Používateľské meno

Heslo

RC PORTAL

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
autor správa
misinko
modelár

Príspevkov: 18

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 2. 3. 2015 o 09:15 | odkaz na príspevok
Tu je niečo aj odo mňa
Je to prestrihávané video s kamery zo zeme a zo v vzduchu. Kameroval som svadbu minulý rok v máji.

https://www.youtube.com/watch?v=-3ZgtYhtMME

Snáď sa bude páčiť
Michal-LC
modelár

Príspevkov: 322

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 2. 3. 2015 o 10:57 | odkaz na príspevok
Paci paci,hlavne to prostredie pre mna dobre zname z mojich nedavnych videii,akurat ze v inej farebnej kombinacii hehe..
Bydlisko: Lučenec
palci72
modelár

Príspevkov: 1057

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 2. 3. 2015 o 15:28 | odkaz na príspevok
misinko:
Tu je niečo aj odo mňa
Je to prestrihávané video s kamery zo zeme a zo v vzduchu. Kameroval som svadbu minulý rok v máji.

https://www.youtube.com/watch?v=-3ZgtYhtMME

Snáď sa bude páčiť

Hééj čeče veď to je móój sused o pár domov vedľa mňa....ten čo sa vrabčíííí....pekné video.....

"Michal-LC"
pekne si potrénoval.....ešte ti treba nacvičiť pristávania do ruky......aj s vystrašenými očami.....ako Crazy Horst....

odkaz na Youtube

....Tiež by som sa to chcel naučiť...no ja mám všetky vrtule v strede v predu....a to by asi moje ručičky nerozchodili.....
....moju ženu najviac pobavilo to video polietania z balkóna paneláku.....načo by sa Horst vláčil po letiskách....
Bydlisko: Podkrivaň ( 52 rokov )
mravecm1
modelár

Príspevkov: 608

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 2. 3. 2015 o 15:42 | odkaz na príspevok
Hezkyyyyy ... crazy Horst nema chybu. Od neho som uz videl aj ine. Ten je zarukou zabavy
Michal-LC
modelár

Príspevkov: 322

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 2. 3. 2015 o 19:26 | odkaz na príspevok
palci72:
"Michal-LC"
pekne si potrénoval.....ešte ti treba nacvičiť pristávania do ruky......aj s vystrašenými očami.....ako Crazy Horst....

....Tiež by som sa to chcel naučiť...no ja mám všetky vrtule v strede v predu....a to by asi moje ručičky nerozchodili.....
....moju ženu najviac pobavilo to video polietania z balkóna paneláku.....načo by sa Horst vláčil po letiskách....


Pekne veru,uzival som si pokojny vecer Na toho Crazyho veru hocikto nema,mam ho napozeraneho a iba zasnem,ake zabavne videjka dokaze vytvorit a o jeho pilotnych schopnostiach sa mnohym moze iba snivat a tu radost z lietania proste nezahras..
Bydlisko: Lučenec
JOFO
modelár

Príspevkov: 25

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 2. 3. 2015 o 20:15 | odkaz na príspevok
pridam ja ja video natocene vlastne nechtiac (z kamery v aute) na temu start z ruky video nieje zostrihane , takze je tam moj jediny start hnet na zaciatku (potom to pozerat netreba ) podotknem, ze kridlo nemalo ziadnu stabilizaciu , ani nic podobne ... (kamera ma zle nastaveny datum ,je to z dneska ) a kazdopadne som uz tak blbol, ze som trafil susedov strom a lietadlo padlo za ohradu k psom ...zachranil som iba to co je na foto ... no musim si zadovazit nove
https://www.youtube.com/watch?v=8NMwPIoQo3s
Bydlisko: Zilina ( 39 rokov )
Michal-LC
modelár

Príspevkov: 322

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 3. 3. 2015 o 10:13 | odkaz na príspevok
Vela ti z toho aera neostalo ale odhod celkom slusny,hoci trosku divoky na moj vkus
Bydlisko: Lučenec
Michal-LC
modelár

Príspevkov: 322

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 3. 3. 2015 o 17:21 | odkaz na príspevok
Bydlisko: Lučenec
JOFO
modelár

Príspevkov: 25

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 3. 3. 2015 o 21:42 | odkaz na príspevok
uz som raz dostal po palcoch , tak zo stredu uz ani nahodou ale dnes som pokracoval v hviezdnej kariere rozflakal som aj Gamu 2100 , este chvilku a dojdu modeli
Bydlisko: Zilina ( 39 rokov )
palci72
modelár

Príspevkov: 1057

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 4. 3. 2015 o 18:10 | odkaz na príspevok
....alebo menšie výchylky na krídelkách......
Bydlisko: Podkrivaň ( 52 rokov )
DanR
modelár

Príspevkov: 321

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 5. 3. 2015 o 20:15 | odkaz na príspevok
Po roku som sa dostal ku koptére. Keď mi odletela vrtuľa a druhý krát sa roztrhla, tak som ho hodil do kúta a radšej som lietal FPV na ZX 61. Bol som maximálne znechutený a rozmýšľal som, že ho predám.
Rozhodol som sa, že ho musím sprevádzkovať či už pre seba alebo na predaj, aby mal väčšiu hodnotu=)). Teraz, keď už lieta, tak zisťujem, že je to vhodný doplnok na potulky svetom lebo sa dá na svet pozrieť z iného uhla. Aj toto video vzniklo, keď som bol na skialpach na Paráči a potulkách na bežkách v okolí Oravskej Lesnej.
https://www.youtube.com/watch?v=t1O41ZlFvvs
Bydlisko: doma =))
Michal-LC
modelár

Príspevkov: 322

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 6. 3. 2015 o 23:16 | odkaz na príspevok
fuha,dobre stresy si si uzil a aky mas nastaveny uhol stupania\klesania v nastaveniach?Lebo ja mam defaultne tusim 10% stupanie\klesanie a dako 25% zatacanie a malo by sa to pri rth drzat v tychto cislach.Ale mam cyclops strorm,mozno v tornade je to inak neviem ale mal si stastie no..
Bydlisko: Lučenec
mravecm1
modelár

Príspevkov: 608

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 7. 3. 2015 o 05:56 | odkaz na príspevok
skylark:
No fakt pekny vzrusujuci vylet si mal . Inak presne z tohoto dovodu ja vzdy nastavujem navratovu vysku zhruba rovnaku ako vyska, v ktorej lietam. Sice som podobnu skusenost zatial nemal, ale tak trochu som sa presne tohto obaval. Ale velmi rad vidim, ze aj v takej situacii si Cyclops poradi .

Inak celkom pekne zabery. Len skoda, ze vacsina z nich je tak zrychlena, clovek si to potom nemoze tak vychutnat .
skylark
modelár

Príspevkov: 1454

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 7. 3. 2015 o 09:44 | odkaz na príspevok
Michal-LC: Uhly mam nastavene 13 stupnov na pitch a 25 na roll. Ale zjavne mu to pri tomto manevri bolo jedno. To vysvetluje niektore veci, ktore som zazil minuly rok. Z michalanskeho letiska som doletel k Sariskemu hradu, co bolo uz cca 3 km. Navratova vyska bola 200 m, ale hrad je vo vyske asi 320 m. No a vtedy som nemal L9R prijimac, takze pri 3 km uz mi zacalo kopat do RTH a presne toto robil: otocil sa a zacal "padat" do lesa. Velmi som sa zlakol co sa deje, ale ako sa otocil tak opat naskocil signal, cize som to rucne vybral a paral domov. Ale teraz uz presne viem, co sa dialo...

Doteraz som si myslel, ze aj pri RTH plati to obmedzenie uhlov, preto som nechapal ani vtedy, ze co vlastne robi. Mozno je to nejaky bug. Ja mam verziu 1.04 ako som ho kupil a nemam ten updatovaci nastroj. Dnes uz je tusim 1.10 verzia, ale neviem ci ohladom tejto "feature" nieco opravovali alebo menili. Asi postudujem change log.

mravecm1: dal som to zrychlene, lebo to bol celkom dlhy let tam a spat asi 15 minut, to by sme sa unudili dost, v tomto videu som chcel hlavne upozornit na tuto zvlastnu vlastnost Cyclopsa.

Ja som ani az tak nebol v strese, lebo v prvych sekundach som myslel, ze naparal do pola, takze som skor v duchu nadaval, ze jednak bude na blato a jednak ho musim ist hladat niekde daleko. Ked sa ozval GPS tracker, tak som sa este viac ukludnil, ze bedem vediet kde je na +/- 5m. No a ked prisla SMS a rychlost bola 68 km/h, tak som vedel, ze musim len pockat, kym nabehne signal. Jasne, adrenalin fungoval, ale inak som bol relativne v pohode, zmiereny s osudom...

Uz ide jar, tak nam zacina sezona, nejake pekne nove zabery urcite pribudnu!
Bydlisko: Prešov ( 54 rokov )
mravecm1
modelár

Príspevkov: 608

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 7. 3. 2015 o 10:06 | odkaz na príspevok
skylark:
mravecm1: dal som to zrychlene, lebo to bol celkom dlhy let tam a spat asi 15 minut, to by sme sa unudili dost, v tomto videu som chcel hlavne upozornit na tuto zvlastnu vlastnost Cyclopsa.

Tak ja mam radsej originalne nezostrihane zabery aj za cenu, ze to trva napr. 15 minut
Ale inak pochopil som tvoj zamer.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
  • Odpovedať
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodná stránka
  • 226 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelov
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galérie
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazár
  • 9 inzerátov za posledných 24 hodín.
Podujatia
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: