Používateľské meno

Heslo

RC PORTAL

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 86 87 88 89 90 91 92 93
autor správa
Marek1
modelár

Príspevkov: 1068

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 16. 11. 2011 o 11:57 | odkaz na príspevok
pajlotmato:
No ja poviem len tolko, ze sa tomuto novemu foru snazim prist na chut ale vobec to neprichadza, absolutne sa mi to nepaci, nakomplet ste to domotali, chodil som sem rad a to stare forum nemalo chyby ale toto je cele na prd...ja chapem, ze ste nad tym stravili vela casu ale toto bol skor krok k tomu, ze sem prestavaju ludia chodit...je to skoda, stare forum bolo super...


môj prvý dojem bol totožní s tebou chaos.. ale momentálne si myslím opak, fórum je totožné čo bolo a ostatné je oveľa prehľadnejšie od galérie až po podujatia
Bydlisko: Rožňavské Bystré, https://rc-rally-slovakia-championship7.webnode.sk/ ( 47 rokov )
simonic80
modelár

Príspevkov: 610

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 16. 11. 2011 o 12:47 | odkaz na príspevok
pajlotmato:
No ja poviem len tolko, ze sa tomuto novemu foru snazim prist na chut ale vobec to neprichadza, absolutne sa mi to nepaci, nakomplet ste to domotali, chodil som sem rad a to stare forum nemalo chyby ale toto je cele na prd...ja chapem, ze ste nad tym stravili vela casu ale toto bol skor krok k tomu, ze sem prestavaju ludia chodit...je to skoda, stare forum bolo super...

konecne to niekto napisal,,nahlas´´ je to tu uplne neprehladne a fazona tejto stranky je otrasna.menej je niekedy viac.
Bydlisko: malacky ( 44 rokov )
jetylo
modelár

Príspevkov: 1069

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 16. 11. 2011 o 12:52 | odkaz na príspevok
Somonic80 a ty si doteraz naco cakal ? az sa najde niekto odvaznejsi ako ty? To ako mas tendenciu pochlebovat ?
Bydlisko: Reca ( 59 rokov )
simonic80
modelár

Príspevkov: 610

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 16. 11. 2011 o 12:59 | odkaz na príspevok
jetylo:
Somonic80 a ty si doteraz naco cakal ? az sa najde niekto odvaznejsi ako ty? To ako mas tendenciu pochlebovat ?

presne taku reakciu som cakal ))) a budu dalsie toto je dalsia chyba tohto foora.clovek napise svoj nazor ktori prezentuje len tu a nikoho tym neuraza a hned ho tu zje..kaju ))
jetylo ja sa nikomu pochlebovat nemusim na su tu druhy ludia... len som suhlasil s niekoho nazorom. je to zle????
Bydlisko: malacky ( 44 rokov )
jetylo
modelár

Príspevkov: 1069

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 16. 11. 2011 o 13:10 | odkaz na príspevok
Simonic80: tu nejde o to, ze si prejavil svoj nazor, to je v poriadku na to to forum je, ale naco si potreboval cakat na nesuhlasne vyjadrenie ineho aby si nepriamo vyjadril svoj nesuhlas. A o to tu ide,
Bydlisko: Reca ( 59 rokov )
simonic80
modelár

Príspevkov: 610

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 16. 11. 2011 o 13:24 | odkaz na príspevok
jetylo:
Simonic80: tu nejde o to, ze si prejavil svoj nazor, to je v poriadku na to to forum je, ale naco si potreboval cakat na nesuhlasne vyjadrenie ineho aby si nepriamo vyjadril svoj nesuhlas. A o to tu ide,

myslim ze ja som sem uz nejake namietky na toto nove forum pisal.. a nedalo mi nekomentovat pajlotovu pripomienku ..memam problem svoj nazor napisat.
Bydlisko: malacky ( 44 rokov )
simonic80
modelár

Príspevkov: 610

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 16. 11. 2011 o 13:25 | odkaz na príspevok
a myslim ze negativne pripomienky skorej pomozu tejto stranke k lepsiemu
Bydlisko: malacky ( 44 rokov )
jetylo
modelár

Príspevkov: 1069

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 16. 11. 2011 o 13:31 | odkaz na príspevok
Mne sa tato stranka zacina pacit, to co som na zaciatku povazoval za nieco hrozne a chaoticke ,mi teraz tak uz nepripada. Prave ze mi to zacina pacit ,ze vsetko na svoje miesto. A az dopracuju relevantne pripomienky a navrhy od uzivatelov, bude to este lepsie.
Bydlisko: Reca ( 59 rokov )
jetylo
modelár

Príspevkov: 1069

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 16. 11. 2011 o 13:55 | odkaz na príspevok
Jeden konstruktivny dotaz na adminov: mozem si ja nejakym sposobom premazat spravy? Mam ich tam na 3 stanky a niektore su uz zbytocne a chcel by som ich dat prec. Je taka moznost ?
Bydlisko: Reca ( 59 rokov )
Brano
team RCPortál

Príspevkov: 3266

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 16. 11. 2011 o 14:18 | odkaz na príspevok
simonic80:
toto je dalsia chyba tohto foora.clovek napise svoj nazor ktori prezentuje len tu a nikoho tym neuraza a hned ho tu zje..kaju ))

To je chyba fora? To akoze mame naprogramovat aj spravanie ludi?



jetylo:
Jeden konstruktivny dotaz na adminov: mozem si ja nejakym sposobom premazat spravy? Mam ich tam na 3 stanky a niektore su uz zbytocne a chcel by som ich dat prec. Je taka moznost ?

V priebehu buduceho tyzdna sa zacina pracovat na upravach podla toho, ako ste pisali.. A ano, toto bude jedna z veci - mazanie sukromnych sprav...
Bydlisko: Brno ( 33 rokov )
jetylo
modelár

Príspevkov: 1069

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 16. 11. 2011 o 14:22 | odkaz na príspevok
Dakujem za info.
Bydlisko: Reca ( 59 rokov )
caruso
modelár

Príspevkov: 167

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 16. 11. 2011 o 15:13 | odkaz na príspevok
Pls, som pridal do galerie nejake fotecky a 3 som dal omylom snazim sa prist na to, ako mazat' fotky po jednej, ale nejak som to nikde nenasiel
Da sa to nejak?
Dakujem
Bydlisko: Horné Saliby
Stefan
team RCPortál

Príspevkov: 965

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 16. 11. 2011 o 15:23 | odkaz na príspevok
caruso:
Pls, som pridal do galerie nejake fotecky a 3 som dal omylom snazim sa prist na to, ako mazat' fotky po jednej, ale nejak som to nikde nenasiel
Da sa to nejak?
Dakujem

samozrejme, daj si editovat svoju galeriu, nasledne stlac button ulozit a pridat foto..tam to pekne po jendom vymazes...
Bydlisko: Dúbravka - Bratislava ( 39 rokov )
Stefan
team RCPortál

Príspevkov: 965

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 16. 11. 2011 o 15:50 | odkaz na príspevok
pajlotmato:
No ja poviem len tolko, ze sa tomuto novemu foru snazim prist na chut ale vobec to neprichadza, absolutne sa mi to nepaci, nakomplet ste to domotali, chodil som sem rad a to stare forum nemalo chyby ale toto je cele na prd...ja chapem, ze ste nad tym stravili vela casu ale toto bol skor krok k tomu, ze sem prestavaju ludia chodit...je to skoda, stare forum bolo super...

Ahoj, po spusteni portalu sa navstevnost zvysila a to nas tesi..takze az tak to ludi neodradza...Vysvetlim este jednu vec:
Uz som to raz spominal ale napisem este raz..nakolko v praci sa dost venujeme tvorbe rozhrania pre ludi nie len webov ale aj aplikacii mame svoje "laboratorium" kde sledujem rozne kategorie ludi (vek, vzdelanie, pohlavie ...) ako reaguju a pouzivaju web. Na zaklade toho sa snazime navrhovat system ktorý bude pouzitelny pre "kazdeho". Najhorsie co je statisticky overene je ked uzivatela prekvapis niecim necakanym novym a nutis ho ucit sa nove veci....Vtedy aj pozitivne zmeny vnima negativne....az casom a pouzivanim danej aplikacie, webu pride na jeho pozitíva..ale to trva..takze verim ze aj ty patris do tejto kategorie ludi a verim ze sa tvoj nazor casom zmeni. Web budeme dalej vylepsovat a snazit sa ho dotiahnut tak aby naozaj bol pouzitelny a prehladny aj pre teba. pekny den.
Bydlisko: Dúbravka - Bratislava ( 39 rokov )
simonic80
modelár

Príspevkov: 610

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 16. 11. 2011 o 16:04 | odkaz na príspevok
Brano:
simonic80:
toto je dalsia chyba tohto foora.clovek napise svoj nazor ktori prezentuje len tu a nikoho tym neuraza a hned ho tu zje..kaju ))

To je chyba fora? To akoze mame naprogramovat aj spravanie ludi?
jetylo:
Jeden konstruktivny dotaz na adminov: mozem si ja nejakym sposobom premazat spravy? Mam ich tam na 3 stanky a niektore su uz zbytocne a chcel by som ich dat prec. Je taka moznost ?

V priebehu buduceho tyzdna sa zacina pracovat na upravach podla toho, ako ste pisali.. A ano, toto bude jedna z veci - mazanie sukromnych sprav...

neber to osobne.. ale je to tak. ludi nenaprogramujes ale precitaj si rc maniu a tam ber inspiraciu..
Bydlisko: malacky ( 44 rokov )
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 86 87 88 89 90 91 92 93
  • Odpovedať
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodná stránka
  • 289 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 4 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelov
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galérie
  • 3 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazár
  • 12 inzerátov za posledných 24 hodín.
Podujatia
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: