Používateľské meno

Heslo

RC PORTAL

autor správa
Brano
team RCPortál

Príspevkov: 3266

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 6. 11. 2011 o 02:06 | odkaz na príspevok
Na tento portál dohliada vedenie portálu a platia tu nižšie uvedené pravidlá, ktoré treba rešpektovať.
Porušenie pravidiel môže mať za následok odstránenie príspevku, zablokovanie účtu, zablokovanie IP adresy či rozsah IP adries.

Ak príspevok nezodpovedá pravidlám, vedenie si dopredu vyhradzuje právo na akúkoľvek zmenu vašeho príspevku bez upozornenia.

Registrácia
- Svojou registráciou potvrdzujete, že budete konať podľa všetkých existujúcich pravidiel a platných zákonov
- Členstvo na tomto portáli je bezplatné. Preto námietky na členstvo, alebo pravidlá budú ignorované.
- Každý užívateľ môže mať len jeden účet, viacnásobná registrácia a využívanie viacerých účtov bude mať za následok vylúčenie.
- Užívateľské mená zameniteľné s účtami majiteľov (Braňo, Štefan) sú zakázane, taktiež mená, ktoré obsahujú slová ako "RCPortal" alebo "Admin"
- Pokiaľ chcete zmeniť svoj názov účtu (nick), napíšte administrátorovi.

Užívatelia
- Každý člen je povinný sledovať a brať na vedomie informácie v tejto kategórií a má povinnosť prečítať si a dodržiavať pravidlá. V prípade porušovania pravidiel bude užívateľ vylúčený na určitý čas – poprípade natrvalo.
- Konto je možné zmazať iba s nulovým počtom príspevkov, inak je možná len deaktivácia konta.
- Zakázané je akékoľvek urážanie, osočovanie, rasistické narážky, rasistické a vulgárne vyjadrovanie, vtipkovanie s tematikou postihnutia, sexuálnej orientácie, náboženstva alebo rasovej diskriminácie, ďalej hanobenie národa, rasy alebo etnickej skupiny a akákoľvek národná, rasová alebo náboženská nenávisť, ktorá predstavuje podnecovanie k diskriminácií, nepriateľstvu alebo násiliu, musí byť zakázaná zákonom a bude znamenať vylúčenie.

Vedenie fóra
- Obviňovanie administrátorov, moderátorov, alebo užívateľov bez dôkazov bude znamenať vylúčenie.
- Neoprávnené výhrady k práci vedeniu portálu budú ignorované a odstránené.
- O zamykaní a mazaní tém rozhoduje vedenie.

Prispievanie do fóra
- Skôr ako položíte otázku, použite vyhľadávanie.
- Ak ste nič nenašli a idete zakladať tému, tak použite vhodný predmet.
- Témy, ktoré založíte pomenúvajte čo najpresnejšie, urýchlite tým aj odpoveď na ne. Témy typu "Help", "Pomoc" a pod. budú premenované, presunuté do koša, alebo zmazané. Témy nezakladajte duplicitne vo viacerých kategóriách.
- V texte správy sa pokúste stručne opísať problém, píšte spisovne (napr. nepoužívajte w namiesto v, dávajte si pozor na y/i, rozlišujte veľké a malé písmená a snažte sa používať interpunkčné znamienka).
- Predtým než pošlete správu dôkladne si ju prehliadnite a až potom odošlite. Pomôže to predísť k zbytočným konfliktom, urážkam a pod.
- Opakované písanie tej istej správy aj po jej zmazaní niekým z vedenia fóra bude považované za porušenie pravidiel fóra. Nepíšte viac príspevkov pod sebou, ale využite možnosť úpravy.
- Nové témy podľa možností vkladajte do správnych kategórii. Pokiaľ téma nebude vo vhodnej kategórií, bude bez upozornenia presunutá do správnej kategórie, do koša, alebo bude zmazaná. Ak sa bude situácia u daného užívateľa opakovať, môže byť jeho účet zablokovaný.
- Oficiálnymi jazykmi fóra sú slovenčina a čeština, v odôvodnených prípadoch je tolerovaná angličtina (prípadne iný svetový jazyk).
- Príspevky píšte iba v týchto jazykoch, príspevok v inom jazyku bude zmazaný.
- Nedivte sa, ak vám nik neodpovedá na váš problém, ktorý je položený nezrozumiteľne a nepresne. Snažte sa svoj problém presne, jasne a stručne popísať.
- Písanie príspevku, či jeho časti so zapnutým CAPS-LOCKom znamená krik. U nás na portáli sa nekričí.
- Pokiaľ váš príspevok toto pravidlo poruší, môže byť zamknutý a váš problém ignorovaný.

Súkromné správy
- Súkromné správy neodporúčame využívať na zasielanie osobných údajov, citlivých informácií, reklamy a pod.
- Súkromné správy neslúžia ako náhrada za e-mail a nezaručujeme 100% dostupnosť a obnovu v prípade výpadku.
- Súkromné správy nie sú šifrované a má k nim prevádzkovateľ (administrátor) prístup. Pre bezpečnú komunikáciu používajte e-mail či telefón.

Bazár
- Je zakázané využívať bazár na hromadný predaj.
- Je zakázané využívať bazár ako priestor na propágaciu vašich služieb
- RC Portál poskytuje ako formu komunikácie iba súkromné správy a e-mailový formulár. Váš registračný email nebude zverejnený. Ak chcete byť kontaktovaný inak, je potrebné kontaktné údaje zadať do textu.
- Vedenie RC Portálu nezodpovedá za predaj v bazáre.

Ostatné
- Propagácia webových stránok s podobným, ale aj iným zameraním je zakázaná okrem profilu v kolónke WWW stránka. Toto sa netýka uvádzania odkazov v bežnej diskusii, kde má daný odkaz informačnú hodnotu. Ak sa bude jednať o evidentné zviditeľnenie vašich, alebo cudzích stránok, bude to brané ako reklama a vyhradzujeme si právo takéto príspevky zmazať.
- Prosím berte ohľad na autorské práva. Akékoľvek zmienky, náznaky a žiadosti o warez budú bez upozornenia zmazané a účet zablokovaný.
- Tým pádom sa zakazuje prispievanie odkazov na stránky s nelegálnym obsahom (warez), porno stránky a ostatné ktoré porušujú zákony.
- Nezaručuje pravdivosť informácií, každý príspevok je vyjadrením osobného názoru jeho autora a prevádzkovateľ zaň nenesie žiadnu zodpovednosť, nevyjadrujú názor majiteľa stránky. Za obsah príspevku zodpovedá autor daného príspevku. Pokiaľ príspevok porušuje niektoré z pravidiel, bude upravený, poprípade odstránený niekým z vedenia fóra.
- Odoslaním príspevku vyjadrujete svoj súhlas s týmito pravidlami a taktiež súhlasíte s prípadným skrátením a úpravou textu v prípade porušovania týchto pravidiel. Súčasne autor príspevku súhlasí s využitím jeho autorského diela majiteľom portálu bez nároku na odmenu. Zaslaný príspevok sa stáva majetkom portálu.
- Všetky príspevky alebo témy, ktoré nebudú v súlade s týmito pravidlami si vyhradzujeme právo zamknúť, presunúť, rozdeliť, spojiť alebo zmazať bez upozornenia a udania dôvodu.
- Všetky texty na tejto stránke majú iba informačný charakter a prevádzkovateľ portálu nezodpovedá za ich pravdivosť a obsah. Príspevky sú publikované ihneď po ich zaslaní do systému, prevádzkovateľ ich neschvaľuje a ani neautorizuje a teda nemôže ovplyvniť ich obsah. Vyhradzujeme si právo zamknúť, presunúť, rozdeliť, spojiť alebo zmazať ľubovoľný príspevok.
- Pokiaľ si myslíte, že nejaký príspevok porušuje platné zákony, pošlite nám prosím e-mail (alebo nás kontaktujte iným spôsobom) a zaistíme nápravu, obvykle vymazaním takého príspevku či celej témy.
Bydlisko: Brno ( 33 rokov )
  • Odpovedať
Téma je zamknutá. Nemôžete pridať príspevok.
Úvodná stránka
  • 160 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelov
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galérie
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazár
  • 2 inzerátov za posledných 24 hodín.
Podujatia
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: