Používateľské meno

Heslo

RC PORTAL

autor správa
JurajD
modelár

Príspevkov: 868

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 6. 9. 2017 o 15:02 | odkaz na príspevok
ja som skor myslel cestu a premavku
ludia su OK, v rusovciach lietam aj ked tam tri skupinky policajtov vencia psov a problem nikdy nebol.
Nelietam nad hlavami a ak nahodou prechadzaju okolo ked som hore tak s tym odletim mimo kym neprejdu
Bydlisko: Bratislava
andrej11
modelár

Príspevkov: 269

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 7. 9. 2017 o 15:46 | odkaz na príspevok
JurajD: v rusovciach po mne vybehol vlciak len tak "zadarmo" a nemal som nastastie okuliare na gebuli. Treba tam davat pozor. A co tam vlastne lietas ked tam je iba rovina?
Bydlisko: Bratislava ( 42 rokov )
JurajD
modelár

Príspevkov: 868

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 7. 9. 2017 o 16:05 | odkaz na príspevok
ved toto, zacal som chodit za EU, co mi vadi ze neda sa lietat "z auta", teda prist zaparkovat otvorit kufor a lietat, treba sa prejst trochen peso
ja inak potrebujem rovinu, inak moc opravujem

casovo mi to vychadza len rano pred pracou a rusovce mam relativne dostupne bez zacpy. Cez prazdniny som zvykol vybehnut aj do Vajnor
Bydlisko: Bratislava
noske
modelár

Príspevkov: 56

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 7. 9. 2017 o 22:09 | odkaz na príspevok
zacina byt vecer dost zima na ruky
jeeff
modelár

Príspevkov: 372

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 8. 9. 2017 o 07:02 | odkaz na príspevok
Ruky nie su problem, horsia je ta tma
Bydlisko: Senec
JurajD
modelár

Príspevkov: 868

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 8. 9. 2017 o 10:15 | odkaz na príspevok
Andrej: no po mne dnes vybehol za EU pitbul, teda nie po mne ale po koptere. Strasne sa snou chcel hrat. Kurna si lietam a zrazu ku mne dobehlo nieco velke. Som sa vratil s kopterou nad seba zlozil okuliare a okolo beha pes ktory ju nahana vo vzduchu. Som musel visiet a dufat ze vydrzi baterka kym sa ho majitelke nepodarilo chytit. Pes bol v pohode, akurat som sa bal aby mu to neublizilo keby nahodou dosla stava a vrtule by ho sekli po pysku


som sa rozhodol ze vymenim ESC, toto sa neda nekupit, cena 6Eur je neodolatelna
https://www.banggood.com/Anniversary-Special-Edition-Racerstar-Tattoo-30A-BLheli_32-ST-2-4S-RaceSpec-ESC-DShot1200-p-1181811.html
Bydlisko: Bratislava
poison
modelár

Príspevkov: 3389

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 9. 9. 2017 o 00:02 | odkaz na príspevok
Ja ich mam som spokojny uplne bez problemov.
Bydlisko: Madunice ( 46 rokov )
JurajD
modelár

Príspevkov: 868

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 9. 9. 2017 o 00:42 | odkaz na príspevok
Aj si ich nejak riesil cez Blheli? Alebo len zapojil tak ako prisli?
Trosku ma trapi ze cez KISS sa neda spravit pass trough na blheli tak sa spolieham ze budu naladene vsetky rovnako
Bydlisko: Bratislava
poison
modelár

Príspevkov: 3389

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 9. 9. 2017 o 13:01 | odkaz na príspevok
Jasne ved ich naletujem a potom pozeram posledny firmware ci je v nich a minimalne smer tocenia motorov poprehadzujem. Konkretne u tychto som z default pwm pre motory bolo 24kHz dal na 48kHz motory idu o poznanie hladsie. Lietal som racerstar regle 20A V2 aj lite. Tieto su vybornym pokracovanim blheli32 lietam na nich dshot 1200. Musis vsak dat betaflight 3.2.0 min tam je podpora pre blheli suite 32

Preco by som kupoval kiss regle? Je na to rozumny dôvod? Pytam sa seriozne ma to zaujima. Prudovy senzor mam.
Bydlisko: Madunice ( 46 rokov )
JurajD
modelár

Príspevkov: 868

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 9. 9. 2017 o 13:13 | odkaz na príspevok
Nemyslel som KISS regle, ale ja mam KISS fc a cez neho nepripojim blheli sw na regle ani ked tam nahram BF, tak bud sa budem spoliehat ze maju jeden z poslednych FW alebo ich najprv popripajam cez stary SPF3 aby som spravil update az potom finalne koptery, len do tohto sa mi moc nechce...
Rotaciu neriesim, tam otocim kable.
Bydlisko: Bratislava
poison
modelár

Príspevkov: 3389

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 9. 9. 2017 o 20:01 | odkaz na príspevok
Tiez som to tak robil. Donedavna som lietal tiez kissfc hned ako prisli regle treba skontrolovat firmware. Pri tychto bol vo vsetkych najnovsi firmware ale v tych predtym bol v troch najnovsi a v jednom starsi. Nikdy nevies co tam cinan nahral treba mat istotu. Takze ja som pri kissfc vzdy skontroloval firmware pripadne updatol bud cez staru dosku napr. Sp3 alebo cez arduino nano potom naletoval na koptu a smery som pri kissfc riesil tiez prehodenim kablov. Potom uz len lietat.

Lepsie skontrolovat firmware este kym su regle vonku ako potom riesit problem.
Bydlisko: Madunice ( 46 rokov )
JiriF
modelár

Príspevkov: 184

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 9. 9. 2017 o 20:13 | odkaz na príspevok
Nebude jednoduchsie do kiss nahrat betaflight, porobit udrzbu na regloch a nahrat s5 kiss firmware ?
Bydlisko: Hlohovec ( 50 rokov )
-mio-
modelár

Príspevkov: 292

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 9. 9. 2017 o 21:21 | odkaz na príspevok
Nie, lebo ten passthrough na kiss fc nefunguje z hardverovych dovodov. Nahrat tam BF ti nepomoze.
Bydlisko: Bratislava ( 44 rokov )
JurajD
modelár

Príspevkov: 868

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 9. 9. 2017 o 21:43 | odkaz na príspevok
Asi to tak spravim, na F3 napajkujem piny a regle tam len napichnem bez bajkovania. Mam aj nejake nepotrebne PDB tak si rovno spravim len ESC flasher

Inak motory musia byt na regloch ked ich budem pripajat na blheli? Predpokladam ze nie, ked budem len FW nahravat

Poison: teraz s odstupom casu ked znova lietas BF, vidis rozdiel medzi kissom?
Bydlisko: Bratislava
poison
modelár

Príspevkov: 3389

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 10. 9. 2017 o 00:27 | odkaz na príspevok
Ja v letovych vlastnostiach rozdiel nevidim. Moj nazor je ze kazda doska sa da naladit ku spokojnosti. Hlavna vyhoda kiss je v jednoduchosti netreba vela studovat ked chce clovek nastavit kopteru ladenie je najjednoduchsie. Naproti tomu ked niekto ovlada betaflight a vie co s tym ma v rukach ovela lepsiu moznost nastavit si kopteru. Ja mam stastie teraz Jirif rozumie Betaflight pomaha mi vela s tym zaco mu dakujem.

Pacia sa mi obe dosky ale ja si neviem vynachvalit zatial dosku so vsetkym uz fc+pdb+osd+vtx no to sa moze zmenit ale zatial vsetko funguje top.

Cez tyzden zacnem stavat druhu kopteru a mam pozicanu revolt fc tak konecne skusim aj tu verim ze bude vsak fungovat dobre aj ta a celkom sa uz na to tesim no bude mi chybat perfektne betaflight osd.
Bydlisko: Madunice ( 46 rokov )
  • Odpovedať
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodná stránka
  • 134 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelov
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galérie
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazár
  • 7 inzerátov za posledných 24 hodín.
Podujatia
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: