Používateľské meno

Heslo

RC PORTAL

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 86 87 88 89 90 91 92 93
autor správa
Stefan
team RCPortál

Príspevkov: 965

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 9. 11. 2011 o 16:52 | odkaz na príspevok
DaggyMAC:
Vidím, že sa na portále stále pracuje. Drobné zmeny, ktoré požadovali užívatelia sa pomaly stávajú realitou, len tak ďalej chlapci. Pôvodné fórum ma už otravovalo svojou pomalosťou. Tento portál mám otvorený na jednom tabe aj v práci takmer stále, zase nič nespravím
tiež toho veľa neurobim..stale čumim a rozmýšlam nad zlepšeniami
Bydlisko: Dúbravka - Bratislava ( 39 rokov )
Berry
modelár

Príspevkov: 322

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 9. 11. 2011 o 18:12 | odkaz na príspevok
... ešte ma napadlo - nebolo by vhodné zamknúť hornú lištu?
Bydlisko: Šenkvice
simonic80
modelár

Príspevkov: 610

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 9. 11. 2011 o 19:00 | odkaz na príspevok
lv:
simonic80:
lebo to RC Portal mi dojde bez ,,duse´´

a potrebuješ tam vymalovávanky?

vymalovanky??? nechapem len som napisal svoj nazor vadi to???chcu pocut nazor tak ho maju..jednoducho ked sa mí nieco nepaci tak sa nebudem pretvarovat ze je to inak len preto aby ma mali rady
Bydlisko: malacky ( 44 rokov )
HynX
modelár

Príspevkov: 126

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 9. 11. 2011 o 20:00 | odkaz na príspevok
nasiel som zase taku mensiu chybycku, ked je v teme, na aktualnej strane posledny prispevok (15-ty prispevok na strane) a ja odpovedam na temu (pouzil som citaciu), tak pri odoslani prispevku mi nacita aktualnu stranu v ktorej som pisal prispevok. nehodi ma na moj prispevok (posledny prispevok v teme na novej strane). dufam, ze som to napisal zrozumitelne

HynX:
- v bazari automaticky vyberie prvu kategoriu typu inzeratu, tam by som dal skor nieco ine (napr. "vyber kategoriu" , urcite niekto na to pozabudne a zle mu zaradi inzerat
toto iste je aj v pridavani modelov
Bydlisko: Martin
lv
modelár

Príspevkov: 2802

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 9. 11. 2011 o 21:03 | odkaz na príspevok
simonic80:
vymalovanky??? nechapem len som napisal svoj nazor vadi to???chcu pocut nazor tak ho maju..jednoducho ked sa mí nieco nepaci tak sa nebudem pretvarovat ze je to inak len preto aby ma mali rady

Neboj aj mne keď sa niečo nepáči tak nemlčím. Občas to dám niekomu riadne "vyžrať"
Bydlisko: Trenčianska Turná ( 58 rokov )
Peter
team RCPortál

Príspevkov: 2167

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 9. 11. 2011 o 21:05 | odkaz na príspevok
lv:
Neboj aj mne keď sa niečo nepáči tak nemlčím. Občas to dám niekomu riadne vyžrať


môžem dosvedčiť
Bydlisko: Nové Zámky ( 60 rokov )
HynX
modelár

Príspevkov: 126

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 9. 11. 2011 o 21:06 | odkaz na príspevok
este mam maly navrh na ficurku. nedalo by sa "submenu" (neviem ako sa to nazyva) dat aj na koniec temy, medzi poslednym prispevkom a polom na odpovedanie? totiz ked si precitam temu, tak som niekde dole a musim naspat skrolovat hore aby som vysiel z temy. dik

vid obrazok (tema je len nahodne vybrana pre ilustraciu)
Bydlisko: Martin
Stefan
team RCPortál

Príspevkov: 965

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 9. 11. 2011 o 21:12 | odkaz na príspevok
ak sa chces dostat z dola hore vo fóre pouzi šedú šipku vedla modreho buttonu citovat
Bydlisko: Dúbravka - Bratislava ( 39 rokov )
HynX
modelár

Príspevkov: 126

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 9. 11. 2011 o 21:14 | odkaz na príspevok
Stefan:
ak sa chces dostat z dola hore vo fóre pouzi šedú šipku vedla modreho buttonu citovat
to som si nevsimol ale to co chcem ja, je zaujivany standard na forach a som na to zvyknuty. navyse seda sipka ma len presunie hore, to mozem rovno stlacat na klavesnici HOME a nemozem sipkou rovno vyjst do fora ku kategoriam.
Bydlisko: Martin
HynX
modelár

Príspevkov: 126

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 9. 11. 2011 o 21:23 | odkaz na príspevok
lv:
Na ktorých fórach je to ako štandart?
napr phpbb
Bydlisko: Martin
Tibor889
modelár

Príspevkov: 997

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 9. 11. 2011 o 23:47 | odkaz na príspevok
Chalani, taký maličký dotaz, keď už máme tlačidlá súhlasím a nesúhlasím, nebolo by vhodné vedľa nich vypísať povedzme posledných 3-5 ľudí čo súhlasili alebo nesúhlasili ? Myslím že by to sprehladnilo a zvýšilo vážnosť súhlasu alebo nesúhlasu, pokiaľ sa zruší anonymita. Videl som to na porada.sk a to sa mi páči, lebo viem kto súhlasil a kto nie zvyšuje to úroveň diskusie.
Bydlisko: Boleráz-Klčovany ( 46 rokov )
Paja
modelár

Príspevkov: 5

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 10. 11. 2011 o 00:10 | odkaz na príspevok
Tibor889:
Chalani, taký maličký dotaz, keď už máme tlačidlá súhlasím a nesúhlasím, nebolo by vhodné vedľa nich vypísať povedzme posledných 3-5 ľudí čo súhlasili alebo nesúhlasili ? Myslím že by to sprehladnilo a zvýšilo vážnosť súhlasu alebo nesúhlasu, pokiaľ sa zruší anonymita. Videl som to na porada.sk a to sa mi páči, lebo viem kto súhlasil a kto nie zvyšuje to úroveň diskusie.


Ja si myslim, ze by se tim jen zvysila nevrazivost mezi uzivateli, kteri hlasovali, a mohlo by dojit k "oplaceni" (ten mi dal nesouhlasim, dam i ja jemu)
( 33 rokov )
Brano
team RCPortál

Príspevkov: 3266

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 10. 11. 2011 o 00:29 | odkaz na príspevok
HynX:
este mam maly navrh na ficurku. nedalo by sa "submenu" (neviem ako sa to nazyva) dat aj na koniec temy, medzi poslednym prispevkom a polom na odpovedanie? totiz ked si precitam temu, tak som niekde dole a musim naspat skrolovat hore aby som vysiel z temy. dik

vid obrazok (tema je len nahodne vybrana pre ilustraciu)

Jo, to by nemuselo byt zle a mozno by to ani nebolo tazke spravit...


Tibor889:
Chalani, taký maličký dotaz, keď už máme tlačidlá súhlasím a nesúhlasím, nebolo by vhodné vedľa nich vypísať povedzme posledných 3-5 ľudí čo súhlasili alebo nesúhlasili ? Myslím že by to sprehladnilo a zvýšilo vážnosť súhlasu alebo nesúhlasu, pokiaľ sa zruší anonymita. Videl som to na porada.sk a to sa mi páči, lebo viem kto súhlasil a kto nie zvyšuje to úroveň diskusie.

Na byvalom fore urcity cas bolo taketo nieco.. Pridavalo sa plus a minus priamo k uzivatelom (nie k prispevkom).. Musel som to ale zakazat, pretoze ludia si robili naprieky...
Takto sa nebude navzajom provokovat

HynX:
nasiel som zase taku mensiu chybycku, ked je v teme, na aktualnej strane posledny prispevok (15-ty prispevok na strane) a ja odpovedam na temu (pouzil som citaciu), tak pri odoslani prispevku mi nacita aktualnu stranu v ktorej som pisal prispevok. nehodi ma na moj prispevok (posledny prispevok v teme na novej strane). dufam, ze som to napisal zrozumitelne

Jo, ja ta rozumiem Pozriem sa na to

HynX:
- v bazari automaticky vyberie prvu kategoriu typu inzeratu, tam by som dal skor nieco ine (napr. "vyber kategoriu" , urcite niekto na to pozabudne a zle mu zaradi inzerat

Pisem do notesu a upravim...
Bydlisko: Brno ( 33 rokov )
DaggyMAC
team RCPortál

Príspevkov: 1733

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 10. 11. 2011 o 14:44 | odkaz na príspevok
Dnes som sa zasmial nad Braňovým básnickým črevom vo fóre, konkrétne v popise kategórií:

Autá, motorky
Lode, ponorky
Bydlisko: PB ( 38 rokov )
richi555
modelár

Príspevkov: 114

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 10. 11. 2011 o 15:44 | odkaz na príspevok
Ahojte, neviem či to tu už niekto poznamenal ale na fore/diskusia/lode nezobrazuje žiadne príspevky.
Bydlisko: Trstená ( 38 rokov )
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 86 87 88 89 90 91 92 93
  • Odpovedať
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodná stránka
  • 149 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 3 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelov
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galérie
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazár
  • 13 inzerátov za posledných 24 hodín.
Podujatia
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: Peter2111, seweran, seweran,