Používateľské meno

Heslo

RC PORTAL

autor správa
poison
modelár

Príspevkov: 3389

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 17. 7. 2017 o 17:22 | odkaz na príspevok
Bez problemov dshot 600 racestar regle neclovek nezavadzaj tu ludi.

Radsej ukaz ako leti ten tvoj zazrak rovno nad zemou plny kotol. Lebo sa tomu vyhybas isto Ti to trasie ako pitcha a nie si schopny namontovat hd kameru a natocit jednoduchu vec namiesto toho tu osieras kiss furt.
Bydlisko: Madunice ( 46 rokov )
JurajD
modelár

Príspevkov: 868

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 17. 7. 2017 o 17:34 | odkaz na príspevok
Jj tie mam v plane kupit, sice mam aj teraz ale "lite" verziu, planujem vymenit za "V2"
Teda cakam ci HK naskladni Emax RS2205S v EU sklade, ak ano tak vezmem odtial rovno aj s kiss reglami, nejake dobre ceny maju. Ak nie tak berem vsetko z BG ale racerstar regle. Platit v HK 10€ len postu za veci v hodnote 65€ sa mi nechce
Bydlisko: Bratislava
poison
modelár

Príspevkov: 3389

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 17. 7. 2017 o 17:51 | odkaz na príspevok
Ja som mal aj v2 aj lite mam teraz rozdiel som nepoznal.
Bydlisko: Madunice ( 46 rokov )
Thinky
modelár

Príspevkov: 1008

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 17. 7. 2017 o 17:56 | odkaz na príspevok
neclovek ok natocim ti ako to lieta s default pidmi.. a potom s vyladenymi a kiss fc nepotrebuje kiss esc on lieta presne tak isto aj s hocijakymi inymi reglami
ALE AJ OD TEBA CHCEM TAKE ISTE VIDEO V HD!!!
Bydlisko: Martin ( 36 rokov )
neclovek
modelár

Príspevkov: 942

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 17. 7. 2017 o 18:19 | odkaz na príspevok
Thinky: Okay, som zvedavý, škoda že nám to v tom Trenčíne nevydalo, aj ja som si chcel skúsiť tvoju masinu inak ak chceš môžem ti požičať jeden revolt, keď som rozlámal crashstroj tak v ňom už revolt netreba

poison:
Radsej ukaz ako leti ten tvoj zazrak rovno nad zemou plny kotol. Lebo sa tomu vyhybas isto Ti to trasie ako pitcha a nie si schopny namontovat hd kameru a natocit jednoduchu vec namiesto toho tu osieras kiss furt.

Nagoogli si geprc flyfish. Keď mi ukážeš ako na to dokážem rozumne namontovať HD cam tak hneď ti to natočím
Kde osieram kiss? Ja sa tu len s thinkym pošťuchujem nikde nepíšem že by kiss bol zlý
Mal si dôjsť do Trenčína na race a mohol si sledovať mňa, Peťa aj Ľuba a videl by si ako to "traise" tebe už sa o full throttle osciláciach asi aj sníva podľa mna akože môžem ti povedať že sa dosť nahovno v rýchlosti triafajú bránky keď sa ti vytriasa mašina, tak z toho si skus nejako vyvodiť záver že či sa mi mašina trasie či nie
Bydlisko: Bratislava ( 27 rokov )
Thinky
modelár

Príspevkov: 1008

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 17. 7. 2017 o 18:59 | odkaz na príspevok
no mozes mi ho poziciat ja budem len rad vyskusam a poslem ti ho nazad


odkaz na Youtube


T-Motor F80 2500kv, 2 x 5S baterky do serie cize 10S , 290km/h tak to uz su slusne cisla
Bydlisko: Martin ( 36 rokov )
JurajD
modelár

Príspevkov: 868

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 17. 7. 2017 o 20:27 | odkaz na príspevok
poison:
Ja som mal aj v2 aj lite mam teraz rozdiel som nepoznal.


Vyborne, regle skrtam z nakupneho zoznamu

Kurna, furt mi vrtaju v hlave tie biele Emaxy, v podstate si ich pochvaluju ludia, ze maju brutalny tah, ale na druhej strane su zruti baterii a trosku neohrabane v nizsich otackach. Ale akonahle tomu clovek trosku prikuri tak tahaju krasne
Bydlisko: Bratislava
Hronecml
modelár

Príspevkov: 95

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 18. 7. 2017 o 09:03 | odkaz na príspevok
Marek Neclovek....
Tuším na thingiverse.com som niečo videl ale to bolo už komplet nový kryt aj s držiakom alebo potom ešte runcam Split je riešenie... Na tu sa ja chystám do krakena

No ľúbo bol so mnou v skupine a jemu to teda na sto percent netriaslo ani nič take
Bydlisko: Detva ( 37 rokov )
neclovek
modelár

Príspevkov: 942

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 18. 7. 2017 o 09:32 | odkaz na príspevok
Áno, ten pod na thingyverse mi ten týpek upravil potom ako som ho o to poprosil, pôvodne mal totiž len verziu pre staré gopro a ja som potreboval verziu pre session. Dnes ráno došiel materiál z hobbykingu, ale pre zmenu zase kolega čo vie obsluhovať tú tlačiareň šiel na 2 týždne na dovolenku Tak sa idem skúsiť nejako vzdelávať a hneď ako sa naučím to doladiť (aktuálne tlačí príliš široké vrstvy), tak si ten pod vytlačím.
Bydlisko: Bratislava ( 27 rokov )
Geli
modelár

Príspevkov: 151

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 18. 7. 2017 o 11:57 | odkaz na príspevok
Chlapi,ked sa mi po pripojeni USB kabla do riadiacej jednotky nerozsvieti na nej žiadna LED,tak je asi odpálená,že?Na prijimači svieti,ale s PC to nespojim.Včera som do nej dal nový software,ale vypisalo mi verziu 0.0.0. a začalo blbnuť USB spojenie.Vie niekto poradiť?
Bydlisko: Komárno ( 53 rokov )
Norberto
modelár

Príspevkov: 228

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 18. 7. 2017 o 12:36 | odkaz na príspevok
Thinky:
najvyssi cas spravit upgrade HD kamery

KAMERA to nie je, robil to jeden motor dnes umrel zdalo sa mi že to lieta divne
Bydlisko: Nová Zámky ( 54 rokov )
JurajD
modelár

Príspevkov: 868

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 18. 7. 2017 o 20:11 | odkaz na príspevok
Pani, HK naskladnilv EU Kiss FC za 25€ ak zvazujete kupu
Bydlisko: Bratislava
neclovek
modelár

Príspevkov: 942

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 18. 7. 2017 o 21:49 | odkaz na príspevok
No po tom, čím som si s Radom prešiel kým mu to začalo chodiť už kúpu nezvažujem Iba že by to lietalo fakt kráľovsky


Geli:
Chlapi,ked sa mi po pripojeni USB kabla do riadiacej jednotky nerozsvieti na nej žiadna LED,tak je asi odpálená,že?Na prijimači svieti,ale s PC to nespojim.Včera som do nej dal nový software,ale vypisalo mi verziu 0.0.0. a začalo blbnuť USB spojenie.Vie niekto poradiť?


Aký FC? Skúšal si iný PC? Iný kábel? Keď pripojíš FC v DFU stále nič?
Bydlisko: Bratislava ( 27 rokov )
JurajD
modelár

Príspevkov: 868

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 18. 7. 2017 o 22:50 | odkaz na príspevok
Osobnu skusenost ti poviem ked dorazi
Ale co som pozeral/cital tak vraj jednoduchsie to uz ani nemoze byt

No tak som doluskal motory a nakoniec sa rozhodol a objednal F40 III, regle som sa rozhodol nemenit
Bydlisko: Bratislava
snail.fpv
modelár

Príspevkov: 300

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 19. 7. 2017 o 00:13 | odkaz na príspevok
No, aby som teda dal nejaky report z mojho KISS pocinu.

Podakovanie
Tymto verejne dakujem Thinkymu a necloveku za skvelu moralno technicku podporu pocas celeho buildu. Bez vas by som to rozhodne nedokazal v takom kratkom case - pravdepodobne by som to vzdal uz pri... ale to uz predbieham.. citajte... sorry za long post..

TLDR: Lieta to super, setup bol trochu peklo, FC prislo poskodene - opravil som, poslali mi aj nove.

Long story long:
Na uvod - zostava:
Ram - Armattan Chameleon, motory Armattan Oomph Velvet 2206/2300kv, FC (kiss 1,3beta FW) regle KISS 24A (110g_RC11 FW), XSR, UnifyPRO HV a Runcam Swift 2, ktor pojde prec - je to shit kamera, arrow 2 ani 3 som tam nevpratal - frame ma svoje default cam mount prisposobeny na runcamy, foxeere su troska tucnejsie a nevlezu bez upravy, slo by to ale mal som swifta a nechcel som krajat novy frame, aj ked len taky gumeny sar



Začalo to okolo 14:00 poobede, poskladal som frame pripominajuci japonsky hlavolam, napocudovanie celkom uspesne, vytocil sa prvy krat kvoli tej kamere ze tam foxeera nevleze bez toho aby som musel vykrajovat z tych softmountovych gumiciek ktore zaroven sluzia na nastavovanie uhla kamery. ok, mal som nastastie swifta (fakt netusim ako moze niekto s tym hnojom lietat, zapad slnka je pre tu kameru ciste peklo, lepsie to zvladaju mam pocit ze aj 15 eurove klony z BG)

medzitym rychle polietanie (na RF morke mi skapal bud motor alebo esc - reyam crashquad som rozbil VTX - o to vacsia motivacia dokoncit tento build)

22:00 ok podme dalej, motory, regle, pdb, bla bla bla klasicka pesnicka po pripojeni reglov na PDB som ich testol, blikli fasa vsetko spokojnost.. (podstatna vec pre dalsiu cast pribehu)

FC - troska tesne, idea pozdlznych padov na pripojenie reglov fasa len to bol nezvyk, zdalo sa mi ze tam mam strasne vela kablov (sposobene pritomnostou telemetrie z reglov) pady na ostatne veci ako OSD (RX TX), smartaudio (RX3), buzzer na moj vkus troska male ale budiz..

00:40 nastal moment pravdy, prvy test, zatial bez OSD, VTX a RX - ESC4 nic.. ticho, zrychlil sa mi tep, kukam hladam skusa... nejde.. odpojim ho od FC, ide... zmenil som v GUI quad na hexa, hodil regel na pwm5, ide.. kukam hladam a co nevidim (nevidime.. v tomto momente sa pridava prvy remote support engineer na dialku - neclovek) poskodeny tranzistor na PWM4



zacal som preklinat cely svet ze som si to privolal ked som povedal ze dufam ze nebudem mat taku smolu jak Noro a bolo to tu.. podporeny neclovekom som ot pofotil, natocil video a poslal do flyduina (uznane nove FC je uz na ceste) a pustil som sa do reworku poskodeny tranzistor do prec, prehodit dobry z pwm6 na 4 a hla, regel bezi povedal som si ze ked uz som zvladol toto zvladnem cokolvek, stavba pokracuje..



nahodil som VTX (z pigtailu treba ucvaknut jednu dierku aby sa to voslo do pripraveneho miesta a z druhej strany som tam praskol perovku podlozku z nejakeho BG pigtailu a dotiahol antenou.. drzi to jak privarene a nemam obavu ze sa mi antena povoli..) RX. a zistil som ze na tomto FW smartaudio nepobezi.. kedze boli skoro 4 hodiny rano nechal som to na neskor..

10:00
v tomto momente bol FC FW 1.2 a stary aj na regloch. potreboval som to flashnut na 1.3 aby sa dali softverovo reversnut propy aj regle.. nastastie som ako prve flashol cez stare GUI regle.. flashovanie FC prislo na rad ako druhe...
KTO SI VO FLYDUINE MYSLEL ZE JE TO BOOT TLACIDLO DOBRY NAPAD?????
akoze uz aj BF to ma normalnejsie vymyslene.. nechapem preco dali prec tie boot pady.. ale ok.. povedal som si ze mvp idem na to.. (v tomto momente sa pridava dalsie remote engineer - Thinky) po pokusoch s drivermi, nefungujucom flashovani ce GUI (doteraz sa to gui nespamatalo / zevraj po pripojeni dosky v boot rezime ponukne same moznost flashnut FW - mne sa toto nepodarilo - flashol som to podla navodu na kiss webe cez DfuSeDemo po neviem kolkatom pokuse kedy mi konecne nacitalo STM Bootloader drivre - uz som si myslel ze ten button pretlacim )

cca 13:00 doska flashnuta, regle flashnute, davaj OSD (kupil som z flyduina minim s ich preflashed FW) nahodil som a po par hodinach neuspechov dostat sa do manu som zistil ze to je jedna z prvych verzii co menu nema /treba striahnut z rcg/, pre tych ktory by sa nahodou trapili ako ja... lua script po hodeni do spravneho foldra /scipts/telemetry.... po tolkej frustracii som si neuvedomil ze len v /scripts/ to asi nepobezi a frustracia sa len stupnovala..

poskladal som, nahodil propy, obyvackovy hover test.. sampanske, konfety, sushi z tela nahych modeliek ruskej agentury, kokain, kaviar ono to LETI



cely nedockavy 16:00 na tehelni, doladit raty a podme maiden... nesklamala.. po takejto strastiplnej ceste som sa dockal sladkej odmeny.. aj na default PIDoch to letelo krasne (aj na vraj u niekoho divnom 1.3 FW) troska som to poladil, co to aj natocil (video nejake postriham hned ako dopisem tento sloh.. a pridam ho sem)

Ako clovek co posledny cca mesiac (asi) lietal len RF musim povedat ze je to locknute v podstate rovnako.. RF mam na morke ktora je o dost lahsia a je to cisto quad na branky (hoc nepohrdne ani freestylom, nemam na nej vsak momentalne ako vozit gopro). KISS na Chameleone je cistokrvny freestyle setup takze zas by sme porovnavali hrusky s jablkami.. takze aby bolo porovnanie ferove rozhodol som sa postavit KISS build do Morky co mam na ceste a kazdu chvilu by mal dorazit aj revolt-bolt kombo ktore pojde do Martana jakoz to zastupca freestylu. a potom sa uvidi aky je to rozdiel na brankach a len tak v lufte... a potom k tomu pridame BF 3.2 (supiik ho dnes mal a chvalil)

Pravdupovediac som mal asi 4 krat pocas setupu chut to cele hodit z okna ale odhodlanie skusit aj tento FC ma drzalo pri tom.. neclovek by vam vedel rozpravat o tom ako som na cely kiss nadaval ale vysledok bol nakoniec nastastie pozitivny a o to v konecnom dosledku ide. popri celom builde som sa naucil zas kopec novych veci, zvladol svom prvy SMD rework job, a nakoniec mam krasny a dobre lietajuci quad.

moj zaver, je jedno aky mate FW - lietaju vsetky, RF aj KISS vyborne, BF 3.1.7. u mna za nimi na druhom mieste (vraj ide locknut vysokymi Pckami a Dckami ale len na noise free builde - ja som BF nebol schopny dat do takeho stavu aby bol porovnatelny s RF a KISS ani s FC softmountom a motormi na silikonovych padoch pod motormi aj pod srobami...nemozem si odpustit moje oblubene automobilove prirovnanie, BF mi pride ako predokolka - treba to do tej zakruty tlacit.. RF to je ciste sport quattro rally B skupina - kam ho namieris tam ide jak hladny pes za masom, navyse s uzasnou kontrolou kedykolvek pocas akehokolvek manevru, KISS mi pride ako luxusny sportak, pohodlne komfortne rychle, stabilne a presne - presne to co clovek potrebuje na krasny gopro freestyle zaznam.. (velmi sa tesim na porovnanie RF na freestyle a KISS na race)
Bydlisko: Levice ( 35 rokov )
  • Odpovedať
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodná stránka
  • 156 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelov
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galérie
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazár
  • 10 inzerátov za posledných 24 hodín.
Podujatia
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: