Používateľské meno

Heslo

RC PORTAL

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
autor správa
kaplik
modelár

Príspevkov: 7

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 14. 6. 2022 o 15:14 | odkaz na príspevok
Ahoj Peter,
uvodem diky za to, ze jsi se tu ukazal a sdilis informace, v CR se mnou na tema "fast electric boat" neni ochoten nikdo bavit.

O Limiteru jsem se snazil neco nacist, jestli jsem to dobre pochopil, primarne se to tyka primo NAVIGA zavodu, narodni pravidla muzou byt upravena, pripadne uzpusobena. Prave jsem zil v domeni, ze M se v SK docela jezdi, kdyz jsem videl rozpis zavodu a obsazeni kategorii v CZ kalendari ziskal jsem obrazek, kam se to aktualne ubira. Vim, ze Madari byly a jsou nekde jinde, ja mam za manzelku Ukrainku (co se ted deje "no comment" , ze stejneho mesta jako Evgeniy Gromov, kde cela moje myslenka vznikla. Vidim, ze jmeno "Peter Kováč" v SK lodnim modelarsvi je pojem, rad ho poznam Zivim se v IT, takze AJ pracove urcite v ramci moznosti i s ukrainskym kamaradem Evgeniy Gromov vedeme modelarske debaty na pul v AJ. Myslim, ze kontakt na Barta do Belgie, by byla velka chyba odmitnout...predem diky. Osobne si myslim, ze Bart bude stejna "krevni skupina" jako Evgeniy, za obema chlapiky je spousta uspechu. O materialu mi povidej, aktualne beru vse z Ukrainy (zatim to nejak funguje), co nabizeji ... spis nenabizeji CZ modelarske obchody (spis na lodni modely ani neexistuji) a v SK to bude asi podobne. S tim "cinskym" haraburdim souhlas, vidim, ze na Slovensku asi stejny stav....

Jeste jednou diky, ze jsi se tu objevil ))))

Martin K., CZ
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
  • Odpovedať
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodná stránka
  • 235 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelov
  • 3 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galérie
Články
Bazár
  • 6 inzerátov za posledných 24 hodín.
Podujatia