písal som Vojtechovi Gavroňovi a odpísal my že niekedy na budúci týždeň sa my ozve a vezme ma do dielne kde my poukazuje nejaké domavyrobené modely. Fakt sa teším lebo vyrobené doma je vyrobené doma a keď sa naučím dobre lietať tak potom si kúpim veľkého F4U Corsaira a budem si to užívať. To lietadlo sa my naozaj veľmy páči no keďže ešte nezarábam (som študent) tak myslím že radšej rozbiť podomácku vyrobený model ako nejaké už fakt pekne lietadlo. Písal som aj Arpádovi Csontosovi a ten ma pozval na MSR v hádzadlách túto nedeľu v športovej hale. Určite sa tam ukážem a snáď my niekto poradí.
Bydlisko: Humenné ( 29 rokov )
redix
modelár

Príspevkov: 1947

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 30. 11. 2012 o 20:37 | odkaz na príspevok
pjottrhorvat:
Písal som Vojtechovi Gavroňovy a odpísal my že niekedy na budúci týždeň sa my ozve a vezme ma do dielne kde my poukazuje nejaké domavyrobené modely. Fakt sa teším lebo vyrobené doma je vyrobené doma a keď sa naučím dobre lietať tak potom si kúpim veľkého F4U Corsaira a budem si to užívať. To lietadlo sa my naozaj veľmy páči no keďže ešte nezarábam (som študent) tak myslím že radšej rozbiť podomácku vyrobený model ako nejaké už fakt pekne lietadlo. Písal som aj Arpádovy Csontosovy a ten ma pozval na MSR v hádzadlách túto nedeľu v športovej hale. Určite sa tam ukážem a snáď my niekto poradí.


trosku mimo temu, ale aktualne.. kua za co ti ucitelia chcu zvysit platy ? vsak nedokazu chalana naucit ani zaklady gramatiky za 12 rokov, toto by snad mali ovladat ziaci pri prechode z prveho na druhy stupen ZS...
Bydlisko: Senec
Bumpy_SK
modelár

Príspevkov: 1301

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 30. 11. 2012 o 20:43 | odkaz na príspevok
tak tak, nie kazdy ucitel si zasluzi zvysit plat
Bydlisko: Hronske Klacany - Levice
1 2
  • Odpovedať
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodná stránka
  • 354 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 4 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelov
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galérie
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazár
  • 3 inzerátov za posledných 24 hodín.
Podujatia
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: