Používateľské meno

Heslo

RC PORTAL

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
autor správa
Myšiak
modelár

Príspevkov: 207

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 18. 9. 2013 o 23:06 | odkaz na príspevok
Prepac že tak neskoro ale odpoviem pre budúcnosť. Áno mal by si sa nahlasovať ak nechces nám členom klubu robiť problémy. Totiž aj ten tvoj vrtulnicek je schopný vystúpat do výšky v ktorej operuje letecká záchranná služba ktorej koridor niekolkokrat toto leto smeroval prave ponad RC letisko. Ak sa s týmto pravidlom nevieš stotožniť lietaj radšej niekde na voľnej lúke.
Bydlisko: Poprad ( 48 rokov )
marekrbk
modelár

Príspevkov: 170

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 6. 11. 2013 o 08:07 | odkaz na príspevok
Mate tu niekde asfaltovu drahu? Chcem si tu niekde polietat s sbachom.Mam nanom papucky. Je tu v pp nejaka moznost?
Bydlisko: Ruzomberok-Svet ( 42 rokov )
copilotek
modelár

Príspevkov: 384

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 6. 11. 2013 o 11:07 | odkaz na príspevok
Bydlisko: Plavnica ( 55 rokov )
swalko
modelár

Príspevkov: 601

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 6. 11. 2013 o 19:16 | odkaz na príspevok
Raz som tam bol lietat ... paradne letisko! A k tomu vyhlad za 100 bodov.
Bydlisko: rcblog.houseofcode.eu
Myšiak
modelár

Príspevkov: 207

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 9. 11. 2013 o 23:59 | odkaz na príspevok
marekrbk:
Mate tu niekde asfaltovu drahu? Chcem si tu niekde polietat s sbachom.Mam nanom papucky. Je tu v pp nejaka moznost?


Marek pokial viem priamo v PP taka draha nie je, ale vo Velkej Lomnici je. Je to len kus od PP.
Bydlisko: Poprad ( 48 rokov )
TomiXL
modelár

Príspevkov: 635

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 3. 12. 2013 o 23:01 | odkaz na príspevok
Zdravim,
zaujmalo by ma ci su v PP nejake priestory kde by sa dalo polietat (napr. hala, telocvicna a pod.) Neviete niekto o niecom?
Bydlisko: Poprad, Košice ( 39 rokov )
Myšiak
modelár

Príspevkov: 207

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 6. 1. 2014 o 23:52 | odkaz na príspevok
pokial viem tak nic take tu nie je, okrem PMD akcie ked si mozes polietat za sietou v Arene
Bydlisko: Poprad ( 48 rokov )
stanikg
modelár

Príspevkov: 236

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 1. 3. 2014 o 15:29 | odkaz na príspevok
caute rad by som zacal z rc heli,zatial som skusal len 3ch ale nejak ma to chytilo -zatial skusim sim phoenix ale rad by som nejake rady na zaciatok od zasvätených do heli ,som z SNV .rad by som niekedy dosiel na Vas pozriet -poradit
Myšiak
modelár

Príspevkov: 207

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 2. 3. 2014 o 02:36 | odkaz na príspevok
si vitany
Bydlisko: Poprad ( 48 rokov )
stanikg
modelár

Príspevkov: 236

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 2. 3. 2014 o 16:09 | odkaz na príspevok
Tak ked pojdete niekedy vrtiet ta posli sukromnu spravu rad dojdem pozriet.zo snv do pp nieje tak daleko

Akurat ma dilemu aky trtulnik kupit blade 450 3d rtf dobra cena a vysielacka dx6i koli vysielacke ma to zaujima .alebo trex450 plus dfc rtf s vyslielacko futaba t6 ta vysielacka ma odradzuje radsej by som spectrum ako futaba .a stavebnicu teraz radsej nie na zaciatok to by som potom sam stavial radsej trex 500 ked ma to chyti poriadne.babo rad ;D
TomiXL
modelár

Príspevkov: 635

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 3. 3. 2014 o 04:56 | odkaz na príspevok
Nechcel by si moj blade 450x (pozri moje modely) so spektrum dx6i mod 2? ak by si mal zujem napis mi ss.
Bydlisko: Poprad, Košice ( 39 rokov )
Myšiak
modelár

Príspevkov: 207

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 8. 3. 2014 o 12:30 | odkaz na príspevok
stanikg:
Tak ked pojdete niekedy vrtiet ta posli sukromnu spravu rad dojdem pozriet.zo snv do pp nieje tak daleko

Akurat ma dilemu aky trtulnik kupit blade 450 3d rtf dobra cena a vysielacka dx6i koli vysielacke ma to zaujima .alebo trex450 plus dfc rtf s vyslielacko futaba t6 ta vysielacka ma odradzuje radsej by som spectrum ako futaba .a stavebnicu teraz radsej nie na zaciatok to by som potom sam stavial radsej trex 500 ked ma to chyti poriadne.babo rad ;D


Ahoj, no neviem tiez som zacinal s 3ch ale prechod na full heli 6ch nie je celkom jednoduchy, 3ch v podstate nema nic z heliny okrem visenia a aj to je velmi zjednodusene vdaka koaxialnej konstrukcii. Neviem co si dalej skusal tak len napisem ako by som dnes na to isiel,
1. simulator da sa kupit aj s radiom napr ta Dx6i, lietat na sime visenie a zakladny pohyb dokial to nemas na 100% v ruke (mne to trvalo mesiac az po osmicky na sime)
2. dnes by som siel do Blade Mcpx BL alebo podobneho modelu, nenarocny strojcek na udrzbu, lacne diely, velmi odolny pre zaciatocnika pokial lietas nad travou takmer neznicitelny, lacna prevadzka (nabijacka a batrky), nie je to este kompletny vrtas ma ale takmer vsetko z neho okrem chvosta, no je super na ucenie zakladneho lietania aj invertu, cize lacno sa naucis orientacii a potrebnym navykom, hlavne vtedy ked ta uz SIM nebude bavit resp dobr a varianta k SIMu
3. Niekedy pocas lietania MCPX BL (ked uz budes mat xkrat naosmickovane ) by som si kupil na vonku 500, 550. Velkosti 450 su male, zaciatocnici maju tendenciu bat sa heliny a teda lietaju dalej od seba, lahko stratis orientaciu lebo model nie je dobre citatelny. Ale to uz necham na teba, vstupuju tu aj ine faktory.

Ci Blade 450 alebo Align, KDS atd. .... vyber si podla penazenky a hlavne podla dostupnosti dielov, nic krasne exoticke nehladaj pretoze padat budes urcite a musis mat dodavatela na diely, nie je dobre cakat na diely treba lietat.

asi tak v skratke
Bydlisko: Poprad ( 48 rokov )
evo08
modelár

Príspevkov: 2

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 7. 6. 2014 o 16:01 | odkaz na príspevok
Ahojte,nieje tu niekto z okolia Michaloviec? Mam KDS450C a potrebujem radu a instruktora.
copilotek
modelár

Príspevkov: 384

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 8. 3. 2015 o 20:05 | odkaz na príspevok
skutočne krásne počasie sme dnes využili na príjemné polietanie [url][/url]
Bydlisko: Plavnica ( 55 rokov )
stanikg
modelár

Príspevkov: 236

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 17. 3. 2015 o 11:32 | odkaz na príspevok
konecne sa tu nieco deje v tejto teme .
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
  • Odpovedať
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodná stránka
  • 175 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelov
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galérie
  • 5 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazár
  • 7 inzerátov za posledných 24 hodín.
Podujatia
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: robertbulko,