Používateľské meno

Heslo

RC PORTAL

autor správa
11kubo
modelár

Príspevkov: 2

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 10. 1. 2017 o 16:09 | odkaz na príspevok
Zdravím, uvažujem nad kúpou nového auta a výber sa mi zúžil na tieto dve.
Pôvodne som chcel HPI (od toho čo som pred pár rokmi videl Baju som zatúžil...) pre dobré ohlasy, dostupné náhradné diely a pomohol tomu aj kamarátov Savage s ktorým je veľmi spokojný. Momentálne vlastním Himoto (tu netreba komentár) a po dlhých mesiacoch slintania som sa rozhodol že to naozaj chce niečo lepšie. Podmienky 1:10, 4x4, striedavý motor spĺňal Bullet. Márne som dúfal že sa zmestím do 350e... Pozrel som aj Traxxas, ale tam som si v rovnakej cenovej hladine nejako nevybral - i keď dnes sa na bazáre objavil tento Stampede ktorý ma ale neláka (od Traxxasu radšej Slash alebo E-Revo ). Pred pár dňami som narazil na Losi ten MT za 360€ - s plnou zárukou, údajne po teste. Cena Bullet-a sa pohybuje v priemere okolo 440€. V prospech HPI hrá za mňa dizajn a hliníkové šasi. V prospech Losi zase cena.
MATHIAS
modelár

Príspevkov: 172

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 11. 1. 2017 o 10:10 | odkaz na príspevok
Osobne sa prikloním skôr k tej LOSI MT. Losi používa kvalitnejšie materiály, navyše máš aj AVC stabilizáciu. Nová Losi MT stojí 440 eur, ciže rovnako ako HPI Bullet flux. Veľmi rýchle dodanie náhradných dielov je rovnako ako u HPI. My ich bežne máme za 24-48 hod od objednávky.
Bydlisko: Nove Zamky / Bratislava ( 30 rokov )
11kubo
modelár

Príspevkov: 2

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 11. 1. 2017 o 16:15 | odkaz na príspevok
Tá stabilizácia neviem či je až taká podstatná - myslím že roky sa jazdilo a aj veľa modelov jazdí bez nej a nevidím v tom taký problém (v prípade podobne výkonných modelov). Dobré by bolo, keby sem napísal niekto kto ju má, ako veľmi to pomáha.
MATHIAS
modelár

Príspevkov: 172

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 13. 1. 2017 o 11:06 | odkaz na príspevok
roky už pracujem na servise aj predávam modely. Nechem bullet zrovna haniť no mal som stáleho zákazníka na servis a predná náprava nieje zrovna najlepšie navrhnutá. Prešlo mi cez ruky stovky modelov a v tejto 1/10 mierke sa radšej prikláňam k LOSI.

Hpi savage alebo Baja 5B je iná kategória len podla mňa zrovna bullet im nevyšiel.

Stabilizácia je vítaným prvkom ktorý síce nutne nieje potrebný no pri vyšších rýchlostiach je model lepšie ovládatelný. (samozrejme je možné ju vypnúť)

Samozrejme rozhodnutie je len na tebe... toto sú moje skúsenosti s týmto autom.
Bydlisko: Nove Zamky / Bratislava ( 30 rokov )
branokral
modelár

Príspevkov: 39

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 25. 1. 2017 o 09:43 | odkaz na príspevok
ahojte...ak môžem k tej stabilizácii....mám (okrem iných) dve losiny XXL2....výkon ohromný.....taktiež stabilizácia, ktorej intezita sa dá regulovať cez dialkové ovládanie potenciometrom....čiže od nuly až po totálnu kontrolu vozidla.....vyrovnáva pri šmyku v zátačkách, drží stopu... ....pri vypnutej ide auto v momente do šmyku...taktiež na zadné.....na drift ideálne, ale na rýchle jazdenie po ceste stabilizácia - výborná vec... a keď ide takmer 90km/h a vidím ako sa nafúúknu pneu, tak bez tej stabilky by som ho hneď rozbil....čo sa aj viackrát stalo...servis poriadne drahý.....takže z mojej strany veľke plus pre auta so stabilizáciou....môj názor....prajem šťastné kilometre .. Braňo

video: http://www.astramodel.cz/cz/katalog/losi/losi-lst-xxl2-e-4wd-monster-truck-1-8-bl-avc-rtr-p38858.html
Bydlisko: Nemšová ( 41 rokov )
  • Odpovedať
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodná stránka
  • 50 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 22 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelov
  • 33 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galérie
  • 5 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazár
  • 31 inzerátov za posledných 24 hodín.
Podujatia
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: tercho,