Používateľské meno

Heslo

RC PORTAL

autor správa
Thinky
modelár

Príspevkov: 1008

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 13. 7. 2017 o 19:10 | odkaz na príspevok
neverim tomu ze bez googlenia a pytania ostatnych ludi osadis dosku a lietas krasne cistucko.. to by musel mat taky setup na aky je to prioritne urcene aby to slapalo na 100% alebo nie?
Bydlisko: Martin ( 36 rokov )
neclovek
modelár

Príspevkov: 942

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 13. 7. 2017 o 19:19 | odkaz na príspevok
Už som písal čo všetko je treba. Pokiaľ používaš ten ich 4in1 regel tak jediné opatrenie je nepinovať to ale nakáblovať. V ostatných prípadoch to osadíš bez nejakých zvláštnych woodoo opatrení, len si treba dať pozor aby si tie gumáky nestlačil matkou ináč zrušíš celý soft mount, ale to snáď každému logicky dojde. Toť vše.
Ak to stihnem (asi nie), tak dnes si plánujem postaviť rozbíjací crash stroj, strčím tam tú dosku s transplantovaným procesorom a natočím ti celý setup proces až po hover.
Bydlisko: Bratislava ( 27 rokov )
Thinky
modelár

Príspevkov: 1008

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 13. 7. 2017 o 20:02 | odkaz na príspevok
tak je dobre potom ..nie po hover natoc mi HD video ako to lieta
Bydlisko: Martin ( 36 rokov )
neclovek
modelár

Príspevkov: 942

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 13. 7. 2017 o 20:37 | odkaz na príspevok
Ten rám na ktorý to idem stavať nemá anilen top plate, nie ešte schopnosť nosiť HD cam Ale keď mi dojde TPU z hobbykingu a vytlačím si vrch na flyfisha s HD cam mountom, tak konečne začnem používať tú runcam 3 čo mi stojí na stole.
Bydlisko: Bratislava ( 27 rokov )
Norberto
modelár

Príspevkov: 228

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 13. 7. 2017 o 20:39 | odkaz na príspevok
Neide o to ako je to komplikovane ponapájať či napajkovat, naprogramovať alebo spraviť soft mount ale o to či to potom ide spustiť. Žiaľ mne sa to nepodarilo ale určite to nie je moja neschopnosť, skúsenosti s rc modelmi mám až až. Problém je keď ti príde súčiastka a je vadná to je to čo ma štve.
Bydlisko: Nová Zámky ( 54 rokov )
Thinky
modelár

Príspevkov: 1008

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 13. 7. 2017 o 21:57 | odkaz na príspevok
norberto ved ale to je normalna bezna vec ze ti pride vadna suciastka.. vsak chytim napisem predajcovi nefunguje to posli mi druhu a vybavene
Bydlisko: Martin ( 36 rokov )
JurajD
modelár

Príspevkov: 868

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 13. 7. 2017 o 22:16 | odkaz na príspevok
Pani, idem si pytat rady
planujem upgrade, skalopevne som bol rozhodnuty pre Kiss FC, ale tato diskusia ma akosi zneistela, 25Eur vsak nieje nijak likvidacna suma na otestovanie, tak to predsa len skusim

regle budem menit za Racerstar 30A
https://www.banggood.com/Racerstar-RS30A-V2-30A-Blheli_S-ESC-OPTO-2-4S-Support-Oneshot42-Multishot-for-FPV-Racer-p-1072073.html

potrebujem poradit pri vybere motorov.

horuci kandidat je BH Returner R4
https://www.banggood.com/4X-BrotherHobby-Returner-R4-2206-2300KV-FPV-Racing-Brushless-Motor-for-FPV-Multicopters-p-1141582.html

zaujima ma, ci sa oplati priplatit 20E navyse oproti Emax RS2205S, ci ten rozdiel je fakt tak velky alebo vysmiaty budem aj s Emaxami
https://www.banggood.com/4x-Emax-RS2205S-2300KV-Racing-Edition-Brushess-Motor-CW-CCW-for-FPV-Racing-p-1106170.html

potom som este pokukoval na DYS Fire a Storm
https://www.banggood.com/DYS-Storm-2207-2300KV-2500KV-3000KV-3-4S-Brushless-Motor-for-Racing-Drone-p-1131897.html

https://www.banggood.com/DYS-Fire-2206-2100KV-2300KV-2600KV-2-4S-Brushless-Motor-For-200-210-220-280-FPV-Racing-Frame-p-1091707.html

pripadne nejaka rozumnejsia alternativa?
Bydlisko: Bratislava
Thinky
modelár

Príspevkov: 1008

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 13. 7. 2017 o 22:20 | odkaz na príspevok
za mna bud returner R4 alebo F40 III ale kedze mam F40 III tak sa priklanam viac k nim
Bydlisko: Martin ( 36 rokov )
JurajD
modelár

Príspevkov: 868

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 13. 7. 2017 o 22:46 | odkaz na príspevok
Je tam az tak velky rozdiel oproti Emaxom 2205S ze sa oplati priplatit viac nez 20€ ?
Za ten cenovy rozdiel mam piaty Emax napr... pripadne skoro styri nahradne rotory
Bydlisko: Bratislava
snail.fpv
modelár

Príspevkov: 300

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 13. 7. 2017 o 22:57 | odkaz na príspevok
ak par dni pockas tak ti mozem dat feedback aj na armattan oomph velvet motory. idem stavat komplet build (KissFC, Kiss regle) a zvazoval som aj F40III ale povedal som si ze sak to lieta Thinky tak skusim nieco ine nech mame vsetci prehlad :p BH R4 mam a su to skvele motory, zatial asi jedny z najlepsich co som mal.. znesu toho fakt ze vela.. T-motory mam momentalne F40II ale trosku som sklamany.. dost rychlo sa rozklepali.. na R4 som sa prakticky ucil a podla toho aj dostali ale povedal by som ze su v lepsom stave ako tie f40II co mam momentalne na quade ani nie mesiac..
Bydlisko: Levice ( 35 rokov )
JurajD
modelár

Príspevkov: 868

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 13. 7. 2017 o 23:04 | odkaz na príspevok
Urcite pockam, cakam kym HK naskladni Kiss v EU sklade, za tu cenu sa opalti pockat.
Bydlisko: Bratislava
snail.fpv
modelár

Príspevkov: 300

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 13. 7. 2017 o 23:20 | odkaz na príspevok
uz som ti chcel pisat ze ved flyduino ich maju skladom ale v tom som zbadal tu cenu HK kua dobry rozdiel ale ja som zas nedockavy frame a motory mi idu z UK (momentalne v Linzi v AT) a ja len rozmyslam ze ako sa k nim dostanem uz zajtra aby som mohol cez vikend stavat a nemusel cakat do pondelka kedy mam expected delivery :/ nemate niekto skusenost s odberom DHL express zasielky este v depe den pred planovanym dorucenim?
Bydlisko: Levice ( 35 rokov )
JurajD
modelár

Príspevkov: 868

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 13. 7. 2017 o 23:24 | odkaz na príspevok
Ved toto 25€ je hriech nekupit
S tym prevzatim moze byt problem, im to musi prejst celou procedurou aby sa "nepretrhla nit" jedine ze by to uz bolo oznacene na finalne dorucenie, vtedy je moznost zavolat a prist osobne. Za telefonat ale nic nedas
Bydlisko: Bratislava
airacutie
modelár

Príspevkov: 266

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 14. 7. 2017 o 08:12 | odkaz na príspevok
Ja by som 2205 motory uz nekupoval. Dnes sa lieta 2306, nieje to o tolko tazsie a vykon je o dost vecsi. Inak preco R4 a nie nove R5? Ja som skor nad nimi rozmyslal, su dost lahke, oficialna podpora 5S, akurat ten holy spodok ma troxu odradza. A potom samo F40 III, tie budu na freestyle tiez ok.
Bydlisko: Bratislava ( 43 rokov )
snail.fpv
modelár

Príspevkov: 300

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 14. 7. 2017 o 09:10 | odkaz na príspevok
JurajD - zajtra ti uz vecer snad budem vediet povedat DHL parada, dal sa s nimi dohodnut osobny odber u nich na letisku takze dnes vecer zacinam stavat

Edit: DHL kkti... udajne to nestihli zastavit a ja mozem teraz cakat kym to bude 3 dni stat v kamione (cely den v BA dnes a potom do pondelka rana v ZV) a nasledne cakat kym to zo ZV pride do LV... express shipping jak svina...
Bydlisko: Levice ( 35 rokov )
  • Odpovedať
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodná stránka
  • 187 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelov
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galérie
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazár
  • 10 inzerátov za posledných 24 hodín.
Podujatia
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: